Opinia użytkownika: Jul.x3
Dotycząca firmy: Żabka
Treść opinii: Podczas wizyty sklep był czysty i uporządkowany. Nie znalazłam wszystkich produktów, których szukałam, ponieważ część artykułów była niedostępna. Na plus oceniam zamówione jedzenie, które zostało poprawnie odgrzane i było gotowe do spożycia.