Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_f6VIX

Dotycząca firmy: Shell

Treść opinii: Wizyta na stacji Shell przebiegła bardzo sprawnie. Obsługa była uprzejma, a cały proces zakupu szybki i bezproblemowy. Ogólne wrażenia oceniam bardzo pozytywnie.