Media Expert

(4.04)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3723 z 5746)

Bardzo zawiodłam się...
Bardzo zawiodłam się robiąc zakupy w sklepie internetowym Media Expert. Zamówiłam telefon, który miał być dostarczony na drugi dzień. Niestety pracownik firmy przewozowej ukradł paczkę (co zostało odkryte po dwóch dniach), a Media Expert pomimo świadomości o zaistniałej sytuacji nic z tym nie robiło. Kontaktowałam się z nimi zarówno mailowo jak i telefonicznie, zapewniali mnie, że "sprawa jest priorytetowa", jednak raczej czułam się zbywana. Dopiero po tygodniu tak naprawdę zainteresowali się sprawą, a sytuacja rozwiązała się po ponad dwóch tygodniach. Kontakt z nimi był fatalny.

PatrycjaJuni_04LS

25.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy posiadaja duża...
Pracownicy posiadaja duża a nawet ogromną wiedze na temat produktów

Klient_zQ0rG

22.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Brak spójności informacji...
Brak spójności informacji podawanych przez sprzedawcę z tymi, które są finalizowane przy kasie. Dziwnym standardem obsługi jest prowadzenia rozmowy w trakcie wykładania towaru, będąc zwróconym plecami do klienta, jedynie sporadycznie zerkając na rozmówcę. Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Sama obsługa przy kasie trwa bardzo długo, tworzą się duże kolejki. W między czasie za ladą stoją lub przechodzą inny pracownicy, którzy nie podejmują żadnych czynności, aby usprawnić transakcję. Ogólne wrażenie bardzo złe.

daria.k

09.03.2023

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Al. Konstytucji 3 Maja 102

Nie zgadzam się (0)
Sklep do którego...
Sklep do którego trafiłem był dość dobrze zaopatrzony. Po wejściu i szukaniu odoowoednich sprzętów agd do domu byłem totalnie nie dostrzegany przez pracowników. Po pewnym czasie chyba kierownik dostrzegł mnie i wysłał jednego z pracowników aby postarał się mi pomóc. Niestety ciężko stwierdzić kto w tej rozmowie miał większa wiedzę dotyczącą sprzętów na ekspozycji. Nie satysfakcjonowała mnie pomoc w postaci czytania funkcji z cenowki przez "sprzedawcę". W tym dniu zakończyłem swoje poszukiwania w tej sieci ponieważ potrzebowałem bardziej profesjonalnego podejścia. Sklep poza słabo wyszkolonym zespołem czysty i przyjazny klientom. Posiadają nowe sprzęty które można obejrzeć i porównać na żywo. Jednak to za mało aby wyjść usatysfakcjonkwanym.

MrRabbit

06.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dobra, przejrzysta i...
Dobra, przejrzysta i łatwa w obsłudze strona. Szybka dostawa jedyny minus taki, że przy ostatnich zakupach nie doliczył się kod rabatowy mimo jego aktywacji. Mimo to polecam zakupy w tym sklepie.

xpaul_linka

06.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sala sprzedaży była...
Sala sprzedaży była bardzo uporządkowana i czysta. Pracownicy wykonywali swoje podstawowe obowiązki (rozkładanie towaru, dbanie o poprawność cen, podłączanie sprzętu). Zostałem zauważony i przywitany natychmiast. Sprzedawca był bardzo zaangażowany w obsługę, doskonale rozpoznał moje potrzeby i dopasował produkt w sposób idealny. Polecono mi produkty komplementarne, a moje obiekcje dotyczące zbyt wysokiej ceny zostały skutecznie rozwiane. Sprzedawca mimo iż używał fachowego nazewnictwa, mówił językiem klarownym i zrozumiałym dla laika. Duża wiedza i doświadczenie w branży IT.

Klient_lz8QX

05.03.2023

Placówka

Tarnowskie Góry, Zagórska 224

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w placówce...
Wizyta w placówce była spowodowana chęcią zakupu nowego telewizora. Za zaletę można podać spory wybór, przy niezbyt wielkim lokalu. Ceny jak zawsze bezkonkurencyjne. Jednak na największy plus oceniam obsługę klienta. Pan, którego z resztą bardzo długo będę pozytywnie wspominała, pomimo mojej średniej wiedzy na temat technologii zastosowanych w telewizorach, doradził mi pod każdym względem i był w stanie wyjaśnić w jak najprostszy sposób możliwości poszczególnych modeli. Jedynym zawodem z którym się spotkałam w sklepie, była wysokość raty kredytu na wcześniej wspomniany telewizor, no ale niestety doradca nie był w stanie zrobić z tym już nic więcej. Mimo wszystko gorąco wszystkim polecam!

poldek

01.03.2023

Placówka

Braniewo, ul. Świętojańska 3

Nie zgadzam się (0)
Moja ostatnia wizyta...
Moja ostatnia wizyta w sklepie w Media Expert w Knurowie była sporym rozczarowaniem. Po wejściu na salę sprzedaży nikt nie powitał mnie, nie zwrócił uwagi. O pomoc sam musiałem poprosić. W kwestii interesującego mnie robota sprzątającego doradca nie potrafił zbyt fachowo wyrazić się, udzielił mi dość banalnych informacji. Sama relacja z pracownikiem również nie wzniosła się ponad jakiś zwykły, przyzwoity standard. Nie miałem poczucia, żebym był ważnym klientem, o którego doradca chce "zawalczyć".

waldek

27.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Od razu po...
Od razu po wejściu do sklepu gdy zacząłem przeglądać słuchawki podszedł do mnie jeden z pracowników oferując swoją pomoc. Pomógł mi w wyborze i dzięki niemu wyszedłem z udanymi zakupami. Oczywiście był przy tym bardzo miły.

Lecu

24.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep stacjonarny oferuje...
Sklep stacjonarny oferuje ubogi asortyment w porównaniu ze sklepem internetowym tej firmy. W sklepie stacjonarnym są zazwyczaj dostępne w większości produkty promocyjne z gazetek lub najbardziej popularne co nie znaczy że najlepsze. Obsługa moim zdaniem nie jest zbyt kompetentna, często trzeba szukać pracowników bo większości rzeczy nie można wziąść samodzielnie. Często zagadując pracownika na temat jakiegoś produktu okazuje się że więcej wiem od niego co nie budzi mojego zaufania, bo jak może mi ktoś radzić w czymś o czym nie ma pojęcia. Ogólnie sklep jest uporządkowany ale jest to mała placówka w porównaniu do innych w większych miejscowościach. Można przyjść by zobaczyć jak wygląda jakiś produkt wizualnie, ale w sprawie kupna polecam zakup przez internet i czytanie opinii ludzi którzy dany sprzęt użytkują bo pracownicy średnio pomogą.

sebastian1123

19.02.2023

Placówka

Szprotawa, Kościuszki 28

Nie zgadzam się (0)
Bardzo nieuprzejma obsługa....
Bardzo nieuprzejma obsługa. Sprzedawcy zajęci rozmowami prywatnymi, poproszeni o pomoc w wyborze powerbanka i wyjaśnienie różnic w oznaczeniach produktów potrafili odpowiedzieć jedynie "te produkty różnią się jedynie kolorem" po czym powrócili do przerwanej rozmowy. sklep dobrze zaopatrzony, oznaczenia cenowe na miejscu jednak brak pomocy sprzedających zniechęca do zakupów

bogusia

19.02.2023

Placówka

Ostrów Wielkopolski, Kaliska 120

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i kompetentna. Pracownik doradził w wyborze sprzętu wskazał zalety i wady wybranych modeli. Cierpliwie odpowiadał na pytania. Ostatcznie pomógł w dokonaniu wyboru sprzętu dopasowanego do moich potrzeb.

Klient_8Hcts

18.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Najlepsze promocje z...
Najlepsze promocje z mega rabatami!!!

pysia8612

13.02.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Słaby asortyment...
Słaby asortyment do wyboru , większość na zamówienie na za dwa dni , brak wielu etykiet cenowych szczególnie w dziale komputerowym

lukiaso

04.02.2023

Placówka

Olsztyn, Dworcowa 7

Nie zgadzam się (0)
Po zaparkowaniu samochodu...
Po zaparkowaniu samochodu na parkingu przed sklepem zauważyłam dużo niedopałków papierosów, papierów itp. Kosze na śmieci były pełne, dosłownie sie z nich wysypywalo. Po wejściu do sklepu pracownik przywitał mnie słowami „dzień dobry”, lecz nie był ubrany w strój zgodny ze standardami. Po podejściu do działu z kawomatami, musiałam sama podejść do pracownika, nie był zainteresowany rozmową ze mną, było widać ze jak najszybciej chce skończyć rozmowę. W sklepie podłoga była brudna, puste kartony leżały na ziemi. Pracownicy urządzają sobie pogawędki w większym gronie, zamiast zająć sie obowiązkami służbowymi. Obsługa przy Kasie przebiegła bez problemów. Pan mnie przywitał, spytał o fakturę i reklamówkę. Zaprosił ponownie i pożegnał.

Klient_3jJqr

03.02.2023

Placówka

Łódź, ul. Przybyszewskiego 323

Nie zgadzam się (0)
Bardziej szybka obsługa...
Bardziej szybka obsługa przy odbiorze paczki z zakupionym towarem na on-line

Klient_GFVce

02.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wspaniała, rzetelna obsługa,...
Wspaniała, rzetelna obsługa, ale nadaremno wciskają jakieś dodatkowe ubezpieczenia, z których nie można u nich skorzystać gdy coś się zepsuje i odsyłają do ubezpieczyciela

madeline_tt

01.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep online bardzo...
Sklep online bardzo mi się podoba można tam wszystko odszukać a nawet jak coś chce się kupić odrazu są podpowiedzi co do danej rzeczy można dokupić. Obsługa jest bardzo szybka i sprawna w jeden dzień zamawiasz a na drugi już masz w domu czy paczkomacie nawet jeśli to jest weekend. Z płatnościami też nie ma problemu kupując na raty nie trzeba się fatygować do sklepu. Ogromnie polecam stronę internetowa i obsługę online.

patryk095

27.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Projektowanie i nawigacja:...
Projektowanie i nawigacja: Strona jest estetycznie zaprojektowana i łatwa w nawigacji. Użytkownik może łatwo znaleźć interesujące go produkty dzięki przejrzystym kategoriom i filtrom. Szybkość ładowania: Strona ładuje się szybko, co jest ważne dla doświadczenia użytkownika. Funkcjonalność: Strona jest funkcjonalna i łatwa w użyciu, z dobrze przemyślanymi filtrami i opcjami sortowania produktów oraz łatwym procesem zakupu. Dostępność produktów: Strona oferuje szeroki wybór produktów z różnych kategorii, jednak brakuje opcji sprawdzenia dostępności produktów w sklepie stacjonarnym. Opisy produktów: Opisy produktów są szczegółowe i pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Zdjęcia produktów: Zdjęcia produktów są wysokiej jakości i dobrze ilustrują produkt. Ceny: Ceny produktów są konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów internetowych. Obsługa klienta: Strona oferuje różne opcje kontaktu z obsługą klienta, takie jak formularz kontaktowy, telefon i e-mail, jednak brakuje opcji czatu na żywo. Opcje dostawy i płatności: Strona oferuje różne opcje dostawy i płatności, jednak brakuje opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym. Przydatne informacje: Strona zawiera przydatne informacje dotyczące gwarancji, reklamacji, zwrotów, jednak możliwe jest uaktualnienie tych informacji i przedstawienie ich bardziej przejrzyście.

alan

25.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Po połączeniu z...
Po połączeniu z konsultantem, bardzo szybko został mój problem rozwiązany, dzięki czemu nie straciłem dnia na rozwiązanie problemu. Jedynie czas oczekiwania na połączenie z konsultantem trwał zbyt długo, około 20 minut. Konsultant podszedł bardzo profesjonalnie do problemu i w kilku krokach wytłumaczał i rozwiązał mój problem.

Klient_UACVr

16.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Media Expert

Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce – w jej skład wchodzi 459 elektromarketów w 377 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty w kategorii smartfonów, laptopów, multimediów, a także segmentu RTV i AGD i sprzętu fotograficznego. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Czy te firmy wypadają lepiej niż Media Expert?

Ktoś 2 godziny temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo zawiodłam się...
Bardzo zawiodłam się robiąc zakupy w sklepie internetowym Media Expert. Zamówiłam telefon, który miał być dostarczony na drugi dzień. Niestety pracownik firmy przewozowej ukradł paczkę (co zostało odkryte po dwóch dniach), a Media Expert pomimo świadomości o zaistniałej sytuacji nic z tym nie robiło. Kontaktowałam się z nimi zarówno mailowo jak i telefonicznie, zapewniali mnie, że "sprawa jest priorytetowa", jednak raczej czułam się zbywana. Dopiero po tygodniu tak naprawdę zainteresowali się sprawą, a sytuacja rozwiązała się po ponad dwóch tygodniach. Kontakt z nimi był fatalny.
Zgadzasz się?