Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Agata Płachecka

Dotycząca firmy: Manekin

Treść opinii: Jedzenie bardzo dobre. Jeszcze nie zdarzyło się żeby coś było niesmaczne. Do dwóch lokali, które znajdują się w centrum toruńskiej starówki są nieustannie długie kolejki, co wynika ze zbyt małej liczby personelu. Stoliki schludne, obsługa kieruje od razu do zajęcia miejsca. Warto bardziej zadbać o czystość w łazience.