ActiveJet

(4.40)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5 z 7)

Punkt z bogatą...
Punkt z bogatą ofertą tuszów do drukarek. Bardzo miła obsługa oraz profesjonalne podejście do zgłaszanych reklamacji. Bardzo konkurencyjne ceny które zadowolą każdego klienta.

ADAM_345

11.04.2019

Placówka

Sosnowiec, ul. Staszica

Nie zgadzam się (0)
W budynku hipermarketu...
W budynku hipermarketu Real znajduje się wysepka Active Jet. Wysepki te są bardzo dobrze pomyślane bo ładnie widać cały asortyment za czystymi szybami. Lada ekspedienta również byłą czysta a za ladą, w miejscu urzędowania ekspedienta nie zauważyłem niepotrzebnych przedmiotów, które mogłyby psuć wizerunek miejsca. Sprzedawca był miły, pomagał przy wyborze tuszu, wystarczy tylko podać numer i markę drukarki a ekspedient dopasuje dla nas pasujący tusz. Ceny są do zniesienia, nie zauważyłem znaczących różnic między cenami w internecie i w tym miejscu.

Toms

28.07.2011

Placówka

Olsztyn, Sikorskiego 2B

Nie zgadzam się (1)
W budynku hipermarketu...
W budynku hipermarketu Tesco znajduje się bardzo małe stoisko firmy ActiveJet sprzedające tusze i tonery do drukarek. Wielkość stoiska jest naprawdę minimalna, myślę, że są to jakiej 2 metry kwadratowe. W miejscu tym można także nabyć doładowania do telefonów. Niestety koszt zamienników ActiveJet nie jest imponująco korzystny w porównaniu z oryginalnymi tuszami. Wolę już dopłacić 10 czy 20 zł i mieć oryginalny tusz. W obsłudze był młody Pan, którego zapytałem o cenę i pojemność tuszy. Jego wiedza była wystarczająca aby wytłumaczyć i przedstawić mi ofertę. Do stoiska nie było kolejki więc nie straciłem przy tym zbyt wiele czasu. lada była czysta a asortyment poukładany.

Toms

05.07.2011

Placówka

Olsztyn, Pstrowskiego

Nie zgadzam się (1)
Potrzebne mi było...
Potrzebne mi było sprężone powietrze do czyszczenia niedostępnych zakamarków w urządzeniach RTV. Postanowiłem więc zajść na galerię białą w celu zapoznania się z ofertą w różnych sklepach. Jak się okazało najdrożej było na stoisku ActiveJest - 19,00 zł i w MediaMarkt, gdzie taki sam produkt kosztował 16,99 zł, a na Realu było zdecydowanie najtaniej, bo 7,00 zł. Dla sprecyzowania dodam, że porównywałem sprężone powietrze o pojemności 400 ml. Jednak miało być o ActiveJet. Tak więc: ekspedientka na stoisku była bardzo miła, samo stoisko wyglądało czysto i panował tam ogólny porządek. Pani sprzedawczyni przedstawiła mi całą ofertę środków do czyszczenia urządzeń RTV -oprócz sprężonego powietrza, różnego rodzaju pianki i akcesoria czyszczące. Podziękowałem za obsługę, która muszę stwierdzić była bardzo rzeczowa. Jednak po produkt udałem się na Real, który oferował cenę praktycznie ponad dwa razy niższą.

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2010

Placówka

Białystok, Miłosza 2

Nie zgadzam się (3)
Obok sieci Real...
Obok sieci Real znajduje się punkt ActiveJet, w którym można nabić, lub też kupić zamienniki tuszy do drukarek atramentowych. Miałem ze sobą dwa zbiorniczki – na tusz czarny i kolorowy. Podszedłem do tego stoiska i po przywitaniu się z pracownicą poprosiłem o nowe tusze. Pracownica sprawdziła moje zbiorniki i wręczyła mi nowe, mówiąc jednocześnie ich cenę. Należy nadmienić, że pracownica była bardzo uprzejma. Rozmawiając ze mną, uśmiechała się. Cała transakcja przebiegła bardzo szybko i dość sprawnie. Odchodząc zauważyłem, że już kolejny klient przyszedł i także został przywitany przez przybywającą tam pracownicę.

zarejestrowany-uzytkownik

12.11.2010

Placówka

Białystok, Miłosza 2

Nie zgadzam się (2)

ActiveJet

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż ActiveJet?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Punkt z bogatą...
Punkt z bogatą ofertą tuszów do drukarek. Bardzo miła obsługa oraz profesjonalne podejście do zgłaszanych reklamacji. Bardzo konkurencyjne ceny które zadowolą każdego klienta.