Konsimo

( 3.00 )

Opinie (1)

Obsluga w sklepie miła ale później pasmo porażek

Jeśli miałbym oceniać obsługę w sklepie to była ona całkiem sympatyczna. Pracownica udzieliła wszelkiej możliwej pomocy. Po czym przystąpiliśmy do finalizacji zakupu wielkogabarytowego towaru który był dostępny od ręki (informacje na stronie www sklepu oraz w salonie). Po wskazanym terminie w umowie zakupu nie otrzymaliśmy towaru (jeden telefon z informacją, że zamówienie zostało przyjęte). Kolejne @ reklamacyjne z pytaniem kiedy otrzymam towar były obsługiwane sprawnie. Otrzymałem w ramach zadośćuczynienia 5% rabat i 50 zł na zakupy w sklepie. Po miesiącu od wskazanego w umowie terminu otrzymałem zakupiony towar. Mimo miłej obsługi zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w kontaktach z pracownikiem przez pocztę internetową moja ocena odpowiada 3- ze względu na fałszywą i wprowadzającą w błąd komunikację reklamową.

Odwiedzałeś ostatnio Konsimo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PEPCO

(3.92 )

DUKA

(4.42 )

Flo

(3.02 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem