Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_f6VIX

Dotycząca firmy: PKP Intercity

Treść opinii: Moje doświadczenie z PKP Intercity oceniam pozytywnie. Wszystkie potrzebne informacje były łatwo dostępne, a cały proces przebiegł sprawnie i bez większych trudności.