Sklep utrzymany jest w czystości i sprawia dobre wrażenie pod względem zaopatrzenia. Oferta handlowa jest szeroka i kompletna od artykułów suchych, przez ladę mięsną, rybną i serową, aż po mrożonki. Dostępność asortymentu na większości działów oceniam jako zadowalającą.
Na uwagę zasługuje sposób postępowania z owocami i warzywami, które rozpoczynają proces psucia, lecz nadal nadają się do spożycia. Produkty te są umieszczane w oddzielnym koszyku i oferowane klientom w obniżonych cenach, co pozwala ograniczać straty i przeciwdziałać marnowaniu żywności. Niestety, organizacja i sposób zatowarowania niektórych działów wprowadzają wrażenie nieporządku .
Jakość obsługi klienta jest nierówna i w dużej mierze zależy od konkretnego kasjera. Dodatkowym problemem jest niewystarczająca liczba dostępnych kas tradycyjnych, co skutkuje tworzeniem się długich kolejek oraz wydłużonym czasem oczekiwania na obsługę. Pozytywnie należy ocenić dostępność wózków zakupowych oraz funkcjonowanie butelkomatu.
Największe zastrzeżenia budzi poziom obsługi ze strony personelu sklepu. Pracownicy nie zawsze wykazują odpowiednie zaangażowanie, uprzejmość i gotowość do pomocy klientom. Widoczny jest również niedostateczny nadzór nad organizacją pracy na sali sprzedaży oraz reakcją na zwiększony ruch klientów.
Ocena ogólna: Sklep wyróżnia się dobrym zaopatrzeniem i utrzymaniem czystości, jednak wymaga poprawy w zakresie organizacji ekspozycji towarów, funkcjonowania kas oraz jakości obsługi klienta.
Sklep utrzymany jest w czystości i sprawia dobre wrażenie pod względem zaopatrzenia. Oferta handlowa jest szeroka i kompletna od artykułów suchych, przez ladę mięsną, rybną i serową, aż po mrożonki. Dostępność asortymentu na większości działów oceniam jako zadowalającą.
Na uwagę zasługuje sposób postępowania z owocami i warzywami, które rozpoczynają proces psucia, lecz nadal nadają się do spożycia. Produkty te są umieszczane w oddzielnym koszyku i oferowane klientom w obniżonych cenach, co pozwala ograniczać straty i przeciwdziałać marnowaniu żywności. Niestety, organizacja i sposób zatowarowania niektórych działów wprowadzają wrażenie nieporządku .
Jakość obsługi klienta jest nierówna i w dużej mierze zależy od konkretnego kasjera. Dodatkowym problemem jest niewystarczająca liczba dostępnych kas tradycyjnych, co skutkuje tworzeniem się długich kolejek oraz wydłużonym czasem oczekiwania na obsługę. Pozytywnie należy ocenić dostępność wózków zakupowych oraz funkcjonowanie butelkomatu.
Największe zastrzeżenia budzi poziom obsługi ze strony personelu sklepu. Pracownicy nie zawsze wykazują odpowiednie zaangażowanie, uprzejmość i gotowość do pomocy klientom. Widoczny jest również niedostateczny nadzór nad organizacją pracy na sali sprzedaży oraz reakcją na zwiększony ruch klientów.
Ocena ogólna: Sklep wyróżnia się dobrym zaopatrzeniem i utrzymaniem czystości, jednak wymaga poprawy w zakresie organizacji ekspozycji towarów, funkcjonowania kas oraz jakości obsługi klienta.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.