APTECOM

( 0.50 )

Opinie (7)

właściciel gbur :/

W aptece był chyba właściciel. Miałam receptę na antybiotyk i lekarz nie wpisał czegoś w moich danych na recepcie.Uslyszalam ,że mam iść do lekarza aby to uzupełnił i się przy tym podpisał bo on nie akceptuje zafałszowanych recept :( Późna godzina,lekarz już nie przyjmuje...Podziękowałam i wyszłam.Poczułam się bardzo nie miło potraktowana.Ok-pewnie miał racje.Nigdy tam nie zrobię żadnego zakupu.

Ilekroć korzystałem z usług tej apteki byłem bardzo

Ilekroć korzystałem z usług tej apteki byłem bardzo zadowolony. Okazało się jednak, iż radość ta nie będzie trwać w nieskończoność. Kiedy wszedłem odebrać zamówione leki, zauważyłem, że czynne jest tylko jedno stanowisko, przed którym znajduje się dość liczna kolejka. Ludzie zaczynali się coraz bardziej niecierpliwić, a farmaceutka zamiast zacząć obsługiwać klientów zajęta była wypełnianiem jakichś druków i nawet nie raczyła poinformować klientów jak długo to jeszcze potrwa, ani ich przeprosić. Po upływie 10 minut i braku reakcji ze strony personelu postanowiłem, że nie pozwolę sobie na traktowanie i zwróciłem uwagę farmaceutce, która zareagowała niesympatycznie, ale w końcu zaczęła obsługiwać.

Apteca Aptecom przy ulicy Starynowskiej mieści się w dość

Apteca Aptecom przy ulicy Starynowskiej mieści się w dość dużym lokalu. W aptece panuje porządek, co widać od samego wejścia – czyste witryny okienne, umyta podłoga, porządek na półkach oraz zadbane stanowisko obsługi klientów. Oferta apteki jest rozbudowana, ponieważ można tu także kupi dermo kosmetyki, które są wyeksponowane na ścianie tuż przy wejściu. Ceny leków kształtują się na umiarkowanym poziomie. Obsługa tej apteki jest bardzo sympatyczna i bardzo zaangażowana w obsługę klientów. Można tu bowiem liczyć na to, że farmaceutka pomoże znaleźć odpowiednik, a także powie jak stosować leki, jak również w przypadku antybiotyków doradzi leki osłonowe. Uważam, że takie podejście do klientów jest bardzo cenne i zasługuje na pochwałę.

Postanowiłam wstąpić do apteki Aptecom przy ulicy

Postanowiłam wstąpić do apteki Aptecom przy ulicy Starynowskiej, aby zasięgnąć porady w sprawie dermokosmetyków. Apteka jest bardzo dobrze widoczna i znajduje się przy wejściu do sklepu Sano. Zaraz po wejściu zostałam powitana przez farmaceutkę. Kobieta szybko zaoferowała mi swoją pomoc. Farmaceutka była bardzo sympatyczna i chętnie opowiadała o dostępnych kosmetykach. Kobieta zaproponowała mi kilka kosmetyków, których ceny były zróżnicowane. Oferta była bardzo bogata. Poza tym kosmetyki były dobrze wyeksponowane, a na półkach panował porządek. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ze tej wizyty.

Apteka Cefarm przy ulicy Starynowskiej mieści się w bardzo

Apteka Cefarm przy ulicy Starynowskiej mieści się w bardzo czystym i zadbanym lokalu w niewielkim centrum handlowym na osiedlu. W aptece panuje porządek i unosi się przyjemny zapach. Obsługa jest tu bardzo miła i kompetentna, jest na bieżąco z promocjami dotyczącymi leków i potrafi kompetentnie doradzić wybór odpowiedniego leku. Widać, że personel jest bardzo zaangażowany w obsługę klienta. Kolejki są na bieżąco rozładowywane więc czas oczekiwania jest umiarkowany. Przy wejściu dostępne są materiały reklamowe i informacyjne, co jest bardzo pomocne, jeśli chcemy zasięgnąć dodatkowych informacji o danym leku. Ceny leków kształtują się na umiarkowanym poziomie.

Do Apteki Aptecom przy ulicy Starynowskiej zaszłam

Do Apteki Aptecom przy ulicy Starynowskiej zaszłam, aby zapoznać się z ofertą dermokosmetyków. Apteka jest bardzo przestronna i widna. Jest w niej czysto. Zarówno podłoga, jak i gabloty z lekami wyglądały prawidłowo. Apteka jest bardzo dobrze zaopatrzona. Ceny leków kształtują się na konkurencyjnym poziomie. Obsługa jest bardzo życzliwa i sympatyczna.

Wracając przypomniało mi się

Wracając przypomniało mi się, iż skończyła się w domu Aspiryna, a że jest to okres typowo grypowy, więc zaszłam do apteki Aptecom przy ulicy Starynowskiej. Apteka jest dość duża i przestronna. Wygląda na bardzo dobrze zaopatrzoną, zwłaszcza pod względem kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Niestety w aptece była bardzo duża kolejka. Przede mną znajdowało się jeszcze sześć osób, a farmaceutka była wyłącznie jedna. Postanowiłam więc zajść do innej apteki i nie stać już dłużej w kolejce.

Odwiedzałeś ostatnio APTECOM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem