Opinia użytkownika: BarbaraKorzeniak_jnpI
Dotycząca firmy: LIDL
Treść opinii: Jestem bardzo zadowolona z Lidla na ul.Chełmskiej w Krakowie.Brakowało takiego sklepu w tej lokalizacji.Na dodatek zawsze doskonałe zaopatrzenie,świeże produkty,czysto i przede wszystkim przemiła,kompetentna obsługa.