City Taxi

( 1.49 )

Opinie (11)

Płatności kartą

Mają fajną apke dzięki której mogę zamówić Taxi. Fajnym rozwiązaniem jest też to że widzę gdzie jest jadaca po mnie taksówka. Niestety podejście taksówkarzy do płatności kartą jest beznadziejne, raz taksówkarz mówi, że terminale im wymieniają, inny dopiero podłącza terminal i czeka na uruchomienie 10 min, następny zniechęca mnie opowiadając jak to długo musi czekać aż mu na konto wpłynie kasa za kurs. Na 10 kursów 8 jest problemowych w tym zakresie.

Panie w call center są bardzo niekulturalne

Rzucanie słuchawką, zamiast "dzień dobry" zdarzało się "cooo", rzucanie słuchawką, nieuprzejme odpowiedzi, wzdychanie. Co druga konsultantka to jakiś dramat, skąd oni biorą te kobiety? Kto tam idzie do pracy?

Fatalnie.

Fatalnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

11.03.2013
City Taxi Inna forma kontaktu

Wracałam ze znajomymi z tygodniowego wypadu

Wracałam ze znajomymi z tygodniowego wypadu. Wysiedliśmy na Dworcu Szczecin Główny. Ponieważ było nas 6 osób, kiedy dzwoniłam do korporacji poprosiłam o podesłanie dwóch taksówek. Jasno określiłam, że jest nas 6 osób i w związku z tym potrzebujemy aż dwóch pojazdów. Pani odburknęła, że nie wyśle dwóch. Zdziwiłam się- jak to??? Cóż, może nie mają takiego taboru...Poprosiłam zatem panią o autko 7-osobowe (np. Ford Galaxy). Wiem, że takie mają. Pani na to, że do takiego auta dopłaca się 10 zł (w zależności od trasy). No masakra jakaś!!!Wyraziłam zdumienie - pierwsze słyszę. Pani dodała, że może podesłać taksówkę za jakieś 45-60 minut. No to już było za wiele. Podziękowałam pani za taksówkę. Zadzwoniłam do innej korporacji i bez problemu podesłali dwie taksówki i to w ciągu 6 minut! Można? Można! Moim zdaniem City Taxi ostatnio mocno się popsuło. A szkoda, bo dla mnie to była najlepsza korporacja.

Taksówka którą jechałem w niedzielę byłla nienagannie

Taksówka którą jechałem w niedzielę byłla nienagannie czysta , kierowca zapytał mnie czy chcę jechać drogą trochę dłuzszą lecz będzie szybciej. Kierowca kulturka : koszula , miły , w samochodzie cich grajaca muzyczka. Na przejsciach dla pieszych aż prosi się o takich kierowców . Naprawdę panowie taksówkarze bądzcie tacy wszyscy.

Byłem umówiony na obiad

Byłem umówiony na obiad. A czasu mało. Więc zdecydowałemn się na taksówkę. Tym razem wybór padł na City Taxi (korzystałem z ich usług już wcześniej). Czas podjazdu na miejsce zamówienia to dosłownie kilka minut, więc właściwie się nie czeka.Czystość auta zależy oczywiście od kierowcy, ogólnie rzecz biorąc - do zaakceptowania. Kierowcy wyposażeni w nowoczesny sprzęt dojeżdżają do miejsca możliwie najkrótszą drogą omijając korki. Pan, który mnie wiózł akurat tego dnia, nie przebierał w słowach na innych kierowców. Jestem odporny na wulgaryzmy, ale niejednemu klientowi na pewno by się to nie spodobało...

W wyniku oczekiwania na tramwaj

W wyniku oczekiwania na tramwaj, który niestety nie nadjechał, zmuszona byłam zamówić taksówkę, aby dotrzeć na dworzec. Akurat zauważyłam reklamę korporacji City Taxi, mieszczącej się przy ulicy Wyszyńskiego. Zadzwoniłam, aby zamówić taksówkę. Odebrała bardzo miła pani, która poinformowała mnie, że jest wyjątkowo duży ruch na mieście i taksówka może podjechać dopiero za 25 minut. Było to zdecydowanie za długo, ponieważ spóźniłabym się na busa. Musiałam więc podziękować i znaleźć inną taksówkę.

Odwiedzałeś ostatnio City Taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem