Dbam o Zdrowie

(4.68)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (744 z 2100)

Duże kolejki ale...
Duże kolejki ale sprawna obsługa. Nie ma braków w lekach. Czysto.

Irena_100

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Personel ciężko tłumaczy...
Personel ciężko tłumaczy opis danych lekow

zarejestrowany-uzytkownik

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjne ceny.
Rewelacyjne ceny.

MAGDALENA_3452

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
ygoda zakupów przez...
ygoda zakupów przez internet, w tym leków na receptę

zarejestrowany-uzytkownik

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobre ceny, jakosć...
Dobre ceny, jakosć produktów dobra, miła obsługa na terenie apteki

Sylwia_1417

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najbliżej mojego domu.
Najbliżej mojego domu.

Natalia_1319

31.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Średnia obsługa klienta
Średnia obsługa klienta

zarejestrowany-uzytkownik

31.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super apteka, łatwość...
Super apteka, łatwość zamawiania leków i odbioru.

zalogowany_użytkownik

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobre ceny....
Bardzo dobre ceny. Dobra organizacja. Dobra obsługa

Sławomir_461

30.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rożne standardy w...
Rożne standardy w różnych aptekach.

Cezary_71

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór leków...
Duży wybór leków ale też i duże kolejki.

Marta_2588

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kupuję. Ale leki...
Kupuję. Ale leki bez recepty staram szukać się gdzie taniej

Urszula_523

29.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
szczególnie polecam zamawianie...
szczególnie polecam zamawianie przez apteke internetową ponieważ ceny są niższe od tych w sklepie stacjonarnym. Darmowa dostawa jest na plus.

Juzalka

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bez zastrzeżeń zarówno...
Bez zastrzeżeń zarówno do całego asortymentu jak i do pracowników aptek

Dorota_1308

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Konkurencyjne ceny, fachowa...
Konkurencyjne ceny, fachowa pomoc farmaceuty, możliwość złożenia zamówienia przez internet i odbioru leków w aptece.

zarejestrowany-uzytkownik

28.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dostępność lekow
Dostępność lekow

Marcin_1868

27.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W aptece czysto,...
W aptece czysto, obsługa miła i pomocna

Klient_AvFz

27.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa i porady...
Obsługa i porady na wysokim poziomie

zarejestrowany-uzytkownik

26.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo profesjonalnie wobec...
Bardzo profesjonalnie wobec klienta, porada co do ew. zamiennika, estetyka wizualna.

DORA_1

26.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
System z pośredniczeniem...
System z pośredniczeniem infolinii zamiast z możłiwością zadzwonieniem klienta do konkretnej apteki i zapytania się o konkretny lek jest jakiś głupawy.

Skorpion111

26.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Dbam o Zdrowie

Apteki Dbam o Zdrowie należą do spółki DOZ S.A. Na rynku jest ponad 1 000 placówek pod nazwą marki, część z nich jest prowadzona na zasadach franczyzy. Misją firmy jest opieka nad pacjentem w myśl idei „Pacjent w centrum uwagi”. Oprócz zakupów w aptekach stacjonarnych można także skorzystać z usług sklepu internetowego. Po dokonaniu zamówienia produkty dostarczane są do wybranej apteki, co zapewnia kontrolę farmaceutyczną podczas zakupów.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Dbam o Zdrowie?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

W aptece zazwyczaj...
W aptece zazwyczaj panuje duży ruch i wszystkie wtedy kasy są otwarte dlatego nawet przy dużej ilości klientów obsługa jest naprawdę sprawna więc to naprawdę duży plus . Personel jest pomocny i naprawdę bardzo miły kulturalny. Polecam
Zgadzasz się?