Nowocar

( 2.50 )

Opinie (1)

Tani, szybko, ale jednak kiepsko......

Szeroki asortyment akumulatorów, bardzo atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, obsługa telefoniczna do przyjęcia, choć bez szału... W warunkach sprzedaży Nowocar wyraźnie zastrzega konieczność zwrotu starego akumulatora i należy go zwrócić w opakowaniu, w którym przysłali zakupiony aku. Proste i zrozumiałe, ale.... Kurier odmawia przyjęcia do przewozu akumulatora, bo sprzęt to niebezpieczny. Drugi przysłany kurier robi to samo, tzn. odmawia przyjęcia. Dzwonię do Nowocaru, pan stwierdza, że przyśle trzeciego kuriera. Nie przysyła. Po jakimś czasie dostaję wezwanie do zapłaty 30 zł kaucji za stary aku i 50 zł za stare, brudne pudło. Goście powinni się ogarnąć logistycznie i jak ich przerasta, odstąpić od takiego handlu.

Odwiedzałeś ostatnio Nowocar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem