Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_sz7rA

Dotycząca firmy: Dino

Treść opinii: Market nieduży ale ma sporo plusów i udogodnień dla klientów, jak darmowe koszyki, bezbiletowe parkowanie .Cenimy też wysoko za 5 l wodę mineralną .