Studio urody Prestige

( 4.50 )

Opinie (1)

Kobiety kochają to miejscce

W okolicy brakowało takiego miejsca, brakowała nam salonu kosmetycznego, a dokładnie studia urody. Kiedy w mieście są ich setki, tak tutaj brak... A kobiety wszędzie chcą wyglądać i czuć się pięknie. Na szczęście założycielki kilka lat temu wpadły na idealny pomysł, okazał się strzałem w 10! Zacznę od lokalu. Urządzony jest z wyczuciem stylu i klimatem. Kolorystyka przypadła mi do gustu, łamiące się kolorystyczne barwy różu czy szarości od razu rzuciły mi się w oczy. Gustowne lampy, stoliki, wygodne sofy, czekanie na zabieg nie jest nie przyjemne. Siadam zwykle na sofie, sięgam po jedną z gazet przygotowanych dla klientek, a czas szybko mija i już mogę lecieć do swojej kosmetyczki. Obsługa to młode kobiety, bardzo dobrze! Zdobywają kolejne i kolejne certyfikaty i potrafią robić cuda. Ciężko czasem znaleźć wolne miejsce, ale nic dziwnego przy takiej popularności i jakości. Zabiegi wykonywane są profesjonalnie, precyzyjnie, dokładnie, a efekty zachwycają. Kosmetyki najwyższej jakości, manicure utrzymuje się bardzo długo. Dziewczyny pracują także w sobotę, dla zapracowanych to wybawienie. A ceny usług są bardzo atrakcyjne. Oby jak najdłużej istniało to miejsce.

Odwiedzałeś ostatnio Studio urody Prestige?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

eXtreme Nails

(5.00 )

Studio Relax

(3.50 )

Usługi kosmetyczne

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem