ALMI DECOR

( 1.79 )

Opinie (183)

BZ

W zakresie niezrealizowanych przez Almidecor zamówień i zwrotów dokonanych przedpłat proponuję (własnym doświadczeniem) kontaktować się również z infolinią Fargotex Sp. z o.o. np. +48 86 218 53 90 lub +48 511170592 oraz mailowo fargotex@fargotex.pl, biurowarszawa@fargotex.p. W moim przypadku zwrot należności nastąpił szybko bo po kilku dniach od mojego mailowego odstąpienia od umowy zgodnie z regulaminem zakupów Almidecor.com.

Ostrzeżenie innych konsumentów

Odradzam zamawianie jakichkolwiek towarów w tej firmie, paczki nie zostają nadane, towaru nie ma, pieniędzy również. Na maile nie odpisują, na infolinię natomiast nie sposób się dodzwonić. Z całego serca odradzam. Przykro patrzeć jak ze znanej i szanowanej firmy powstała firma krzak, która nie tylko nie dba o jakość usług, nie dba o klientów, ba, nie ma nawet podstaw zwykłej, ludzkiej uczciwości. Odradzam współpracę.

Nieuczciwe postępowanie

Od prawie 6 miesięcy nie dostałem ani towaru ani zwrócili pieniędzy - odradzam zamówić tam cokolwiek. Na pytanie czy są niewyplacalny nie odpowiadali jeszcze. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nieuczciwa firma!!!

Dalej nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za abażur, pomimo maili z tłumaczeniem , że wysyłacie ponaglenia do księgowości o przyspieszenie zwrotu. Nie wiem jak to nazwać , ale jesteście nieuczciwą firmą. Od marca trwa ta szopka, czyli od kiedy wysłałam zamówienie. Przeciąganie terminów , wymówki i dalej brak wpłaty na moim koncie. Nie wypada Was nazwać inaczej jak tylko nieuczciwą firmą. Żądam natychmiastowego zwrotu moich pieniędzy. Dalej BĘDĘ WYSYŁAĆ WSZĘDZIE INFORMACJE O NIEUCZCIWOŚCI FIRMY!!!!! (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Dno

Oczekiwanie na realizację zamówienia minęło 2 miesiące. Do infolinii udalo się dodzwonic 3 razy. Zwodzą i po prostu kłamią. Na maile na początku odpowiadali, obecnie echo... Kupowałem prze lata i to była przyjemność. Obecnie sięgnęli dna i niczego już id nich nie kupię i innym odradzam.

Online

Niestety Almi Decor nie jest już tą samą firmą. Mam wrażenie, że nikomu nie zależy za kliencie. Zamówiłam produkt, który miał do mnie trafić na koniec kwietnia, mamy czerwiec, a ja nadal nie otrzymałam przesyłki. Wysyłałam maile w mojej sprawie jednak dowiedziałam się tylko, że ze względu na zmianę magazynu wysyłki będą realizowane z opóźnieniem. Dlaczego klient nie jest informowany o jakichkolwiek zmianach w terminie realizacji usługi? Brak rzetelnej informacji i zainteresowania.

ostrzeżenie przed zakupami w AlmiDecor

sklep internetowy AlmiDecor nie przysyła towaru, ani nie oddaje pieniędzy. Unikać jak ognia! Co więcej, kasowane są negatywne posty wpisywane przez poszkodowanych przez internetowy sklep AlmiDecor

ku przestrodze przed AlmiDecor

dzień dobry, piszę ku przestrodze zainteresowanych zakupami w sklepie internetowym Almi Decor. w dniu 07.04. 2019 złożyłam i na moje nieszczęście opłaciłam zamówienie na kwotę 2450 zł. Towar miał przyjechać w dniu 18 kwietnia. Nie przyjechał. Po wymianie mejlowej i telefonicznej z firmą termin realizacji był przesuwany, a powody mętnie tłumaczone; raz reorganizacją firmy, raz opóźnieniami ze strony producenta. Jest to kłamstwo, ponieważ zamówiłam te same lampy 20% taniej u innej firmy i towar był ściągnięty od producenta bez opóźnień. Teraz pojawiły się problemy ze zwrotem środków. Mejlowo Pani zapewniała mnie, że tu cytat: "informuję, że na zwrot środków jest 14 dni roboczych. Zazwyczaj jednak zwroty są wykonywane szybciej.". dzisiaj udało mi się dodzwonić na infolinię i dowiedziałam się, że zwrot środków może nastąpić do końca miesiąca i prezes czy ktoś tam właśnie zajmuje się moją sprawą. Nie jest to prawdą, ponieważ nie podałam ani swojego nazwiska ani numeru zamówienia! Z uwagi na fakt, że podobne bzdury były mówione innym pokrzywdzonym (czytaj posty poniżej), skontaktowałam się już z prawnikiem i poniżej podaję szczegóły postępowania: 1. zawiadomić policję 2. następnie prokuraturę. dopóki firma istnieje, środki muszą oddać, więc zachęcam pozostałych poszkodowanych do wdrożenia procedury o dokonaniu przestępstwa

Chaos, brak odpowioedzi, masakra

Unikajcie sklepu internetowego jak ognia - za zamówione w styczniu produkty do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy (część nie dojechała w ogóle i obiecali mi zwrot środków, parę tysięcy złotych). Kontakt dramatyczny, nikt nie wie co przyjechało, kiedy albo czy w ogóle przyjedzie. Przyjeżdżają też w ogóle nie zamówione towary. UNIKAJCIE JAK OGNIA

SKRADZIONO MOJE PIENIĄDZE

Chciałabym przestrzec wszystkie osoby planujące zakup jakiegokolwiek produktu w Almidecor. W grudniu 2018 r. złożyłam zamówienie na dwie pary zasłon, opłaciłam, na kilka tygodni przed wysłaniem anulowałam jedno z nich, krótko po tym otrzymałam potwierdzenie anulowania i do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Pomimo przeszło dwudziestu rozmów z pracownikami infolinii oraz licznymi e-mailami, nie otrzymałam zapłaconej kwoty. W rozmowach z pracownikami infolinii nagminnie słyszę, że "to jest w księgowości, nie ma w to wglądu", "przelew powinien być najpóźniej jutro" (usłyszałam w lutym). Moje próby kontaktu z osobą nadzorującą pracę infolinii (dane osobowe usunięte przez administratora) nie powiodły się - usłyszałam, że właśnie odbywa rozmowę z prezesem, jest na szkoleniu bądź wyszła już z pracy. Nikt nie podjął próby kontaktu i wyjaśnienia sprawy. Dla firmy, która deklaruje "najwyższą jakość", to zachowanie skandaliczne, a przywłaszczenie moich pieniędzy nie jest zapewne "ukłonem w stronę najbardziej wymagających klientów". Wobec permanentnego ignorowania moich zastrzeżeń i kradzieży, będę zmuszona wstąpić na drogę sądową. W załączeniu jeden z wysłanych e-maili, dla zainteresowanych mogę przedstawić całą zarchiwizowaną korespondencję.

Odwiedzałeś ostatnio ALMI DECOR?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PEPCO

(4.10 )

DUKA

(4.01 )

Flo

(3.02 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem