Instytut Francuski

( 4.00 )

Opinie (3)

Bardzo miło wspominam kurs francuskiego w instytucie w

Bardzo miło wspominam kurs francuskiego w instytucie w Krakowi przy ul. Stolarskiej. Na prawdę bardzo dobrzy lektorzy, małe grupy, bez pędzenia z materiałem ale tez bez zbędnego rozleniwiania się. Świetna mediateka oferująca szeroki wybór materiałów, przystępna cena - nieprzekraczająca 1000zł za semestr, sporo materiałów dodatkowych, lekcje w różnych godzinach. Lepsza od każdej ze szkół z których wcześniej korzystałem. Polecam zarówno dla początkujących jak i dla tych bardziej zaawansowanych.

Chodzę już drugi rok do Instytutu Francuskiego na kurs

Chodzę już drugi rok do Instytutu Francuskiego na kurs językowy. Instytut cieszy się bardzo dobrą reputacją, ale niestety powoli zaczynam w to wątpić. Ceny kursów są dużo wyższe niż w innych szkołach językowych. Nie ma zniżek dla studentów, dla osób które uczyły się już wcześniej w tym instytucie zniżki są niewielkie, raptem 30 zł za semestr. Jeden poziom kursu B1, czy B2 trwa aż 4 semestry, jest to o dwa semestry więcej niż w innych szkołach językowych. Grupy są małe, a sale zadbane. Jednakże mam wrażenie, że prowadzący mało się starają zaktywizować grupę do działania. Na 1,5 godzinnej lekcji przerabia się nawet kilka stron z podręcznika. Zeszytu ćwiczeń niemalże w ogóle nie używamy Wszystko dzieje się zbyt szybko i w popłochu. Czasami uczeń chciałby coś powiedzieć na zajęciach, ale nie zdąży. Ponadto spostrzegłam, że cena za semestr obejmuje 60 jednostek lekcyjnych, a tymczasem w tym semestrze będzie ich mniej, ok. 54 jednostki. Bezpłatne konwersacje dla kursantów istnieją tylko teoretycznie, bo albo są wyznaczone w takich godzinach, że nikomu nie pasują (np. 13.30 w czwartek - tak było w tamtym roku), albo też nie ma ich wcale, bo trzeba samemu zebrać grupę 6 osobową, żeby konwersacyjna grupa powstała. Plusem Instytutu jest to, że mają świetnie wyposażoną mediatekę i chyba to głównie zadecydowało o tym, że zapisałam się do nich po raz drugi, bo takiej mediateki francuskiej w Krakowie nie ma drugiej! Ponadto ostatnio jak wchodziłam do instytutu, to ochroniarz tego obiektu podczas pracy całował się z jakąś dziewczyną tuż przy samych drzwiach na zewnątrz i nic sobie z tego nie robił, że jedni kursanci wchodzili, inni wychodzili z Instytutu.

Odwiedzałeś ostatnio Instytut Francuski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.31 )

Alliance Française

(1.50 )

Axon Międzynarodowa Sieć Nauczania

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 10 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem