Chicago's Pizza

( 5.00 )

Opinie (1)

super obsługa, jestem bardzo zadowolona :)

Jestem bardzo zadowolona z telefonicznej obsługi tej Pizzerii. Przy dostawie zamówienia nie dostarczono mi jednego produktu, który zamawiałam - sosu. W trakcie telefonicznej rozmowy z managerem restauracji zaproponowano mi dostawę sosu w jak najszybszym czasie bądź rabat 50 % na kolejne zamówienie. Oba rozwiązania były satysfakcjonujące. Mój wybór padł jednak na pierwsze rozwiązanie i w krótkim czasie otrzymałam zamówiony sos a także gratis pieczywko z masłem czosnkowym :) Życzę każdemu tak miłej i fachowej obsługi :)

Odwiedzałeś ostatnio Chicago's Pizza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.00 )

Gusto Dominium

(3.00 )

Pizza Hut

(4.16 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem