Nowocar

( 2.50 )

Opinie (1)

Tani, szybko, ale jednak kiepsko......

Szeroki asortyment akumulatorów, bardzo atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, obsługa telefoniczna do przyjęcia, choć bez szału... W warunkach sprzedaży Nowocar wyraźnie zastrzega konieczność zwrotu starego akumulatora i należy go zwrócić w opakowaniu, w którym przysłali zakupiony aku. Proste i zrozumiałe, ale.... Kurier odmawia przyjęcia do przewozu akumulatora, bo sprzęt to niebezpieczny. Drugi przysłany kurier robi to samo, tzn. odmawia przyjęcia. Dzwonię do Nowocaru, pan stwierdza, że przyśle trzeciego kuriera. Nie przysyła. Po jakimś czasie dostaję wezwanie do zapłaty 30 zł kaucji za stary aku i 50 zł za stare, brudne pudło. Goście powinni się ogarnąć logistycznie i jak ich przerasta, odstąpić od takiego handlu.

Odwiedzałeś ostatnio Nowocar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem