aboutyou.pl

( 4.10 )

Opinie (16)

Szybka dostawa

Bardzo dobry sklep , szybka dostawa

Fajne produkty ale czas obsługi średni

Zamówiłam produkty od razu jak portal został uruchomiony. Wszystko super, ale strasznie długo musiałam czekać na przesyłkę.

Kiepska i mało kompetentna obsługa

Numer zagraniczny, na szczęście konsultantka mówiąca po polsku. Nie była w stanie udzielić informacji na temat zwrotu, którego chciałem dokonać, ani w sprawie jak poradzić sobie z dokumentami zwrotu które były przysłane wadliwe. Odradzam wszystkim zakupy, bo ewentualne zwroty to katorga

Odwiedzałeś ostatnio aboutyou.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem