Ostatnia opinia

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, wiele razy zdarzyło mi się odwiedzać to miejsce, jednak ostatnie sytuacje jakie miały miejsce, zniechęciły mnie do kolejnych wizyt.Dwukrotnie zdarzyło mi się zająć st...

zalogowany_użytkownik

Bydgoszcz

Poznańska

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Fatalnie.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Fatalnie.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Zamówione burgery do domu okazały się być z surowym mięsem w środku. Nie polecam .

zarejestrowany-uzytkownik

Wilkowice

Żywiecka

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Dobrze.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Bardzo dobrze.

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

OK.

niezalogowany-uzytkownik

Warszawa

Marszałkowska 84/92 200

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Obsluga na wysokim poziomie. Kulturalni, do porozmawiania. Najczesciej odwiedzane miejsce na szybka przekaske. Kebaby bardzo smaczne

Opole

Żeromskiego 5

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Dobre piwkooo które jest ważone przez Bierhale w połączeniu z jedzeniem i klimatem panującym w środku lokalu daje upust dobrej zabawy w grupie znajomych :)

zarejestrowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Rewelacyjnie.

zarejestrowany-uzytkownik

Katowice

Boheńskiego 21

Zobacz wszystkie opinie