Opinia użytkownika: Jul.x3
Dotycząca firmy: Biedronka
Treść opinii: Sklep był dobrze zatowarowany, a większość produktów była dostępna na półkach. Stoisko z pieczywem prezentowało się estetycznie, a pieczywo było świeże. Jedynym minusem podczas wizyty był wydłużony czas oczekiwania przy kasie, jednak obsługa przebiegła poprawnie i bez większych problemów