SDH Feniks

( 2.75 )

Opinie (28)

Szczerze mówiąc bez rewelacji

Szczerze mówiąc bez rewelacji. Owszem na początku było tam pełno boksów, które oferowały szeroką ofertę asortymentową. Jednak od momenty kiedy większość stoisk została zamknięta, co według mnie świadczy o złej lokalizacji, to pozostałe boksy nie zachwycają. Po pierwsze jest ich bardzo mało, po drugie mimo tej niewielkiej ilości bardzo małe zainteresowanie klientem. Weszłam do jednego boksu przeglądam ciuchy a co robi Sprzedawca? Oczywiście siedzi i robi coś na telefonie, to jest skandal. Teraz trochę z lepszej strony. Faktycznie wygląda to bardzo schludnie i czysto, dopracowany został każdy szczegół. Wygląd hali zachęca do odwiedzenia jednak pustki w środku, zamknięte boksy i rak klientów odpychają od odwiedzania tego miejsca.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. gdy weszlam do sklepu na 1 pietrze w DH Feniks na wejsciu zostalam powitana z usmiechem i Pani zaproponowala mi swoja pomoc. Obsluga byla rzetelna,mila i profesjonalna. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Opinia dotyczy sklepu spożywczego

Opinia dotyczy sklepu spożywczego. Asortyment sklepu stoi na dobrym poziomie. Często znaleźć można produkty wyszukane i rzadkie (np. ośmiorniczki), jak również i te codziennego użytku. Towar znajduje się w odpowiednich działach i łatwo odnaleźć to co nas interesuje, a nawet, jeśli czegoś nie odnajdziemy obsługa wykazuje dużą chęć do pomocy. Miejsce jest ładne i schludne, szczególnie, ze niedawno zakończył się tam remont. Duża ilość kas sprawia, że nie czekamy długo, a panie kasjerki zawsze są uśmiechnięte i obsługują chętnie nawet na minutę przed zamknięciem sklepu, gdy kilka osób stoi w kolejce. Mimo nie najniższych cen z chęcią wybieram się do tego sklepu.

Bardzo miła i kompetentna obsługa przy stoisku z wędlinami

Bardzo miła i kompetentna obsługa przy stoisku z wędlinami i serami. Można zawsze się poradzić w związku z zakupami, panie bardzo chętnie udzielą informacji i dobrze doradzą. Przy kasach są kolejki najwyżej dwu, trzy osobowe. Jeżeli tworzy się dłuższa kolejka, natychmiast jest uruchamiana następna kasa.

Świetna obsługa

Świetna obsługa. Panie są naprawdę wspaniałe w tym, co robią. Na Sali sklepowej porządek w każdym miejscu. Wystarczy, że kilka osób zgromadzi się w kolejce, a już następna kasa jest uruchamiana. Przy stoisku mięsnym można liczyć na pomoc, co kupić, co jest w promocji. Naprawdę zakupy w tym sklepie to przyjemność.

Wywieszki cenowe to temat szeroki

Wywieszki cenowe to temat szeroki. Jednakże w tym sklepie oznaczenie cen towarów można nazwać modelowym, przyjaznym dla klientów. Wszystkie ceny odpowiadają dokładnie towarom, z jakimi są związane. Kartki cenowe są duże, żółte, z bardzo dużymi napisami, tak, że nawet osoba o słabym wzroku jest w stanie przeczytać cenę. Niezależnie od tego, czy towar jest ustawiony na wyspie, czy na półce, jest doskonale oznaczony ceną w taki sposób, że nie sposób się pomylić.

W tym sklepie zawsze jest czyściutko i wszystko poukładane

W tym sklepie zawsze jest czyściutko i wszystko poukładane jak należy. Wyspy promocyjne na wprost wejścia na salę sklepową w najlepszym porządku, towary pięknie poukładane. Na stoisku warzywnym, aczkolwiek małym ład i porządek. Co się zaś tyczy stoiska mięsnego, to zawsze można znaleźć coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i przyjazna.

Bardzo miła i sympatyczna obsługa

Bardzo miła i sympatyczna obsługa, zawsze praktycznie można znaleźć jakąś panią na Sali i uzyskać potrzebne informacje i pomoc. Przy kasach zawsze jest jakaś osoba, która sprawnie obsługuje klientów. Na stoisku mięsnym i z serami przeważnie codziennie jest jakaś ciekawa promocja. Jedynie oferta na stoisku z warzywami i owocami jest bardzo skromna. Bardzo mocno w sklepie dbają o produkty, których data przydatności dobiega końca. Takie produkty są wystawiane w widocznych miejscach z ceną zmniejszoną nawet do 50 procent. Zwykle jeszcze do końca okresu przydatności przecenionym produktom zostaje kilka dni.

Po dniu przerwy na remanent

Po dniu przerwy na remanent, dużo towarów poukładanych na paletach, trudno przejść, aby nie potknąć się o jakąś paletę. Obsługa jak zawsze uprzejma i rzeczowa. Przy kasach pusto, nie ma kolejek, a jeżeli już w kolejce staną trzy osoby, to natychmiast jest uruchamiana następna kasa. To bardzo dobre rozwiązanie.

Delikatesy spożywcze

Delikatesy spożywcze, w których zawsze można coś ciekawego znaleźć. Oprócz codziennych promocji na artykuły spożywcze jest stoisko z artykułami AGD. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że są to bardzo ładne i ciekawe dodatki do kuchni, takie, jakich gdzie indziej nie można znaleźć, doskonałe na prezent. Produkty mięsne i ceny są o około 2 do 3 złotych tańsze niż w sąsiednich sklepach.

Stoisko z kosmetykami na parterze

Stoisko z kosmetykami na parterze.Pomocna obsługa. Sprzedawczyni jest cierpliwa, uśmiechnięta, z poczuciem humoru. Zachęca do spróbowania czegoś nowego.Chętnie pomagała w szukaniu na pólkach, zwłaszcza tam, gdzie trzeba było się schylić lub kucnąć.Kiedy okazało się, że brakuje mi niecałe 1 zł - udostępniła mi rabat

Będąc w Rynku

Będąc w Rynku, wszedłem do tego supermarketu po napój. W środku panował porządek, produkty poukładane, podłoga jak i regały czyste. Zaskoczył mnie szeroki wybór świeżych surówek, sałatek czy gotowych dań do przyrządzenia w pracy. Po wyborze napoju udałem się do kasy. Nie było kolejki, więc od razu zostałem obsłużony. Kasjerka była miła i uprzejma, używała zwrotów grzecznościowych, tj. dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia. Ponadto podczas obsługi widać było jej profesjonalizm, nawiązała ze mną kontakt wzrokowy oraz była uśmiechnięta.

Bardzo nietypowe miejsce we Wrocławiu

Bardzo nietypowe miejsce we Wrocławiu, to miejsce ma swoją historię siegającą przełomu XIX i XX wieku. W tym domie handlowym znajdziemy praktycznie wszytsko, co tylko chcemu. Ja akurat kocham kosmetyki i wszytko co znimi związane, dlatego zajrzałam do sterfy z perfumami. Wybór może nie nalejlepszy, dlatego zostane przy Ross i Naturze.

Do sklepu Fenix znajdującego się obok stacji benzynowej w

Do sklepu Fenix znajdującego się obok stacji benzynowej w Chotomowie udałem się w celu zakupu podstawowych produktów spożywczych, które kupiłem żeby spożytkować w pracy . Po wejściu do sklepu zauważyłem ład i porządek oraz mały barek do spożycia np. kawy, ciastka , lodów itd... Wewnątrz sklepu towar był poukładany oraz łatwo było trafić na stoiska z których chciałem nabyć interesujące mnie produkty. Obsługa oraz personel sklepu był ubrany w firmowe stroje, które wyróżniają się spośród osób będących na terenie lokalu. Ceny w tym sklepie były bardzo różnorodne, tzn że można nabyć poszczególne produkty w okazyjnych cenach jednak większość towarów jest raczej w cenach wyższych niż w innych punktach handlowych , zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych. Sam proces zakupów był jednak bardzo pozytywny, obsługa miła i pomocna , czas spędzony przy jednej-czynnej kasie mógłby być krótszy gdyby otwarto drugą kasę. Jednak nie był to czas , który nie byłby do zaakceptowania. Ogólnie wizytę w sklepie oceniam jako dobrą. Z pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości z oferty tego punktu .

Odwiedzałeś ostatnio SDH Feniks?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.46 )

Żabka

(3.61 )

Zatoka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem