Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_NKmcu

Dotycząca firmy: Autokomis Camil

Treść opinii: Sprzedawałem swoje auto w rozliczeniu i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony wyceną jaką zaproponowano. Już na początku rozmowy poczułem się wysłuchany i potraktowany poważnie jako klient. Formalności przebiegły bardzo sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Salon przygotował wszystkie dokumenty i dopilnował ich poprawności co dla mnie było ogromnym ułatwieniem. Samochód został przyjęty w stanie zgodnym z opisem bez żadnych nieporozumień. Jeśli ktoś szuka uczciwego sprzedawcy samochodu to Auto Salon Camil spełnia wszystkie te wymagania.