Opinia użytkownika: Klient_f6VIX
Dotycząca firmy: ORLEN
Treść opinii: Moje doświadczenie z Orlenem oceniam pozytywnie. Obsługa była uprzejma i pomocna, a cały proces przebiegł sprawnie. Otrzymałem potrzebne informacje i zostałem obsłużony w profesjonalny sposób.