Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: DorotaOch_4P6K

Dotycząca firmy: Biedronka

Treść opinii: Sklep jest duży i przestrzenny. Kasjerzy często wydają się poirytowanie wykonywaniem Swoich obowiązków. Na całej powierzchni sklepu ustawione są palety które utrudniają codziennie zakupy. Sklep ogólnie jest czysty lecz zagracon właśnie. Przeterminowane produkty zdarzają się sporadycznie. Owoce oraz warzywa są Świerże i uzupełniane na bieżąco.