Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_0z6hg

Dotycząca firmy: AAA Auto

Treść opinii: Sprzedałem auto w AAA i całość przebiegła sprawnie. Uczciwe podejście i minimum formalności.