Opinia użytkownika: Klient_InFSf
Dotycząca firmy: Autokomis Camil
Treść opinii: Trzecie auto które kupuję w Camil i za każdym razem ta sama wysoka jakość obsługi i rzetelność. To komis do którego wracam z zaufaniem i który polecam wszystkim znajomym szukającym używanego samochodu.