Opinie użytkownika (272)

W związku, iż...
W związku, iż zbliżają się święta poszedłem do "Pepco" zobaczyć czy są ozdoby świąteczne.Zaskoczono mnie gdyż jest tego bardzo dużo.Położenie sklepu jest bardzo dobre gdyż jest on przy głównej ulicy.Jest dość dużych rozmiarów i posiada zróżnicowany asortyment. Należy on do marketów raczej z niskimi cenami, jego jedynym minusem są panie sprzedające, którym zdarza się być nieuprzejmym i aroganckim.

SoraS

27.12.2011

PEPCO

Placówka

Chrzanów, Krakowska 32 32

Nie zgadzam się (12)
Dzisiejszego ranka zorientowałem...
Dzisiejszego ranka zorientowałem się, ze nie mam w domu kawy, a jest ona produktem bardzo ważnym dla mnie, tak więc udałem się do sklepu"Karolinka", bo wiedziałem, że będzie on na pewno otwarty nawet w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Sklep zajmuje się sprzedażą artykułów zarówno spożywczych jak i przemysłowych. Jest mały, a ogrom towaru powoduje iż w sklepie pomimo, że jest czysto panuje bałagan i rozgardiasz. Sprzedaż prowadzi właścicielka sklepu, która jest nie miła, nie uprzejma i źle traktuje klienta na zmianę ze swoimi dwiema córkami, które są miłe, uprzejme, kulturalne i zawsze uśmiechnięte. Towaru jest naprawdę wiele, ale jego ceny są dużo zawyżone.

SoraS

25.12.2011

KAROLINKA

Placówka

Chrzanów, Niepodłegłości

Nie zgadzam się (11)
Gdyż w piekarni...
Gdyż w piekarni "Pawlak" nie dostałem pieczywa jakiego potrzebowałem wracając z miasta udałem się do ciastkarni "Złoty Kołacz". Oprócz ewentualnego pieczywa w ciastkarni tej zawsze kupuję jakieś ciasto. Obsługę stanowią 3 bardzo miłe Panie, które sprawnie i profesjonalnie uwijają się ze swoją pracą, a przez cały czas panuje miła atmosfera.Ceny są niestety dość wygórowane, jednak każdy z nas jet skory dołożyć parę groszy aby otrzymany produkt spełniał wymagania. Sklepik jest przytulnie urządzony a niewielki rozmiar nadrabia atmosfera.

SoraS

25.12.2011

Złoty Kołacz

Placówka

Chrzanów, Kardynała Wyszyńskiego

Nie zgadzam się (13)
Zmierzając na rynek...
Zmierzając na rynek postanowiłem kupić od razu pieczywo żebym nie musiał później chodzić. Przeważnie robię tego typu zakupy w Pawlaku lub w sklepiku osiedlowym. Sam Pawlak jest to Piekarnia z dużym wyborem pieczywa i drożdżówek. Sklep obsługują 2 Panie które są w różnym wieku. Kolejki są duże praktycznie zawsze kiedy się tam wejdzie gdyż maja naprawdę dobre i świeże pieczywo. Niestety obsługa jest bardzo niemiła co nie tylko ja zdążyłem zauważyć. Traktują klienta z góry. nie są ani miłe ani uprzejme, jest dla nich wręcz oczywiste kto do kogo przychodzi i kto od kogo coś potrzebuje. Ale pomijając obsługę to jak ktoś ceni sobie dobre pieczywo jest to odpowiednia Piekarnia.

SoraS

25.12.2011
Nie zgadzam się (2)
W momencie wejścia...
W momencie wejścia do sklepu który należy raczej do tych średniej wielkości mamy do wyboru iść na lewo w celu zakupienia Mięsa bądź iść na prawo w celu zakupienia Wędlin. Taki podział ma zarówno plusy jak i minusy. Największym minusem jest to że, na przykład dzisiaj potrzebowałem dokonać zakupów i po tej i po tej stronie. Kolejki w sklepie są praktycznie zawsze tak więc zamiast stać 10 minut w jednej kolejce stoi się w dwóch 20 minut. Ekspedientki na ogół są miłe jednak zdarza się trafić również inaczej. Co do głównego tematu czyli mięsa i wędlin są one raczej bardzo dobre rzadko zdarza mi się kupić coś niesmacznego a jeszcze nigdy nieświeżego.

SoraS

25.12.2011

Błachut

Placówka

Chrzanów, Trzebińska

Nie zgadzam się (5)
Następnym sklepem do...
Następnym sklepem do jakiego wstąpiłem był sklep "Rogal" gdyż niestety jest on jedynym sklepem w moim mieście gdzie mogę dostać swój ulubiony serek.Sklep ma małą powierzchnie z wyeksponowanym towarem w sposób prosty i tradycyjny.Obsługują go dwie ekspedientki, które na ogół są miłe i pomocne.Sklep znajduje się przy jednej z głównych ulic prowadzących do rynku co zapewnia mu częsty dopływ klientów.

SoraS

25.12.2011

Rogal

Placówka

Chrzanów, Krakowska

Nie zgadzam się (4)
Przed pójściem do...
Przed pójściem do sklepu "Morze Ryb Kraina Serów" wszedłem jeszcze do sklepu "Koko" aby kupić także nóżki z kurczaka.W tym lokalu są dwa odrębne sklepy tak więc są one mniejszej wielkości.Mięso znajdujące się w oszklonej lodówce jest ułożone w sposób przejrzysty aby klient łatwo mógł dostrzec każdy produkt.Obsługuje go młoda, miła pani, która chętnie pomoże i doradzi.Ceny są przeciętne takie jak widzi się teraz na rynku.A jeżeli chodzi o smak produktu to były one dobre i przede wszystkim świeże.

SoraS

25.12.2011

Koko

Placówka

Chrzanów, Trzebińska

Nie zgadzam się (4)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach przed świątecznych wstąpiłem do sklepu "Morze ryb i Kraina serów", gdyż zaplanowaliśmy sobie spróbować pstrąga na grillu.Sklep jest niewielkich rozmiarów i jak sama nazwa wskazuje jego asortyment zawiera wiele rodzajów serów jak i ryb.Po zakupie wybranych prze zemnie pstrągów, które były już oczywiście wypatroszone i dokonaniu płatności u dość młodej i miłej ekspedientki udałem się na spróbowanie moich zakupów,(które okazały się bardzo dobre, ryba była świeża) wszyscy byli zadowoleni.

SoraS

25.12.2011

Morze Ryb Kraina Serów

Placówka

Chrzanów, Aleja Henryka

Nie zgadzam się (4)
Wraz z dziewczyną...
Wraz z dziewczyną wybraliśmy się do salonu "Kambelina", który prowadzi sprzedaż sukien ślubnych jak i wieczorowych. Salon ten jest średnich rozmiarów i oferuje bardzo eleganci i dobrej jakości towar. Główne szyki mody jakie posiada sklep wyeksponowane są na manekinach, a pozostała część towaru wisi na wieszakach. Salon posiada dwie przymierzalnie więc nie ma problemu z długim oczekiwaniem na wolną przymierzalnię. Towar wiszący na wieszakach wieszany jest wg. ceny ( od najmniejszej do największej). Przy wejściu znajduje się lada, przy które dokonujemy wszelkich transakcji, a także znajdują się na niej katalogi sukien, które możemy zamówić. Salon obsługuje Pani i Pan w średnim wieku, którzy są uprzejmi, mili oraz chętnie pomagają. Pani obsługująca dobrze orientuje się w modzie ślubnej, w związku z czym można się jej poradzić. Ceny są stosunkowo umiarkowane, ale muszę przyznać, że część asortymentu moim zdaniem jest przesadnie droga.

SoraS

24.12.2011

Kambelina

Placówka

Chrzanów, Trzebińska

Nie zgadzam się (6)
W związku z...
W związku z porą roku, brakiem możliwości opalenia się i zbliżającym się sylwestrem moja dziewczyna postanowiła wybrać się do solarium "Ergoline". Zakład mieści się nie daleko salonu fryzjerskiego "Metamorfoza", do którego poszła później ( w związku z czym ja również opiszę go później). Solarium jest raczej mniejsze, urządzone w odcieniach niebieskiego, granatu i różu. Istnieje w nim możliwość zakupienia różnego rodzaju kosmetyków do ciała, ale niestety ich ceny są dość wysokie. Solarium posiada 3 łóżka leżące oraz 2 stojące, a ceny za korzystanie z nich są przeciętne, co mnie zaskoczyło. Solarium obsługuje młoda, niezbyt uprzejma, a nawet raczej arogancka dziewczyna, która swoim zachowanie i wyglądem nie zachęca do ponownej wizyty. Jedyną rzeczą jaka zachęca do powtórnego odwiedzenia są ceny za korzystanie z solarium. I ten fakt powoduje, że pomimo niezbyt dobrej obsługi, moja dziewczyna odwiedza solarium "Ergoline" co jakiś czas.

SoraS

24.12.2011

Solarium Ergoline

Placówka

Chrzanów, Sądowa 4A

Nie zgadzam się (3)
W niedziele razem...
W niedziele razem z moja dziewczyną wybraliśmy się do mojego kuzyna. W związku z czym wstąpiliśmy do sklepu "ABC" aby zakupić niezbędne artykuły na grilla. Sklep mieści się w byłym garażu domu prywatnego, tak więc jest raczej małych rozmiarów. Towaru co prawda jest bardzo dużo, ale jego ekspozycja i wielkość sklepu powodują iż nie przyciąga on klientów, po prostu panuje ogólny nie ład i nie porządek. Sklep obsługuje małżeństwo w średnim wieku, są to ludzie, którzy naprawdę starają się o zadowolenie klienta i robią co tylko jest w ich możliwościach aby zrekompensować klientom małą powierzchnię sklepu i sprostać oczekiwaniom.

SoraS

12.09.2011

ABC

Placówka

Trzebinia, Kamienna

Nie zgadzam się (3)
Dzisiejszego ranka miałem...
Dzisiejszego ranka miałem okazje być w sklepie "Karolinka", znajduje się on na moim osiedlu, tak wiec zawsze gdy zabraknie mi coś w domu, a jest pilnie potrzebne udaję się do niego. Sklep prowadzi sprzedaż artykułów spożywczych między innymi: warzywa, owoce, nabiał, słodycze, a także tzw. chemię (płyny do prania, proszki, gąbki itd.). Sklep jest mały, a ogrom towaru powoduje iż w sklepie pomimo, że jest czysto panuje bałagan i rozgardiasz. Sprzedaż prowadzi właścicielka sklepu, która jest nie miła, nie uprzejma i źle traktuje klienta na zmianę ze swoimi dwiema córkami, które są stu procentowym przeciwieństwem swojej mamy, są miłe, uprzejme, kulturalne i zawsze uśmiechnięte. Wybór towaru jest naprawdę duży, ale niestety jego ceny są dużo zawyżone.W związku z czym odwiedzam ten sklep zawsze tylko wtedy, kiedy coś naprawdę pilnie potrzebuję i dlatego, że mam do niego blisko.

SoraS

04.09.2011

KAROLINKA

Placówka

Chrzanów, Niepodłegłości

Nie zgadzam się (4)
W związku iż...
W związku iż razem z tatą robimy mały remont przedpokoju poszedłem do sklepu "LuxMal", który znajduje się na ul. Szpitalnej w Chrzanowie. Jest to dość duży sklep zajmujący się sprzedażą farb. lakierów oraz produktów wykończeniowych oraz narzędzi. Sklep posiada dużo różnorodnego towaru i pomimo iż jest duży towar jest wyeksponowany i ułożony na półkach, ladzie oraz podłodze, co sprawia lekkie wrażenie przepychu oraz bałaganu. Obsługę stanowi dwóch mężczyzn w średnim wieku oraz dwie Panie. Cały personel jest uprzejmy i miły oraz widać, że dobrze orientuje się w branży, w której pracuje. Pomimo ułożonego na podłodze towaru w sklepie jest czysto, co na pewno zachęca do zakupów i ponownych odwiedzin. Ceny również zachęcają gdyż są stosunkowo niskie

SoraS

04.09.2011

LuxMal

Placówka

Chrzanów, Szpitalna

Nie zgadzam się (13)
Będąc w Trzebini...
Będąc w Trzebini postanowiłem się wybrać do sklepu "Proton", który zajmuje się sprzedażą komputerów i akcesorii do nich. Poszedłem do niego w celu oglądnięcia myszek do komputera. Jest to malutki sklep znajdujący się na pl. targowym. Sklep posiada bardzo ubogą gamę asortymentu, a wiąże się to z jego wielkością. Obsługuje go dwóch Panów w wieku ok 35-40 lat oraz bardzo elegancko ubrana i uprzejma młoda Pani. Panowie zajmują się doradzenie i skompletowaniem ofert, natomiast Pani zajmuje się tylko kasowaniem towaru. W sklepie jest czysto, nie ma w nim żadnych zanieczyszczeń, a jego aranżacja jest w jasnych kolorach, urządzona z gustem. Oprócz akcesorii do komputera oferują jeszcze sprzedaż internetu, w związku z czym do obowiązków Panów, należy również jeżdżenie do usunięcia zgłaszanych awarii.

SoraS

04.09.2011

Proton

Placówka

Trzebinia, Plac Targowy

Nie zgadzam się (3)
Przechodząc obok sklepu...
Przechodząc obok sklepu Kodak zobaczyłem wielki transparent z napisem promocja. Tak więc iż bardzo lubię promocje jak mógłbym nie wstąpić. Niestety okazało się iż promocja nie tyczy się ani sprzętu ani ramek lecz zdjęć. W tym momencie bardzo żałowałem iż nie wziąłem sobie płyty ze zdjęciami które mam do wywołania gdyż praktycznie za większość zdjęć (rozmiarów ) była promocja 50% taniej.

SoraS

26.08.2011

Kodak

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (2)
Ostatnim sklepem na...
Ostatnim sklepem na mojej liście był sklep "Apart", sklep a raczej Salon Jubilerski był niewielkich rozmiarów z bardzo ładnie oświetloną wystawą i poważną aczkolwiek miłą panią obsługującą. Tonacja wystroju była łagodna i wpadająca w oko. Samego towaru jak na taki sklep było bardzo dużo i naprawdę było w czym wybierać. Udało mi się dostać złoty łańcuszek oraz śliczne srebrne kolczyki w bardzo przystępnej cenie i wychodząc z salonu czułem się zadowolony.

SoraS

25.08.2011

Apart

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Spoglądając na zegarek...
Spoglądając na zegarek uświadomiłem sobie że jestem w Galerii ponad 9 Godzin. Lekka przesada nawet jak na tak dobry cel jak szukanie prezentów czy ogólne zapoznanie z obecnymi ofertami . Oglądnąwszy mapkę sklepów zobaczyłem iż zostały mi jeszcze tylko 3. Tak więc udałem się teraz do sklepu Galeria Prezentów. Sklep należy raczej do tych mniejszych i jak to bywa w takich sklepach dekoracje głównie są podobne. Żadnych promocji ani obniżek nie zastałem a wybór towaru dość mierny. Tak więc nie zagościłem w tym sklepie zbyt długo i szczerze mówiąc wyszedłem z niego rozczarowany.

SoraS

25.08.2011

Galeria Prezentów

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Idąc dalej przez...
Idąc dalej przez Galerię natrafiłem na perfumerię "Inglot", do której postanowiłem wstąpić i rozejrzeć się za jakimiś perfumami dla swojej dziewczyny. Sklep był kwadratowej budowy i średnich rozmiarów, jednak nie wszedłem do niego aby patrzyć na budowę tylko aby poszukać jakiś ciekawych promocji. Rozglądając się p sklepie zauważyłem stolik na którym widniał napis PROMOCJA, podszedłem i znalazłem perfumy chanel mniej więcej 70-80% taniej niż u mnie w mieście. Uradowany sprawdziłem czy nie są to aby jakieś podróbki, udałem się do kasy aby je zakupić. Pani w kasie okazała się bardzo miła i jeszcze ładnie mi je zapakowała. Tak więc w stu procentach zadowolony wyszedłem ze sklepu.

SoraS

25.08.2011

INGLOT

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Powoli zawracając korytarzem...
Powoli zawracając korytarzem na pierwszym piętrze w Galerii Handlowej w Krakowie wszedłem jeszcze do sklepu Impresja gdyż j interesował mnie zakup jakichś przedmiotów/towarów odnośnie wystroju wnętrz. Sklep raczej średnich rozmiarom z niczym wyróżniającym się, zarówno wystawa jak i kolorystyka i dekoracje raczej pospolite. Obsługa praktycznie nie zauważyła mego wejścia choć byłem jedynym potencjalnym klientem w danym sklepie. Oglądnąwszy mniej więcej asortyment niestety nie udało mi się znaleźć nic interesującego, a ceny dość wygórowane.

SoraS

25.08.2011

Impresja

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (2)
Spacerując w dalszym...
Spacerując w dalszym ciągu po "Galerii Krakowskiej" i odwiedzając przeróżne sklepy,kolejnym sklepem do jakiego wstąpiłem był sklep "Klex".Sklep posiadał bardzo ładny wystrój i dekoracje co rekompensowało jego rozmiar. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Jednak przeglądając asortyment nie znalazłem nic co by mnie zainteresowało( nawet jeżeli chodzi o promocje) . A ceny jak to w takich sklepach bywa były przeciętne.

SoraS

25.08.2011

Klex

Placówka

Kraków, Pawia

Nie zgadzam się (3)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi