Shell

(4.28)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2713 z 3672)

Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Tabasco

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze.
Dobrze.

AGNIESZKA_1803

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

mart

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

Krystyna_100

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

irena_45

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Bożena_123

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Zuzanna_SO

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze.
Dobrze.

Justyna_836

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

Alicja_275

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

klientka_7

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobrze.
Dobrze.

Tomasz_1211

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Bartosz_349

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

Katarzyna_2364

22.12.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo sprawna obsługa...
Bardzo sprawna obsługa kasowa, personel bardzo kompetentny i uprzejmy. Istotnym plusem jest pomoc obsługi w zatankowaniu samochodu. Na stacji znajdziemy szeroki asortyment artykułów spożywczych, artykuły przemysłowe, prasę itp, wszystko ladnie poukładane w czytelny i logiczny sposób. Czystość toalety na stacji pozostawia trochę do życzenia, szkoda, bo poza tym same plusy.

Joanna_3286

20.12.2017

Placówka

Bielsko-Biała, Warszawska 156

Nie zgadzam się (0)
Personel uśmiechnięty i...
Personel uśmiechnięty i przyjaźnie nastawiony do klienta, za każdym razem do zakupu paliwa proponują hot-doga, program myjni ewentualnie inne usługi.Pan podjazdowy zawsze chętnie służy pomocą przy tankowaniu paliwa.

Maciej_1161

13.12.2017

Placówka

Karczew, Bema 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa szybka i...
Obsługa szybka i sprawna . Pracownicy mili i uprzejmi. Powitali mnie i pożegnali, podziękowali za zakup. Zaproponowali dodatkowy zakup ,usługę. Podjazd, sklep i toaleta czyste.

zalogowany_użytkownik

12.12.2017

Placówka

Sochaczew, Szoslanda 3

Nie zgadzam się (0)
Stacja schludna, czysta....
Stacja schludna, czysta. Pani obsługująca uśmiechnięta. Pan który tankował mi paliwo chętny do rozmowy i pytał czy czegoś więcej nie potrzebuję

Jakub_870

25.11.2017

Placówka

Toruń, Szosa Lubicka 1-17 1

Nie zgadzam się (0)
Stacja jako obiekt...
Stacja jako obiekt handlowy jest bardzo dobrze wyposażona jak i dobrze dostępna dla każdej osoby, zarówno osób niepełnosprawnych. Wyposażenie sklepu spełnia wymagania korzystających z jej usług kierowców i nie tylko. Paliwo dostępne na stacji jest dobrej jakości, obsługa stara się pomóc w niejasnych sytuacjach jak i w miarę możliwości bez dużego natężenia ruchu wyręczyć kierowce w celu zatankowania pojazdów. Stacja posiada również myjnie automatyczną, kompresor oraz odkurzacz co daje jej duży plus, z pewnością dla osób ceniących kompleksowość obsługi.

Łukasz_2355

21.11.2017

Placówka

Bytom, Krakowska 27/31

Nie zgadzam się (0)
Szybka i bardzo...
Szybka i bardzo dobra obsługa. Miło i sympatycznie. Polecam!

Karolina_2338

20.11.2017

Placówka

Słupsk, szczecińska 58B

Nie zgadzam się (0)
PO pierwsze tankując...
PO pierwsze tankując podjazdowy nalewa droższe paliwo po mimo informacji ze strony lienta ze nie chce v-Powera. Kierownik nie zbyt znający się na swoim Stanowsku . opryskliwy i nie przyjemny . Stacja Shell powinna się zastanowić nad postepowaniem kierownika , bo do pracowników tez nie odzywa się tak jak powinno przy klientach . Uwaza się za bezkarnego. Kierownik powinien chcieć rozwiazac sprawę a nie traktować kogos jak problem i być nie milym

zarejestrowany-uzytkownik

19.11.2017

Placówka

Legionowo, Warszawska 68

Nie zgadzam się (0)

Shell

Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Shell Polska Sp. z o.o. to aktualnie 419 stacji oferujących kierowcom najwyższej jakości paliwa. Na stacjach Shell klienci mogą korzystać z usług myjni samochodowych, z oferty punktów gastronomicznych oraz robić zakupy w sklepie z szerokim asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych. Ponadto Shell dysponuje szeroką gamą olejów i smarów, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych Shell Card.

Czy te firmy wypadają lepiej niż Shell?

Ktoś 4 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Wizyta na stacji...
Wizyta na stacji Shell przebiegła bardzo sprawnie. Obsługa była uprzejma, a cały proces zakupu szybki i bezproblemowy. Ogólne wrażenia oceniam bardzo pozytywnie.
Zgadzasz się?