Dbam o Zdrowie

(4.68)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (744 z 2100)

miło, ale drogo
miło, ale drogo

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super asortyment, szybkie...
Super asortyment, szybkie dostawy

Niezweryfikowany Klient_zBfO

29.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Minus, to dość...
Minus, to dość długie oczekiwanie na dostarczenie zamówienia z internetu i częsty brak niektórych produktów.

Anna_2194

29.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo długie kolejki...
Bardzo długie kolejki i długotrwająca obsługa, ale rekompensują to niskie ceny.

Iwona_182

29.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
taniej jest zamówić...
taniej jest zamówić w aplikacji niż w aptece stacjonarnej . Różnice są spore , a odbieram i tak w aptece.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wiele leków jsest...
Wiele leków jsest dostepnych na miejscu, farmaceuci zawsze pomogą i fachowo doradzą.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko w najlepszym...
Wszystko w najlepszym porządku

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w porządku...
Obsługa w porządku bez zastrzeżeń

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie pomagają pacjentom...
Nie pomagają pacjentom poszukującym szczepionki na grypę. Wypięli się jak inne apteki. Mogliby przynajmniej jakąś listę oczekujących on-line zaproponować...

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Stanowcza obsługa i...
Stanowcza obsługa i normalna.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze rozwinięta sieć
Dobrze rozwinięta sieć

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo niemiły personel,...
Bardzo niemiły personel, który nie zachęca do ponowej wizycie w ządnej z ich placówek. Dość dobre ceny już bardziej przyciągają pacentów.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jedna z droższych...
Jedna z droższych aptek.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pomocna farmaceutka.
Bardzo pomocna farmaceutka.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najtansza apteka fajne...
Najtansza apteka fajne promocje i mila obsluga

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fachowa i sympatyczna...
Fachowa i sympatyczna obsługa.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fajne promocje na...
Fajne promocje na produkty przy kasie. Panie farmaceutki polecają produkty promocyjne i dobrze doradzają.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fajne wyjście apteki...
Fajne wyjście apteki i sklepu z kosmetykami. Godne zaufania.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Farmaceuci przy każdej...
Farmaceuci przy każdej wizycie spokojnie i rzeczowo prowadzą obsługę. Często doradzają w wyborze leków czy suplementów w bardzo korzystnych cenach

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Czas oczekiwania na...
Czas oczekiwania na zamówione leki 10 dni. Troszkę przesada.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Dbam o Zdrowie

Apteki Dbam o Zdrowie należą do spółki DOZ S.A. Na rynku jest ponad 1 000 placówek pod nazwą marki, część z nich jest prowadzona na zasadach franczyzy. Misją firmy jest opieka nad pacjentem w myśl idei „Pacjent w centrum uwagi”. Oprócz zakupów w aptekach stacjonarnych można także skorzystać z usług sklepu internetowego. Po dokonaniu zamówienia produkty dostarczane są do wybranej apteki, co zapewnia kontrolę farmaceutyczną podczas zakupów.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Dbam o Zdrowie?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

W aptece zazwyczaj...
W aptece zazwyczaj panuje duży ruch i wszystkie wtedy kasy są otwarte dlatego nawet przy dużej ilości klientów obsługa jest naprawdę sprawna więc to naprawdę duży plus . Personel jest pomocny i naprawdę bardzo miły kulturalny. Polecam
Zgadzasz się?