French Connection Naleśniki francuskie

( 5.00 )

Opinie (2)

pyszne!

pyszne naleśniki, miła obsługa i szybki czas obsługi. Jak szukasz miejsca na szybki obiad to najlepiej tam.

Moja ostatnia wizyta w Naleśnikarni przy ul

Moja ostatnia wizyta w Naleśnikarni przy ul. Kuźniczej okazała się dość nieudana. Zwykle dobrze wspominałam ten lokal, ale od ostatniego zajścia (w grudniu 2009) stwierdziłam, że już nigdy się tam nie wybiorę. Byłam wtedy z grupą znajomych. Główna przyczyna mojego negatywnego podejścia to brak kompetencji jednej z kelnerek. Okazała się być osobą bardzo nieprzyjazną w stosunku do klientów, była oschła i niemiła. Przy rozliczaniu się kelnerka źle wydała resztę zarówno mi jak i mojemu koledze. Najgorsze, że kiedy podawała naleśniki - pomyliła się i prawie każdemu z moich znajomych dała nie ten naleśnik który zamówili (sytuacja jest tam o tyle trudna, że nie wiadomo jaki farsz kryje się pod ciastem naleśnika dopóki się go nie zje). Dodatkowy minus za okropny zapach w lokalu. Mało tego, zapach ten utrzymuje się na ubraniach bardzo długo... a jest on nieprzyjemny, bo przypomina spaleniznę naleśników. Wygląd miejsca też nie jest zbyt ładny, ponieważ jest to pomieszczenie jasne, przez co sprawia wrażenie chłodnego. Jedyny plus daje cenie i ofercie, która jest różnorodna i bardzo kusząca. Dobre naleśniki, jednak nie zbyt dobrze podawane, również w niemiłych okolicznościach.

Odwiedzałeś ostatnio French Connection Naleśniki francuskie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem