Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_Fe9jr

Dotycząca firmy: Diagnostyka

Treść opinii: Chciałabym podziękować Pani Annie Chmiel i Bożenie Szmidt z Więcborka. To osoby życzliwe,empatyczne i prawdziwe profesjonalistki. Każde pobranie krwi przebiega w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i spokoju.Dziękuję.