Wypoczęty Wół Restauracja

( 4.00 )

Opinie (3)

Wyborne steki i profesjonalna obsługa

zdecydowanie polecam to miejsce. Wnętrza wyjątkowe, obsługa bardzo kompetentna ale to jedzenie jest głównym bohaterem. Każdy stek jest cięty na zamówienie wedle zapowiedzianej gramatury. Forma podania i dobór win to wysokie loty.

Ciężko ocenić

Odwiedziliśmy tę restaurację przy okazji pobytu w Kudowie. Kiedyś byliśmy gośćmi hotelu, ale wtedy nie było jeszcze tej restauracji. Nie spodobała nam się obsługa. Kelner był bardzo wycofany i czuliśmy się jakby traktował nas z góry. Krążył między nami, a restauracją hotelową i czuliśmy się jak intruzi. Jedzenie było smaczne, ale dosyć drogo wyniosło nas całe zamówienie. Mąż, smakosz mięs był bardzo zadowolony, ja mniej, bo to jednak nie moje smaki. Chyba tam nie wrócimy.

Odwiedzałeś ostatnio Wypoczęty Wół Restauracja?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.13 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem