ALMI DECOR

( 1.79 )

Opinie (183)

BZ

W zakresie niezrealizowanych przez Almidecor zamówień i zwrotów dokonanych przedpłat proponuję (własnym doświadczeniem) kontaktować się również z infolinią Fargotex Sp. z o.o. np. +48 86 218 53 90 lub +48 511170592 oraz mailowo fargotex@fargotex.pl, biurowarszawa@fargotex.p. W moim przypadku zwrot należności nastąpił szybko bo po kilku dniach od mojego mailowego odstąpienia od umowy zgodnie z regulaminem zakupów Almidecor.com.

Ostrzeżenie innych konsumentów

Odradzam zamawianie jakichkolwiek towarów w tej firmie, paczki nie zostają nadane, towaru nie ma, pieniędzy również. Na maile nie odpisują, na infolinię natomiast nie sposób się dodzwonić. Z całego serca odradzam. Przykro patrzeć jak ze znanej i szanowanej firmy powstała firma krzak, która nie tylko nie dba o jakość usług, nie dba o klientów, ba, nie ma nawet podstaw zwykłej, ludzkiej uczciwości. Odradzam współpracę.

Nieuczciwe postępowanie

Od prawie 6 miesięcy nie dostałem ani towaru ani zwrócili pieniędzy - odradzam zamówić tam cokolwiek. Na pytanie czy są niewyplacalny nie odpowiadali jeszcze. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nieuczciwa firma!!!

Dalej nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za abażur, pomimo maili z tłumaczeniem , że wysyłacie ponaglenia do księgowości o przyspieszenie zwrotu. Nie wiem jak to nazwać , ale jesteście nieuczciwą firmą. Od marca trwa ta szopka, czyli od kiedy wysłałam zamówienie. Przeciąganie terminów , wymówki i dalej brak wpłaty na moim koncie. Nie wypada Was nazwać inaczej jak tylko nieuczciwą firmą. Żądam natychmiastowego zwrotu moich pieniędzy. Dalej BĘDĘ WYSYŁAĆ WSZĘDZIE INFORMACJE O NIEUCZCIWOŚCI FIRMY!!!!! (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Dno

Oczekiwanie na realizację zamówienia minęło 2 miesiące. Do infolinii udalo się dodzwonic 3 razy. Zwodzą i po prostu kłamią. Na maile na początku odpowiadali, obecnie echo... Kupowałem prze lata i to była przyjemność. Obecnie sięgnęli dna i niczego już id nich nie kupię i innym odradzam.

Online

Niestety Almi Decor nie jest już tą samą firmą. Mam wrażenie, że nikomu nie zależy za kliencie. Zamówiłam produkt, który miał do mnie trafić na koniec kwietnia, mamy czerwiec, a ja nadal nie otrzymałam przesyłki. Wysyłałam maile w mojej sprawie jednak dowiedziałam się tylko, że ze względu na zmianę magazynu wysyłki będą realizowane z opóźnieniem. Dlaczego klient nie jest informowany o jakichkolwiek zmianach w terminie realizacji usługi? Brak rzetelnej informacji i zainteresowania.

ostrzeżenie przed zakupami w AlmiDecor

sklep internetowy AlmiDecor nie przysyła towaru, ani nie oddaje pieniędzy. Unikać jak ognia! Co więcej, kasowane są negatywne posty wpisywane przez poszkodowanych przez internetowy sklep AlmiDecor

ku przestrodze przed AlmiDecor

dzień dobry, piszę ku przestrodze zainteresowanych zakupami w sklepie internetowym Almi Decor. w dniu 07.04. 2019 złożyłam i na moje nieszczęście opłaciłam zamówienie na kwotę 2450 zł. Towar miał przyjechać w dniu 18 kwietnia. Nie przyjechał. Po wymianie mejlowej i telefonicznej z firmą termin realizacji był przesuwany, a powody mętnie tłumaczone; raz reorganizacją firmy, raz opóźnieniami ze strony producenta. Jest to kłamstwo, ponieważ zamówiłam te same lampy 20% taniej u innej firmy i towar był ściągnięty od producenta bez opóźnień. Teraz pojawiły się problemy ze zwrotem środków. Mejlowo Pani zapewniała mnie, że tu cytat: "informuję, że na zwrot środków jest 14 dni roboczych. Zazwyczaj jednak zwroty są wykonywane szybciej.". dzisiaj udało mi się dodzwonić na infolinię i dowiedziałam się, że zwrot środków może nastąpić do końca miesiąca i prezes czy ktoś tam właśnie zajmuje się moją sprawą. Nie jest to prawdą, ponieważ nie podałam ani swojego nazwiska ani numeru zamówienia! Z uwagi na fakt, że podobne bzdury były mówione innym pokrzywdzonym (czytaj posty poniżej), skontaktowałam się już z prawnikiem i poniżej podaję szczegóły postępowania: 1. zawiadomić policję 2. następnie prokuraturę. dopóki firma istnieje, środki muszą oddać, więc zachęcam pozostałych poszkodowanych do wdrożenia procedury o dokonaniu przestępstwa

Chaos, brak odpowioedzi, masakra

Unikajcie sklepu internetowego jak ognia - za zamówione w styczniu produkty do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy (część nie dojechała w ogóle i obiecali mi zwrot środków, parę tysięcy złotych). Kontakt dramatyczny, nikt nie wie co przyjechało, kiedy albo czy w ogóle przyjedzie. Przyjeżdżają też w ogóle nie zamówione towary. UNIKAJCIE JAK OGNIA

SKRADZIONO MOJE PIENIĄDZE

Chciałabym przestrzec wszystkie osoby planujące zakup jakiegokolwiek produktu w Almidecor. W grudniu 2018 r. złożyłam zamówienie na dwie pary zasłon, opłaciłam, na kilka tygodni przed wysłaniem anulowałam jedno z nich, krótko po tym otrzymałam potwierdzenie anulowania i do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Pomimo przeszło dwudziestu rozmów z pracownikami infolinii oraz licznymi e-mailami, nie otrzymałam zapłaconej kwoty. W rozmowach z pracownikami infolinii nagminnie słyszę, że "to jest w księgowości, nie ma w to wglądu", "przelew powinien być najpóźniej jutro" (usłyszałam w lutym). Moje próby kontaktu z osobą nadzorującą pracę infolinii (dane osobowe usunięte przez administratora) nie powiodły się - usłyszałam, że właśnie odbywa rozmowę z prezesem, jest na szkoleniu bądź wyszła już z pracy. Nikt nie podjął próby kontaktu i wyjaśnienia sprawy. Dla firmy, która deklaruje "najwyższą jakość", to zachowanie skandaliczne, a przywłaszczenie moich pieniędzy nie jest zapewne "ukłonem w stronę najbardziej wymagających klientów". Wobec permanentnego ignorowania moich zastrzeżeń i kradzieży, będę zmuszona wstąpić na drogę sądową. W załączeniu jeden z wysłanych e-maili, dla zainteresowanych mogę przedstawić całą zarchiwizowaną korespondencję.

Odwiedzałeś ostatnio ALMI DECOR?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PEPCO

(4.09 )

Agata

(4.08 )

Black Red White

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

Ruszamy na wyprzedaże! Zobacz gdzie spotkasz najlepszą jakość obsługi!

 Trwają letnie wyprzedaże, które w tym roku zachęcają do zakupów sporymi obniżkami cen. My, konsumenci chętnie korzystamy z wyjątkowych ofert, ale czy jesteśmy równie wyjątkowo traktowani? Zanim wybierzesz się na podbój sklepów, sprawdź gdzie znajdziesz nie tylko duży wybór i ciekawy asortyment, ale także wysoką jakość obsługi! Najczęściej (i najwięcej) podczas wyprzedaży kupujemy odzież i dodatki. Za co cenimy sklepy, które odwiedzamy, a co nam się nie podoba? Sprawdźmy opinie użytkowników portalu jakoscobslugi.pl.Pośród firm z branży modowej najwięcej recenzji na portalu zebrała marka Reserved. Na przestrzeni ostatniego miesiąca klienci pozytywnie oceniali krótki czas obsługi oraz zachowanie personelu. Jednak w wielu opiniach pojawiają się spostrzeżenia nt. czystości w przymierzalniach, o czym pisze m.in. Klient_7t5j:"dokonanie zwrotu i zakup innych rzeczy odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Kasjerka była uprzejma i chętnie odpowiadała na moje pytania. Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, jedyne do czego można się przyczepić to czystość w przymierzalniach. Poza tym wszystko na dobrym poziomie."Podobnie sklep ocenia Klient_eZpi, który pisze: Sklep dobrze zatowarowany, bez luk. Łatwo się w nim odnaleźć, chociaż w kabinach przebieralni było trochę brudno. Obsługa bardzo pomocna, a kasowanie odbywa się szybko i bez większych przerw (…).W zestawieniu znajduje się również jedna z najchętniej odwiedzanych marek – H&M. Jednak wskaźnik jakości obsługi jest zdecydowanie niższy. Co wpływa na niezadowolenie klientów popularnego „hm”? W czerwcu kupujący narzekali na zachowanie personelu oraz złą organizację obsługi:"Bardzo długi okres oczekiwania na obsługę. Obsługa w ogóle nie przejmuje się klientem opryskliwe podejście do klienta (…). Bardzo zła atmosfera, bałagan , zero organizacji. Biuro nie wie co sprzedaje na magazynie okazuje się, że towaru brak mimo iż klient zapłacił wcześniej za towar".~ Klient_3GyxZarówno pozytywne jak i negatywne opinie w większości przypadków dotyczą wiedzy oraz zachowania personelu, asortymentu i ogólnego wyglądu miejsca obsługi. A ty na co zwracasz uwagę podczas zakupów? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i oceń firmy, które odwiedzasz!A jeśli robisz zakupy online sprawdź, którą firmę kurierską polecają użytkownicy portalu. Ranking najlepiej ocenianych kurierów znajdziesz tutaj.

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. Jakie elementy mają wpływ na jakość obsługi w sklepach z wyposażeniem wnętrz? Przyjrzyjmy się bliżej opiniom użytkowników portalu i sprawdźmy na co zwracali uwagę podczas zakupów mebli czy dekoracji do domu. Chociaż sieć sklepów Action jest stosunkowo młodą marką w Polsce zdążyła już zebrać wiele pozytywnych opinii. Klienci najczęściej doceniają dużą ilość pracowników oraz ich przyjazne nastawienie:„Podoba mi się to, że pracowników zawsze jest sporo. Są uśmiechnięci i widać, że praca potrafi dać im przyjemność. Żeby kogoś poprosić o pomoc nie trzeba szukać po całej hali. Kolejne kasy otwierane w miarę potrzeb.”~Klient_iV4yW ciągu minionego półrocza postawa personelu była równie często oceniania przez klientów sklepów Jysk. Jednak ten aspekt obsługi nie zebrał wysokich not. Klienci skarżą się, że pracownicy są trudno dostępni oraz mało chętni do pomocy. Pozytywnie natomiast oceniano zatowarowanie i szeroki wybór asortymentu. Takie doświadczenia opisuje Klient_p1YC:„W sklepie jest duży wybór produktów, jednak pracownicy nie są zainteresowani obsługą klientów. Nawet jak jest kilku pracowników na sali sprzedaży to nie oferują pomocy tylko rozmawiają na prywatne tematy.”Inna skandynawska sieć sklepów wyróżnia się na tle konkurencji sposobem ekspozycji asortymentu oraz punktami gastronomicznymi zlokalizowanymi na terenie sklepów: „Bardzo bogaty asortyment można znaleźć tam wszystko do urządzenia domu. Wielkim plusem jest forma prezentacji asortymentu. Stworzone są pomieszczenia jak w domu: pokoje, sypialnie, łazienki itp, meble dopasowane do różnych wnętrz, sprytne rozwiązania. Genialna jest restauracja ikea, jedzenie jest pyszne, różnorodne w formie bufetu szweckiego a ceny naprawdę niskie.” ~ Klient_9BFMKlienci sklepów z wyposażeniem wnętrz negatywnie wspominają proces reklamacyjny. Takie przypadki miały miejsce między innymi we wspominanym wcześniej sklepie IKEA oraz Black Red White. „Nigdy nie spotkałam się z tak fatalną obsługą w zakresie reklamacji. Otrzymałam wadliwy towar jeszcze w grudniu, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam właściwego! Pracownicy robią wiele problemów, przerzucają na siebie odpowiedzialność i próbują wymigać się argumentami "Ja nie wiem, to koleżanka załatwiała". Jest to niezwykle nieprofesjonalne i z pewnością nie dokonam już w tym punkcie żadnego zakupu.”~ Klient_AjotUżytkownicy portalu najczęściej zwracają uwagę na zachowanie i kompetencje pracowników. W niektórych sklepach stanowi to zachętę do zakupów, w innych wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, ważnym elementem jest także obsługa posprzedażowa i nie warto jej zaniedbywać.A jak Ty oceniasz swoją ostatnią wizytę w sklepie z wyposażeniem wnętrz? Opisz swoje doświadczenia i podziel się opinią! 

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem