Media Expert

(3.90)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3789 z 5993)

Fachowe doradztwo, szybka...
Fachowe doradztwo, szybka ransakcja. Zainteresowania klientem i jego potrzebami. Możliwość dokupienia ubezpieczenia.

Klient_mGxeW

22.04.2024

Placówka

Braniewo, Królewiecka 60B

Nie zgadzam się (0)
Fachowe doradztwo, miła...
Fachowe doradztwo, miła atmosfera transakcji, konkurencyjne ceny, fajne promocje. Możliwość dokupienia dodatkowego oprogramowania lub ubezpieczenia. Wszystko w jednym miejscu.

Klient_mGxeW

22.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W zeszłym roku...
W zeszłym roku wyposażałam mieszkanie i niestety nie mam dobrego zdania. Pani z dużego AGD wciska ludziom bajki, nie ma pojęcia o czym mówi. Wciska produkt z wystawy, i namawia do zakupu produktów których produkcja zakończyła się kilka lat temu. Jak można zachwalać 10-letnią lodówkę której już nie produkują, tylko po to aby ostatnią sztukę ktoś kupił? Przy odbiorze tej lodówki zauważyłam naklejka znamionową z datą i moją uwagę przykuła czarna kratka z tyłu lodówki. Takich lodówek już się nie produkuje teraz lodówki są całe zabudowane! Wciskają dodatkowe rzeczy kiedy człowiek jasno mówi że ich nie chce. Tak jest też z ubezpieczeniem sprzętu, takie super ubezpieczenie, tylko jaki ono ma sens, skoro gwarancja jest też dwuletnia i najpierw trzeba ją zrealizować ubezpieczenie jest dopiero po gwarancji kiedy coś się ze sprzętem stanie. Tych prostych rzeczy które są faktami, o nich już nie wspominają.

H.sonia

20.04.2024

Placówka

Katowice, Reńcow 26

Nie zgadzam się (0)
obsługa najwyższym poziom....
obsługa najwyższym poziom. Konkretne odpowiedzi na zadane pytania. Towar przedstawiony rzetelnie. Pokazano produkty dodatkowe. Salon bardzo czysty.

Marta0104

13.04.2024

Placówka

Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 28

Nie zgadzam się (0)
Zawsze dobrze doradzą...
Zawsze dobrze doradzą klientowi w taki sposób że wychodzi się zadowolonym. Bez problemowa obsługa, zawsze służy pomocą.

KlaudiaP

12.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zakup zmywarki odbył...
Zakup zmywarki odbył się bez większych problemów. Proces płatności szybki, dostawa wraz z montażem również odbyła się bez żadnych problemów.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep media expert...
Sklep media expert w Jędrzejowie to jakaś porazka. Pracownicy niewyszkoleni. Polecili mi najgorszy jaki tylko może być expres do kawy który robi letnia kawę i nie spienia mleka. Dodatkowo wciskają ze muszę od razu na miejscu dokupić tabletki, filtry, kawę, gdzie sama chciałam zamówić taniej w większych ilościach na Allegro i otwarcie o tym mowilam. Poza tym kierownik z pracownikami chcieli mi dać expres powystawowy bez mojej zgody. Zobaczyłam przy wydawaniu ze ekspresu z wystawy nie ma. Zaczęli kręcić ze jest to nowy expres a tamten po prostu ktoś zabrał ale po 5min sprzeczki z nimi przyznali ze dali powystawowy. Chciałam zrezygnować z zakupu ale ostatecznie zamówili mi nowy. Okazało sie ze filtry, tabletki są w zestawie nowego expresu. Nie polecam. Do kogo mam zgłosić skargę skoro brał w tym udział kierownik? Porazka.

Niezweryfikowany Klient_H0kVC

03.04.2024

Placówka

Jędrzejów, 11Listopada 19

Nie zgadzam się (0)
Sklep przy targowisku,...
Sklep przy targowisku, więc często parking zastawiony. W środku przestronnie i sporo towaru. Niestety często zamówienia, które przyjeżdżają w pojemnikach stoją na sali sprzedaży i nikt się nimi nie zajmuje. Denerwujący segment z telefonami i smartwatch`ami, alarmy dzwonią na okrągło co bardzo denerwuje. Pracownicy kompetentni i posiadający wiedzę, niestety trzeba czekać na rozmowę, gdyż jest ich zbyt mało.

Salixus

29.03.2024

Placówka

Lipno, 3 maja 1f

Nie zgadzam się (0)
Ostatni zakup telewizora...
Ostatni zakup telewizora był bardzo przyjemny . Pan z obsługi pomocny, doradził w każdej kwestii . Cierpliwie czekał, aż się zdecyduje . Bardzo jasno przedstawił najciekawsze oferty. W sklepie czysto i przejrzyście.

Marta0104

20.03.2024

Placówka

Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 28

Nie zgadzam się (0)
Personel bardzo przyjazny,...
Personel bardzo przyjazny, grono osób, które pomaga w wyborze produktów. Znają jakość oraz sprzedawane produkty. Personel bardzo uprzejmy. Bardzo szybki i krótki czas obsługi. Wygląd sklepów oceniam pozytywnie. Na minus niestety oferta produktów, ponieważ często nie ma starszych zamienników czy urządzeń.

Jakub20

14.03.2024

Placówka

Sieradz, Wojska Polskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Zaraz po wejściu...
Zaraz po wejściu do sklepu został ze mną nawiązany kontakt wzrokowy przez pracownika, zostałam przywitana, pracownik był schludnie ubrany w czystą żółtą koszulkę z logiem firmy. Zostałam zapytana czy potrzebuje pomocy ze znalezieniem produktu. Pracownik wskazał mi półkę na której znajdował się produkt, jak i powiedział o promocji związanej z nim. Gdy już wybrałam które smaki syropów sodastream chce zakupić, pracownik wskazał mi drogę do kasy.

PaniK

13.03.2024

Placówka

Warszawa, ul. Światowida 17

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miłi pracownicy,...
Bardzo miłi pracownicy, w całym sklepie czysto, byłam druga w kolejce do kasy i sprzedawca dołożył mi rolkę do ubrań za darmo za długi czas obsługi, po mimo że nie trwało to jakoś specjalnie długo. Towar ładnie ułożony na pułkach.

Klient_DbNg0

11.03.2024

Placówka

Wrocław, Graniczna 2a

Nie zgadzam się (0)
Szybka wysyłka towar...
Szybka wysyłka towar 100% sprawny

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa chociaż...
Miła obsługa chociaż czasem mam wrażenie że nie jest przeszkolona w temacie nowinek elektroniki

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Strona internetowa przejrzysta...
Strona internetowa przejrzysta , bardzo łatwe wyszukiwanie interesujących nas sprzętów . Wszystko czytelne , łatwe w obsłudze .

Klient_TgPue

28.02.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Polecam. Miła, fachowa...
Polecam. Miła, fachowa obsługa. Szybko! Pan Sebastian znalazł dla nas sprzęt a wymagania byly spore. Zdecydowanie na plus na tle konkurencji z media w tytule...

Niezweryfikowany Klient_dXJqN

27.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wizytę w sklepie...
Wizytę w sklepie stacjonarnym sieci Media Expert oceniam na ocenę dobrą 4/5. Po wejściu do sklepu, na stanowisku kasowym znajdował się jeden pracownik, którego rozpoznałem po ubiorze służbowym i plakietce - moje wejście zostało potwierdzone przywitaniem i uśmiechem kasjera. Rozpoczynając poszukiwania sprzętu elektronicznego - w celu zakupienia laptopa do pracy udałem się do sektora IT sklepu. Kolejny pracownik sali sprzedaży - widząc moje zainteresowanie ekspozycją sprzętu - po ok. 2 minutach podszedł i w sposób nie nachalny zaproponował pomoc i doradztwo. Konsultant zaproponował mi 3 warianty sprzętu elektronicznego, skrupulatnie odpowiadając na wymagania jakie zostały postawione, opowiedział o własnym doświadczeniu z tym sprzętem i polecił zakup - wbrew pozorom - najtańszego urządzenia. Odniosłem wrażenie, że dopasował urządzenie idealnie do bardzo prostych zadań dla komputera, które mu opisałem. Konsultant zarejestrował sprzedaż w systemie prowadząc przy tym ze mną "small talk" o technologii, po wydaniu sprzętu odprowadził mnie do stanowiska kasowego. Ku mojemu zaskoczeniu przy kasie była kolejka, z którą ewidentnie nie radził sobie sympatyczny kasjer - z powodu obsługi i poszukiwania paczki z zamówienia internetowego. Czas oczekiwania w kolejce był zdecydowanie za długi - ok. 7 minut, a siedzący obok specjalista od usług i ubezpieczeń nie wsparł obsługi kasowej. Zadowolenie z przebiegu wyboru sprzętu zostało przyćmione przez dłużącą się finalizację płatności. Po wspomnianym czasie zostałem obsłużony przez kasjera - który przeprosił za oczekiwanie i dopełnij formalności. Za opóźnienie w obsłudze kasy zabieram gwiazdkę. Należy wspomnieć, że sklepie panował porządek, a ekspozycja była bardzo zadbana i zaopiekowana przez pracowników. Cenówki i plakaty promocyjne widniały przy odpowiednich produktach, a zatowarowanie półek było zadowalające. Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie, na doradztwie i konsultantach nie sposób się zawieść. A czas oczekiwania do płatności zależy od ilości kasjerów.

Klient_seoTC

26.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Do dziś uważałem...
Do dziś uważałem tę sieć Mediaexpert za najlepszą na rynku w związku z podejściem do klienta. Miałem problem z zakupionym sprzętem i bez problemu w ramach rękojmi otrzymałem zwrot pieniędzy. Jeszcze miałem kilka podobnych sytuacji i byłem pozytywnie zaskoczony podejściem pozytywnym do klienta. Natomiast w dniu dzisiejszym doznałem szoku po otrzymaniu odpowiedzi od konsultanta z biura obsługi klienta. Zakupiłem maszynkę OneBlade, model: QP6651/61. Jest to wyższy model i w zestawie powinny znajdować się między innymi dwa ostrza do golenia, lecz było tylko jedno ostrze. Wysłałem reklamację online że po otrzymaniu produktu nie ma jednego ostrza. Teraz najlepsze. W odpowiedzi otrzymałem następującą wiadomość: Uprzejmie informuję, iż w zestawie znajduje się 5 nakładek( Nasadka do pielęgnacji ciała, Nasadka grzebieniowa, Nasadka z regulacją długości, Nasadka zabezpieczająca). Dziękuję za kontakt w sprawie. Czyli wniosek z tego taki, że w opakowaniu nie powinno być żadnego ostrza!!! To jak mam się golić? W ogóle ta osoba nie odniosła się do ostrzy i sprawia wrażenie jakby żyła w innym świecie, albo bujała w obłokach. Resztę pozostawiam czytającym do myślenia i wyciągnięcia wniosków.

Klient_WHeR

23.02.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kupowałem telefo na...
Kupowałem telefo na raty. Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie. Z wielu ofert kredytowania mogłem wybrać najbardziej dogodną. Personel był bardzo uprzejmy.

Placówka

Gdynia, Płk Dąbka 338

Nie zgadzam się (0)
Szybka wysyłka. Rewelacja.
Szybka wysyłka. Rewelacja.

Klient_vnFTl

23.02.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Media Expert

Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce – w jej skład wchodzi 459 elektromarketów w 377 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty w kategorii smartfonów, laptopów, multimediów, a także segmentu RTV i AGD i sprzętu fotograficznego. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Czy te firmy wypadają lepiej niż Media Expert?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Fachowe doradztwo, szybka...
Fachowe doradztwo, szybka ransakcja. Zainteresowania klientem i jego potrzebami. Możliwość dokupienia ubezpieczenia.
Zgadzasz się?