Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Cirillazx

Dotycząca firmy: Pepco

Treść opinii: Zawsze miła i pomocna obsługa. Bardzo często robię w tym sklepie zakupy. Panie zawsze uśmiechnięte, mają bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sklep wyglada schludnie. Ciuchy i produkty zawsze starannie ułożone. Półki zawsze zatowarowane do pełna. Produkty bardzo dobrej jakości, ceny niskie. Polecam.