Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_f6VIX

Dotycząca firmy: McDonald's

Treść opinii: Obsługa była miła, a zamówienie zostało zrealizowane szybko i bez problemów. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze.