Opinia użytkownika: Cirillazx
Dotycząca firmy: Circle K
Treść opinii: Często bywam w Tarnobrzegu i zawsze odwiedzam tę stacje. Na tej stacji czuje się profesjonalnie obsłużona. Personel zawsze miły oraz uśmiechnięty. Kawa wyśmienita. Hot dogi, z punktu klienta robione dokladnie oraz higieniczne. Polecam tę stację. Duży plus daje, rozwniez aplikacja, w której mozna odbierać nagrody.