Opinia użytkownika: Cirillazx
Dotycząca firmy: Pepco
Treść opinii: Zawsze miła i pomocna obsługa. Bardzo często robię w tym sklepie zakupy. Panie zawsze uśmiechnięte, mają bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sklep wyglada schludnie. Ciuchy i produkty zawsze starannie ułożone. Półki zawsze zatowarowane do pełna. Produkty bardzo dobrej jakości, ceny niskie. Polecam.