Born2Be

( 4.50 )

Opinie (2)

Super obsługa

Sklep internetowy z butami i odzieżą. Polecam. Bardzo duży wybór butów w ciekawych wzorach. 30 dni na zwrot. Bezpłatny zwrot towaru zamówionego z przesyłką Pocztą polską.

Rewelacyjnie

Polecam zakupy u nich - profesjonalne podejście do klienta, szacunek i zachęty do dalszych zakupów., a kupowałam u nich nie pierwszy ani nie drugi raz i zawsze czułam się usatysfakcjonowana, bo artykuły spełniały oczekiwania i były zgodne z opisem i prezentowanymi ilustracjami. Myślę, że duża różnorodność ofert może zadowolić każdego. Od momentu zamówienia, klient jest informowany o podjętych działaniach - przygotowanie, realizacja, pakowanie, wysyłka, etc. Dostawa sprawna, zgodna z zapowiedziami na stronie sklepu, a przesyłka dostarczona w nienagannym stanie. Namówić mnie do zakupów w internecie nie jest łatwo, ale Born2be - polecam, warto być ich klientem, a do zamówienia zawsze dołączane mam kupony rabatowe na kolejne zakupy, co więcej - kupony funkcjonują także, gdy wybieramy artykuł, nawet oferowany po obniżce, w cenie promocyjnej. W dodatku jest fajna opcja do regulowania należności - kup teraz, zapłać później. Można korzystać z zakupu, mimo że zakup nie został jeszcze opłacony, a raczej opłacił go Twisto, który bezpłatnie czeka 21 dni na zakupu, po otrzymaniu towaru. No rewelacja, po prostu rewelacja.

Odwiedzałeś ostatnio Born2Be?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem