TOP Market

( 0.50 )

Opinie (282)

Słabo.

Często wpadam tu po zakupy, ponieważ mam blisko, ale to jest wyczyn dla nerwów każdego chyba klienta. Z moich obserwacji i doświadczenia innych klientów sklep ten nie należy do przyjaznych dla klienta. Stoisko mięsne raczej omijam, bo klienci mało kupują i są nieświeże wyroby, Bardzo mało obsługi na dużym sklepie. Zazwyczaj jest czynna jedna kasa co utrudnia zakupy przez stanie w kolejce do kasy. Spotkałam się z nieprzyjemną obsługą, co tez potwierdzają inni klienci. Zbyt mało personelu, co powinno zainteresować kierownictwo. W innych sklepach Pss jest zwyczajnie inaczej, lepiej, miła obsługa, a w tym raczej wpada się tylko po niezbędne artykuły bo niektórzy maja po drodze.

Sklep estetyczny

Sklep estetyczny, po niedawnym remoncie. Obsługa sprawna - przez co często unika się kolejek, nawet w godzinach szczytu. W porównaniu do innych okolicznych sklepów sieci - nie jest problemem dogadywanie się ze sprzedawcami w języku polskim, co staje się coraz częstszym problemem. Sklep jest dobrze wyposażony, wskazać jednak należy na ceny - niektóre produkty są droższe o połowę, niż w popularnych "tanich" supermarketach. Sklep godny polecenia na małe, codzienne zakupy.

W dniu dzisiejszym moja córka udała się do Top Marketu żeby

W dniu dzisiejszym moja córka udała się do Top Marketu żeby kupić trochę cukierków. Czekała grzecznie aż kobieta przed nią zakupi 7 kg cukierków. Sprzedawczyni obsługiwała bez szemrania. Jak przyszła kolej na moje dziecko i ekspedientka usłyszała że chce tylko 10 dag cukierków powiedziała córce żeby sobie jakieś wybrała i nie zaczekała aż zdecyduje tylko poprosiła następną osobę. Od tej pory ani ja ani nikt kogo znam tam nic nie zakupi. No jak taki poziom obsługi to co szykujecie się do bankructwa prawda ? Zmierzacie w tym kierunku. Córkę pouczyłam co ma zrobić następnym razem gdyby tak ktoś ją potraktował w innym sklepie chociaż wiem że w innych sklepach takich akcji poprostu nie ma.

Podczas ostatnich zakupów pracownice dosyć głośno

Podczas ostatnich zakupów pracownice dosyć głośno dyskutowały na temat zbyt częstych przerw na papierosa jednej z nich, mimo oczekiwania przy stoisku z mięsem przez ok 3 minuty nikt z obsługujących się nie pojawił, mimo iż przy sąsiednim stanowisku z wędlinami pracowały dwie panie.Niestety, na ponad pół godziny przed zamknięciem sklepu jest bardzo mały wybór pieczywa, które jest przenoszone do magazynu (pozostaje jedynie krojone lub paczkowane).Duży wybór dobrych jakościowo wędlin i towarów delikatesowych w dość wysokich cenach.

Sklep głównie spożywczy

Sklep głównie spożywczy, w ofercie również podstawowe art. chemii gospodarczej i kosmetyki, karma dla zwierząt oraz prasa. Ze względu na ilość produktów i stosunkowo niewielką powierzchnię w niektórych miejscach trudno jest swobodnie przejść, alejki są wąskie, często częściowo zastawione. Osoba na wózku inwalidzkim nie będzie miała możliwości samodzielnego zrobienia zakupów. Zróżnicowany asortyment, zwłaszcza duży wybór wędlin i żółtych serów. Mały udział owoców i warzyw. Przy kasie trzeba prosić (upominać się) o paragon. (Warunki przeprowadzenia oceny - ok. godz. 10:00, drobne zakupy spożywcze, mały ruch klientów.)

Bardzo miła i sprawna obsługa

Bardzo miła i sprawna obsługa, towar dobrze wyeksponowany, personel informuje o promocjach, doradza, klient czuje swobodę, czysto, tu dała bym hasło "klient nasz pan".

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

11.04.2017
TOP Market Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Tak sobie

Tak sobie.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

12.12.2016
TOP Market Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie. nie dokonywałam zakupów w żadnej lokalnej sieci

Odwiedzałeś ostatnio TOP Market?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(5.00 )

Czas na herbatę

(3.01 )

Max

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem