Edma

( 5.00 )

Opinie (2)

Kolejna moja wizyta w piekarni i kolejny raz bardzo mila

Kolejna moja wizyta w piekarni i kolejny raz bardzo mila obsluga, mimo dosc duzej ilości klientów bardzo sprawna obsługa, każdy klient traktowany indywidualnie i z uśmiechem. Nie mogę nie wystawić kolejny raz pozytywnej opinii.

Ilekroć zdarza mi się być w tej piekarni zastaję tam

Ilekroć zdarza mi się być w tej piekarni zastaję tam przemiła obsługę. Zawsze miłe powitanie, krótka rozmowa, a na pozegnanie zyczenia "dobrego dnia". Pieczywo rownież bardzo dobre. Moja ocena moze się wydać mało obiektywna, alez nie, nie ma po prostu żadnych uchybień.

Odwiedzałeś ostatnio Edma?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • cukiernia

Podobne firmy w okolicy

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Piekarnia HERT

(3.17 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem