Opinie użytkownika (1653)

Kolejki, kolejki i...
Kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki. Choć zakupy zrobiłem bardzo szybko, w kolejce musiałem zaczekać około 10 minut. Kasjerka wykonywała swoją pracę bez zarzutów, używała zwrotów grzecznościowych, wydała paragon jak i prawidłową resztę. Myślę, że w godzinach największego ruchu powinno być więcej kas otwartych tak aby klienci nie musieli czekać w długich kolejach. W sklepie nie zauważyłem śladów nieczystości.

Toms

16.11.2012

Biedronka

Placówka

Ryki, Rynek Stary 1-5

Nie zgadzam się (0)
Ostatnim razem wysyłałem...
Ostatnim razem wysyłałem paczkę za granicę. Kolejki nie zastałem, bardzo szybko zostałem obsłużony, przy ladzie stałem około 3 minuty. Moim zdaniem minusem w końcowej cenie paczki jest to, że jeśli wysyłamy paczkę za granicę cena jest zależna od kilogramów paczki, tylko, że cena wzrasta jeśli waga przekroczy kg wagi. I tak jak paczka waży 2,15 kg musimy zapłacić jak za 3 kg paczkę. Moim zdaniem powinny być niższe progi wagowe np. co pół kilograma.

Toms

16.11.2012

Poczta Polska

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
W sklepie robiłem...
W sklepie robiłem kilka drobnych zakupów spożywczych. Bardzo szybko odnalazłem je na półce. Odnalazłem również bardzo ciekawe promocje. Zadowolony z udanych zakupów, mój entuzjazm musiał opaść po tym jak zobaczyłem w jakiej kolejce miałem poczekać na obsługę przy kasie. Kasjerka była starsza, powoli wykonywała swoje obowiązki, przez co kolejka zmniejszała się w wolnym tempie. Ogólnie kasjerka używała zwrotów grzecznościowych oraz wydała paragon jak i prawidłową resztę.

Toms

16.11.2012

Carrefour

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szybkie zakupy,...
Bardzo szybkie zakupy, biorąc pod uwagę to, że nie stałem w kolejce oraz że zostałem obsłużony przez uczennicę, która nie miała jeszcze wypracowanej szybkości swoich ruchów. W sklepie panowała czystości. Artykuły papiernicze były poukładane na półce. Obsługa choć początkująca była miła, widać było zaangażowanie. Cena kształtowała się na średnim poziomie.

Toms

16.11.2012

Enigma

Placówka

Nowe Miasto Lubawskie, Rynek 4

Nie zgadzam się (0)
W sklepie nie...
W sklepie nie wszystkie ubrania były na swoim miejscu, bądź nieestetycznie poskładane. Kolejki nie było, kasjerka oczekiwała tuż przy kasie. Zostałem zaczepiony przez sprzedawce, które zaproponował swoją pomoc. Ogólnie sklep był pusty, oprócz mnie, jednej klientki oraz dwóch osób z personelu nie było nikogo. Znalazłem w atrakcyjnej cenie rękawiczki dlatego też skusiłem się na zakup. Kasjerka była bardzo pomocna, profesjonalnie wykonywała swoje obowiązki.

Toms

16.11.2012

TXM textilmarket

Placówka

Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 23

Nie zgadzam się (0)
Choć nie musiałem...
Choć nie musiałem czekać w kolejce, zostałem obsłużony od razu po wejściu do apteki. Ku mojemu zdziwieniu ceny w aptece leków bez recepty były na bardzo wysokim poziomie. W innych aptekach mogłabym otrzymać taki sam lek o wiele taniej. Farmaceutka dość poprawnie wykonywała swoje obowiązki, jednakże brakowało mi aby używała zwrotów grzecznościowych. W aptece nie zauważyłem śladów nieczystości.

Toms

16.11.2012

Astra

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Do Biedronki udałem...
Do Biedronki udałem się z zamiarem zakupu jednego produktu. Z racji tego, że produktu w Biedronce są ułożone w sposób podobny jak we wszystkich sklepach tej sieci. Odnalezienie produktu zajęło mi jakieś 2 minuty. Jednakże musiałem poczekać kilka minut w kolejce. Kasjerka była uprzejma i profesjonalna, używała również zwrotów grzecznościowych. W sklepie nie zauważyłem śladów nieczystości.

Toms

16.11.2012

Biedronka

Placówka

Kraków, Jerzmanowskiego 12

Nie zgadzam się (1)
Dużym zaskoczeniem była...
Dużym zaskoczeniem była dla mnie możliwość zakupu lekarstw bez recepty za pośrednictwem Internetu, gdzie leki są o kilkanaście procent tańsze niż na półkach w aptece. Nie płacąc za przesyłkę odebrałem osobiście zamówienie. Na swoją kolej czekałem ok. 10 minut. Farmaceutka była uprzejma, szybko odnalazła moją przesyłkę. Myślę, że kolejnym razem również skorzystam z możliwości zakupu leków bez recepty za pomocą Internetu.

Toms

16.11.2012

Apteka Melissa

Placówka

Łódź, Pomorska 80

Nie zgadzam się (1)
W sklepie tym...
W sklepie tym przeżyłem małe rozczarowanie. Już od wejścia klienta kusza atrakcyjne ceny kurtek jesiennych, lecz gdy się tak bliżej przyjrzeć tej promocji to rozmiary są po prostu gigantyczne. Najciekawsze kroje występują tylko w rozmiarze XXL. W salonie zaobserwowałem średni porządek. Ubrania były nieposkładane, niekiedy leżały na podłodze. Przy kasie nie było większej kolejki. Kasjerka wykonywała swoją pracę poprawnie.

Toms

24.10.2012

Reserved

Placówka

Rzgów, Rzemieślnicza 35

Nie zgadzam się (1)
Przyznam szczerze, że...
Przyznam szczerze, że przeżyłem małe rozczarowanie. Choć outlet powinien kusić niską ceną, w tym przypadku to się zgadza, jednakże towar w sklepie jest bardzo niskiej jakości. Praktycznie nic nie można wybrać , jeśli chodzi o rozmiar ubrań. Miałem wrażenie, że były to kolekcje sprzed kilku lat, co najmniej 5. Obsługa miła i profesjonalna. Jednakże nie umiejętnie zarządza porządkiem w przymierzalniach.

Toms

24.10.2012

House

Placówka

Rzgów, Rzemieślnicza 35

Nie zgadzam się (0)
Kolejki w tej...
Kolejki w tej placówce Orange są nieziemskie. Podziwiam ludzi, którzy decydują się na pozostanie w tym punkcie i czekają na swoja kolejkę. W dniu dzisiejszym klienci czekali aż na zewnątrz salonu. Jest to niedopuszczalne, aby klient czekał w takiej długie kolejce na obsługę. Nie zauważyłem śladów nieczystości.

Toms

24.10.2012

Orange

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjemnie robiło...
Bardzo przyjemnie robiło mi się zakupy popołudniu w tym hipermarkecie. Choć klientów nie było mało, co można już było zaobserwować przy maszynie "losującej" nagrody. Miałem wrażenie, że kolejki nie ubywało a wręcz przeciwnie. Być może rozwiązaniem byłoby postawienie drugiej takiej maszyny. Przy kasie ku mojemu zdziwieniu zostałem obsłużony zaraz po podejściu do kasy. Nie zauważyłem śladów nieczystości.

Toms

24.10.2012

Carrefour

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Do drogerii udałem...
Do drogerii udałem się z zamiarem zakupu jednego produktu dość nietypowego. Nie mogłem znaleźć go na półkach, więc poprosiłem o pomoc sprzedawczynię. Zaprowadziła mnie do półki gdzie leżał dany przedmiot. Jej pomoc okazała się niezbędna, ponieważ sam bym tego nie znalazł. Przy kasie kolejka składająca się z 3 osób, jedna kasa czynna. Przyznam szczerze, że dość szybko doczekałam się swojej kolei.

Toms

24.10.2012

Rossmann

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Brak kolejki, szybka...
Brak kolejki, szybka obsługa, aczkolwiek ekspedientka zapomniała o używaniu zwrotów grzecznościowych. Pani mówiła dość cicho przez co musiałem dopytywać kilka razy aby nie było nieścisłości. Obsługa szybka, otrzymałem prawidłowa resztę. Przy ladzie panował porządek. Skorzystałem z wystawionych druczków na ladzie, przez co można zaadresować polecone przesyłki już w domu.

Toms

24.10.2012

Poczta Polska

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Ku mojemu zdziwieniu,...
Ku mojemu zdziwieniu, po wcześniejszej wizycie w innych sklepach tej sieciówki, uważam, że w tym miejscu można zrobić szybko i co najważniejsze w lokalu panuje nieskazitelna czystość. Buty były poukładane i co najważniejsze w alejkach nie było porozrzucanych butów. Przy kasie nie było kolejki. Otrzymałem informacje na temat gwarancji. Kasjerka dwukrotnie próbowała mi "sprzedać" artykuły konserwujące buty oraz wkładki.

Toms

24.10.2012

CCC

Placówka

Łódź, Kolumny 6

Nie zgadzam się (0)
Kolejki, kolejki i...
Kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki. Choć sklep jest dość dużych rozmiarów, więc i klientów mnóstwo lecz nie wprost proporcjonalne do tego faktu kasy sklepowe. W sklepie szukałem sprzętu AGD z gazetki promocyjnej. Uważam, że sklep jest mało zatowarowany, brakuje asortymentu. Na pólkach ze sprzętem AGD panuje nie porządek. Kasjerka wykonywała swoją pracę dość mechanicznie, nie używając zwrotów grzecznościowych.

Toms

23.10.2012

Real

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Do wejścia do...
Do wejścia do sklepu zachęciła mnie promocja. Po wejściu do sklepu zauważyłem mały nieporządek na sklepowych półkach, niektóre ubrania leżały na podłodze. Poza tym przy kasie kolejka składająca się z dwóch osób. Miła i sympatyczna obsługa. Jakość towaru nie jest najlepsza, ale odpowiada niskiej cenie. Kasjerka poprawnie wykonywała swoje obowiązki.

Toms

23.10.2012

Camaieu

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (2)
Duży przestrzenny sklep,...
Duży przestrzenny sklep, w którym w bardzo łatwy sposób znalazłem coś dla siebie. W przymierzalni był porządek. Przy kasie była kolejka składająca się z dwóch osób, poza tym kasjerka wykonywała swoja pracę profesjonalnie a co najważniejsze bardzo szybko. Wydała paragon jak i prawidłową resztę. Poziom cen na optymalnym poziomie.

Toms

23.10.2012

C&A

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Ku mojemu zdziwieniu...
Ku mojemu zdziwieniu w sklepie tym pomimo, że było dużo spodni na półkach, były one w dużej mierze przebrane. Zostały tylko nietypowe rozmiary, albo bardzo krótkie długości albo wręcz przeciwnie. Otrzymałem pomoc przy wyborze spodni. Sprzedawczyni pomogła dobrać mi rozmiar i zaprosiła do przymierzalni. W przymierzalni kompletny bałagan, który nie sprawiał, że robiło się przyjemnie zakupy. Przy kasie nie było kolejki.

Toms

23.10.2012

Big Star

Placówka

Rzgów, Rzemieślnicza 35

Nie zgadzam się (1)
Do wejścia do...
Do wejścia do sklepu skłoniła mnie super promocja, ponieważ do pary jeansowych spodni otrzymuje możliwość zakupu drugich spodni za 1zł. Po wybraniu już spodni, przy pomocy bardzo sympatycznej sprzedawczyni, która pomogła mi wybrać rozmiar i krój, dowiedziałem się, że drugie spodnie za 1 zł są na innych półkach, a tam duży nieporządek. Mały wybór spodni promocyjnych, przebrane rozmiary. W przymierzalniach porządek. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Przy kasie nie było kolejki.

Toms

23.10.2012

CROSS

Placówka

Rzgów, Rzemieślnicza 35

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi