Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

( 3.59 )

Opinie (7)

Wchodząc do sali zabaw usyszałam od pracownicy Anikina

Wchodząc do sali zabaw usyszałam od pracownicy Anikina: "Proszę iść się bawić, bo zostało tylko 20 minut wolności, bo potem są urodziny". Przez 20minut bawiliśmy się bardzo dobrze, ale po ich upływie zrozumiałam o co chodziło. Otóż, gromada dzieci- ok 15, a nawet 20! biegało po całej sali bez opamiętania. Po tym jak byłam potrącana, uciekłam z dziećmi do sali dla młodszych dzieci, ale i tam nie mogliśmy się bawić bezpiecznie. Poszliśmy do tzw. "kulek" , czyli suchego basenu. Niestety po 10 minutach wpadły znowu dzieci "urodzinowe" i jeden z chłopców naskoczył na głowę mojego 17-miesięcznego dziecka!Zgłosiłam ten fakt pani z obsługi, ale ta poinformowała mnie, że za dzieci odpowiadają rodzice, których de facto nie było!Po prostu umyła od tego ręce! Już nigdy więcej nie pójdę do Anikina, skoro nie dbają o bezpieczeństwo dzieci, które powinno być priorytetem!!! Jeśli organizowane są urodziny, to powinni uprzedzać o tym fakcie rodziców, ponieważ zapłaciłam za usługę, z której nie mogliśmy w pełni skorzystać. Najgorsze jednak jest to, że obsługa kompletnie zbagatelizowała problem. Zdecydowanie więc nie polecam Anikina.

Jeśli chodzi o jakość obsługi to jest jak najbardziej ok

Jeśli chodzi o jakość obsługi to jest jak najbardziej ok, mili, uważni animatorzy, w wypożyczalni można marudzić i przebierać do woli. Ja mam jednak duże wątpliwości jeśli chodzi o czystość. Uważam, że lokal wymaga gruntownego remontu i odkażenia. Pomimo, że dzieci się tam dobrze bawią cały czas mam wrażenie, że przyniosą do domu jakieś bakterie.

Miejsce zabaw dla dzieci

Miejsce zabaw dla dzieci. Obsługa miła, potrafi sobie poradzić z każdym klientem. Bardzo dużo zabawek dostosowanych dla maluchów w różnym wieku. Kącik konsumpcyjny dobrze zaopatrzony, jedyne zastrzeżenia do dużej ilości słodyczy. Toalety w kilku miejscach, co jest dużym udogodnieniem przy dzieciach, czyste. Nie ma specjalnego miejsca do przewinięcia małego dziecka, ale jest dostępny jednorazowy przewijak.

Tłok

Tłok, przez co personel nie nadążał z obsługą. Jednak - świetnie wyposażony plac zabaw, dużo miejsca dla dzieci. Możliwość ze skorzystania z internetu dla klientów, kawiarenka z niezłą kawą i ew. jakimś ciepłym posiłkiem. Miła obsługa, tylko że musiałam stać w kolejce po bilet. Ceny przystępne, bardzo fajnie zrobiona ulotka z ofertą.

Kilka razy byłam w krainie zabaw

Kilka razy byłam w krainie zabaw, jednak dziś skupie się na przedstawieniu obserwacji dotyczącej strony internetowej www.anikino.pl oraz oferty przesłanej mailem. Kraina zabaw posiada bogata ofertę atrakcji kierowaną dla najmłodszych. Możemy wybierać w ofercie andrzejkowej, mikołajowej, półkolonii i zimowisk, organizowania urodzin czy też nowości tzw. baśniowych nocy. Ta ostatnia to impreza cykliczna, odbywająca się w każdą trzecia sobotę miesiąca. Każda z tych atrakcji opisana jest szczegółowo w zakładkach. Kraina zabaw organizuje liczne promocje dla swoich klientów, ma program zbierania kuponów. Na miejscu można skorzystać z małego posiłku. Dodatkowo funkcjonuje wypożyczalnia strojów karnawałowych i na różne okazje /oferta opisana, zilustrowana zdjęciami/. Cennik na stronie zamieszczony.

Odwiedzałeś ostatnio Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Babcia do wynajęcia

(5.00 )

Mimi Klub - Klub Mamy i Malucha

(5.00 )

Raciborskie Centrum Opieki nad Dziećmi

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem