Aga

(2.92)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 21)

Panie ze sklepu...
Panie ze sklepu praktycznie cały czas rozmawiają w sklepie na tematy prywatne, nie zwracają uwagi na klienta. Obsługa klienta nie istnieje w tym sklepie.

zarejestrowany-uzytkownik

18.02.2016

Placówka

Kielce, Warszawska 7

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Zasze gdy przychodze...
Zasze gdy przychodze do tego sklepu szanowne Panie sprzedajace sa tak zajete rozmowa, ze nawet nie slysza kiedy klient Dzien Dobry mowi. Dzisiaj kiedy przyszlam na zakupy Panie porozsadzaly sie na pufach, na ktorych podobno moga usiasc klienci, gdy mierza buty. Na sklepie bylo pelno ludzi, ale nie przeszkadzalo to Sprzedawczyniom do wymieniania opini na temat tego co ktora kiedys tam kupila lub co ugotuje na obiad. Skoro sa w pracy to takie rozmowy sa zdecydowanie nie nia miejscu, niech takie rzeczy zalatwiaja poza praca, a nie kiedy na sklepie jest pelno ludzi. Dodatkowo na polkach oprocz butow porozstawiane byly puste kubki po kawach i jakies jakiery do paznokci. To niby tez mozna bylo kupic??? Moze i asortyment w tym sklepie jest mozliwy (chociaz i tak smierdzi chinszczyzna), ale obsluga jest po prostu tragiczna. NIE POLECAM!!!

zarejestrowany-uzytkownik

19.07.2013

Placówka

Kielce, Warszawska 7

Nie zgadzam się (1)
Zgłoś nadużycie
Kolejny sklep obuwniczy...
Kolejny sklep obuwniczy sieci "Aga". Asortyment sklepu jest odpowiedni, ceny są bardzo przystępne a obuwie wytrzymałe. Możliwość płacenia kartą w sklepie. Największym minusem sklepu jest obsługa a raczej jej brak. Na pytanie sprzedawcy "Czy dostanę inny kolor tego obuwia ? " otrzymałem odpowiedź "Bardzo proszę sobie poszukać na sklepie"..... Pierwszy raz się spotkałem z taką odpowiedzią. Pracownicy nie są w ogóle zainteresowani klientami będącymi w sklepie.

Artur_570

14.05.2013

Placówka

Kielce, Paderewskiego 3/5

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Obsługa pracująca w...
Obsługa pracująca w sklepie jest bardzo miła i uprzejma. Pracownicy w sposób kompetentny doradzają klientowi podczas zakupu. W momencie gdy nie ma danego rozmiaru buta pracownice dzwonią do dwóch pozostałych sklepów tej sieci znajdujących się w Kielcach i dowiadują się o dany rozmiar. Ceny są bardzo przystępne a obuwie wytrzymałe. Jedynym minusem sklepu jest, iż jest on trochę ciasny.

Artur_570

14.05.2013

Placówka

Kielce, pl. Wolności 1

Nie zgadzam się (1)
Zgłoś nadużycie
Jak każda kobieta...
Jak każda kobieta lubię łazić za butami. Aga to sieć sklepów obuwniczych, w Kielcach mają kilka sklepów, w tym jeden na Warszawskiej. Buty mają bardzo ładne, elegancki asortyment butów skórzanych za ceny ok. 100 zł, ale też trochę tańszych, a równie gustownych butów też się znajdzie. Obok kasy jest wystawiony pojemnik ze skarpetkami jednorazowymi, więc nie trzeba się martwić, że nie będzie jak buta przymierzyć. jedyne co mnie uderza w tym miejscu, to obsługa. Ilekroć tam nie zajdę, panie sprawiają wrażenie znudzonych, a nabijając na kasę zakupione buty ziewają, piszą smsy pod ladą, nie utrzymują w ogóle kontaktu wzrokowego z klientkami. Żenujące! Mimo to warto iść tam po buty, bo jest w czym wybrać.

Weronika_132

15.05.2012

Placówka

Kielce, Warszawska 7

Nie zgadzam się (3)
Zgłoś nadużycie
Uroczy sklep z...
Uroczy sklep z butami usytuowany w nowej hucie. Oferta i asortyment nie jest zbyt duży, ale ceny są przyzwoite. W sklepie jest czysto, miło i przyjemnie. Obsługa bardzo uprzejma, przyjazna i życzliwa. Chętnie doradzi, i pomoże. Dla mnie minusem jest lokalizacja, ze względu na to, że mieszkam w ścisłym centrum Krakowa, więc nie bywam w tym sklepie często, ale jeśli jestem akurat w pobliżu to chętnie "wpadam" do tego sklepiku. Duży plus za obsługę, i rozsądne ceny.

zalogowany_użytkownik

20.02.2012

Inna forma kontaktu

Kielce, Warszawska 7

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie

Aga

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Aga?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.