Valentini

(4.36)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 8)

Do tego sklepu...
Do tego sklepu weszłam aby pooglądać walizki podróżne oraz torby podręczne. Wybór towaru w sklepie jest bardzo imponujący, choć sam sklep jest raczej średniej wielkości. Towar w bardzo wysokich cenach, które świadczą również o jakości oferowanych produktów. Kolorystyka mnie osobiście zachwyciła. Obsługa bardzo uprzejma - od razu zapytano mnie, czy można mi w czymś pomóc. Szczerze polecam zajrzeć.

Klaudia_150

27.10.2012

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Wnętrze sklepu ciepłe,...
Wnętrze sklepu ciepłe, przyjemnie robi się zakupy…Nie mam żadnych uwag do wystroju pomieszczeń w sklepie…Jeśli chodzi o jakość sprzedawanych tu produktów to jest ona dosyć wysoka…Nie mam zastrzeżeń do jakości sprzedawanych towarów… Jestem zawsze zadowolona z obsługi, zachęcają mnie do zakupu…Nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi …

Zetka

24.10.2012

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry, markowy...
Bardzo dobry, markowy sklep z torbami i walizkami. Bardzo dobre zaopatrzenie idze w parze z bardzo dobrą ekspozycją i dostępnością towaru. Jest tu towar bardzo drogi, ale przecież takich rzeczy nie kupuje się co chwilę, a dobra torba czy waliza posłuży na lata. Personel sklepu jest profesjonalny i bardzo uprzejmy.

zarejestrowany-uzytkownik

01.07.2012

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Gdyż wraz z...
Gdyż wraz z dziewczyną wybieramy się na wakacje, więc będąc w Galerii postanowiłem wstąpić do sklepu "Valentini" w celu zakupienia jakiejś torby podróżnej. Sklep jest mały, a jego wystrój jest urządzony w jasnych delikatnych kolorach. Sklep nie posiada dużej gamy asortymenty, ale pomimo tego udało mi się znaleźć odpowiednią torbę. Po obejrzeniu jej udałem się do Pani przy kasie, gdyż nie miała ona ceny. Pani obsługująca była miła i szybciutko sprawdziła mi w komputerze cenę. Po dowiedzeniu się jej uznałem iż jest za wysoka jak na taki towar więc rozczarowany wyszedłem ze sklepu.

SoraS

29.07.2011

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (2)
Ponieważ za kilka...
Ponieważ za kilka dni czeka mnie wyjazd bez samochodu chciałam kupić walizkę na kółkach i nie być skazaną na dźwiganie ciężkiej torby. Przechodząc koło sklepu z takim asortymentem postanowiłam zajrzeć i zobaczyć, co ciekawego można kupić. Sklep jest mały, ale funkcjonalny. Są w nim torby męskie i damskie, portfele, torebki, torby i walizki. Zaraz na przeciwko wejścia była wyeksponowana walizka mała i za nią duża, w ładnym kolorze,wyglądające na porządnie zrobione. W sklepie była jedna sprzedawczyni. Powitała mnie, gdy wchodziłam, zaproponowała mi pomoc. Pokazała mi walizkę, udzieliła informacji o cenie, wymiarach, chociaż wszystko to musiała sprawdzać na metce, nie znała. Poleciła mi też producenta, jako świetną firmę i zachęciła do zakupu, mówiąc, że walizka pochodzi z limitowanej edycji i jest w wyjątkowo niskiej cenie, normalne ceny walizek tego producenta są ponad dwukrotnie wyższe.

Astrum

03.02.2011

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (1)
Gdy spacerowałem tak...
Gdy spacerowałem tak po tej Galerii przypomniałem sobie, że wrac z dziewczyną wybieramy się na sylwestra w góry a nie mamy żadnej torby podróżnej, więc wstąpiłem do sklepu " Valentini".Jest to sklep o dość małej powierzchni i budowie prostokąta,który ma wystrój w odcieniach e cri i panuje w nim miła atmosfera.W związku iż jest to mały sklep nie ma w nim zbyt dużego wyboru, ale znalazłem torbę, która mi się bardzo spodobało ponieważ prawie była dla dwóch osób tak na 3-4 dni, po dowiedzeniu się ile kosztuje postanowiłem ja kupić.Ceny są w tym sklepie adekwatne do jakości i marki towaru.Więc po udanym zakupie wyszedłem ze sklepu zadowolony i uśmiechnięty.

SoraS

07.12.2010

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu skierowałam się do działu z walizkami. Zwykle zanim coś kupię lubię się nad tym trochę zastanowić i obejrzeć to sobie. Zaraz po moim wejściu do sklepu ekspedientka zainteresowała się mną, ale nie zapytała się czy może mi w czymś pomóc. Miałam wrażenie, że mnie pilnuje, ponieważ za każdym razem gdy zmieniałam miejsce w sklepie ona poruszała się za mną udając, że coś poprawia. Czułam się obserwowana. Byłam wtedy jedyną klientką w sklepie, więc może jej się nudziło. Ani razu do mnie nie podeszła tylko trzymała się z boku. Postanowiłam ją sprawdzić i przesunęłam się w przeciwległy róg sklepu. Niestety podążyła za mną znowu udając, że coś przesuwa. Po tym posunięciu postanowiłam zrezygnować z zakupu walizek i wyszłam ze sklepu.

Alex

09.07.2009

Placówka

Gdańsk, CH Madison

Nie zgadzam się (18)

Valentini

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Valentini?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.