Edma

( 5.00 )

Opinie (2)

Kolejna moja wizyta w piekarni i kolejny raz bardzo mila

Kolejna moja wizyta w piekarni i kolejny raz bardzo mila obsluga, mimo dosc duzej ilości klientów bardzo sprawna obsługa, każdy klient traktowany indywidualnie i z uśmiechem. Nie mogę nie wystawić kolejny raz pozytywnej opinii.

Ilekroć zdarza mi się być w tej piekarni zastaję tam

Ilekroć zdarza mi się być w tej piekarni zastaję tam przemiła obsługę. Zawsze miłe powitanie, krótka rozmowa, a na pozegnanie zyczenia "dobrego dnia". Pieczywo rownież bardzo dobre. Moja ocena moze się wydać mało obiektywna, alez nie, nie ma po prostu żadnych uchybień.

Odwiedzałeś ostatnio Edma?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • cukiernia

Podobne firmy w okolicy

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Piekarnia HERT

(3.65 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem