Poczta Polska

(2.61)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2634 z 4171)

Na żywo stacjonarnie...
Na żywo stacjonarnie dokładna obsługa. Niestety kurier poczty polskiej nie dzwoni pod numer mieszkania podawany na etykiecie i zostawia awizo.

dziendobry

22.07.2022

Placówka

Szczecin, Jasna 72U

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjazna obsługa
Bardzo przyjazna obsługa

Klient_Yz9M

21.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Wieczne kolejki brakuje...
Wieczne kolejki brakuje pracowników .

zarejestrowany-uzytkownik

20.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wielokrotnie składałam rekalamacie...
Wielokrotnie składałam rekalamacie gdyż nie dochodzą listy lub znikają zawiadomienia o listach.

Klient_looqO

20.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie mam zastrzeżeń...
Nie mam zastrzeżeń do pracy placówek, w których byłem.

Klient_eray

20.07.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Mała placówka, bardzo...
Mała placówka, bardzo skromnie wyglądająca i niestety bez terminala płatniczego... tylko gotówka... dobrze, że chociaż obsługa miła.

pablo79

07.07.2022

Placówka

Racibórz, Pracy 4

Nie zgadzam się (0)
W dniu 21...
W dniu 21 maja skorzystałam z usług Poczty Polskiej w celu wysłania przesyłki zagranicznej. Wybrałam przesyłkę priorytetową, ze względu na konieczność szybkiego dostarczenia paczki. Zostałam poinformowana, że szacowany czas to 6 dni. Tymczasem paczka została wysłana z Polski dopiero w dniu 31 maja! ( o ile jest to wiarygodna informacja, bo w wiarygodność firmy już przestałam wierzyć). Dziś jest 7 czerwca, a przesyłka nadal nie dotarła do adresata!! Nie ma żadnej informacji o obecnym statusie paczki. Pani na infolinii nie potrafiła powiedzieć mi nic ponad to, co sama mogę odczytać w aplikacji śledzenia przesyłek. Zdecydowanie nie skorzystam więcej z usług tej firmy!

JoannaJ

08.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W dniu wczorajszym...
W dniu wczorajszym korzystałem z usług Poczty Polskiej w Sochaczewie. W siedzibie tej placówki znajdują się "okienka" oznaczone jako "Kasy" w sumie 3, którą prowadzą obsługę płatności i kantor oraz 2 "okienka" tzw. nadawcze, gdzie można nadać lub odebrać lista lub paczkę. Od przynajmniej kilku lat osoby obsługujące "okienka" tzw. nadawcze odsyłają klientów do okienek "Kasy" z informacją, że tam również można nadawać i odbierać przesyłki. Z kolei w okienkach "Kas", zwłaszcza gdy nie wszystkie są czynne, pracownicy często zwracają uwagę, że są one przeznaczone w pierwszej kolejności do obsługi płatności, a jeżeli już do nadawania listów lub paczek, to tylko w mniejszej ilości. Wprowadza to często klientów w rodzaj zakłopotania lub dezorientacji, gdzie właściwie mają się udać. Poza tą ogólną uwagą obsługa wszystkich okienek jest zasadniczo dość miła i sprawna. Nawet przy wysyłanie większej ilości korespondencji. Jedyne co można usprawnić to kwestia wydruku faktur. W "okienkach" tzw. nadawcze nie ma już drukarki i faktury trzeba odbierać w "Kasach" co, przy dużej ilości klientów, niepotrzebnie wydłuża czas obsługi.

Klient_Zlybp

20.05.2022

Placówka

Sochaczew, ul. 1 maja 22

Nie zgadzam się (0)
Jakość usług infolinii...
Jakość usług infolinii jest żenująca, ważna dla mnie przesyłka z Piotrkowa do Ożarowa Maz. podróżuje do mnie od 13.05.2022 (dziś jest 18.05), wczoraj infolinia poinformowała mnie, że paczka będzie u mnie zgodnie z umową najpóźniej dziś. Dziś wieczorem Pani z infolinii stwierdziła, że przesyłka została wysłana z powrotem do Piotrkowa. Poprosiłam o interwencję i rozmowę z Kierownikiem - niestety pani nie znalazła dla mnie czasu lub też nie miała ochoty ze mną rozmawiać. Spytałam więc co w tej sytuacji możemy zrobić aby przesyłka dotarła do mnie najpóźniej jutro - otrzymałam informację, że mogę złożyć prośbę o interwencję - proces trwa do dwóch dni lub reklamację... Jakie to proklienckie rozwiązanie...czy ktoś w tej firmie pracuje nad jakością obsługi klienta? Poczta nie wywiązała się z umowy, przesyłka nie dotarła na czas i jeszcze każą czekać na interwencję dwa dni - nie ma możliwości przyspieszenia.... Ludzie za co Wy bierzecie pieniądze? poprawcie jakość albo nie zawierajcie umów których nie jesteście w stanie zrealizować.

Niezweryfikowany Klient_dnax

19.05.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Poczta Polska to...
Poczta Polska to dno i poniżej dna czekam na list polecony priorytetowy z bardzo ważnymi dokumentami do Anglii już pnad 3 tygodnie gdzie w okienku twierdzą że taki list to maksymalnie do 10 dni powinien być w trackingu pisze ze list jest w drodze już 22 dni i niema go nigdzie a kobieta z wer warszawa twierdzi że to nie ich wina że tak długo leci samolot. Porażka należy ich unikać szerokim łukiem bo to bardzo nieodpowiedzialna firma

Niezweryfikowany Klient_LgW5

21.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Porażka. Panie za...
Porażka. Panie za karę.

Niezweryfikowany Klient_l0MU

25.03.2022

Placówka

Koszalin, Zwycięstwa 279

Nie zgadzam się (0)
Poczta dobrze zaopatrzona...
Poczta dobrze zaopatrzona jeżeli chodzi o asortyment. Na tym kończą się plusy. Miejsce jest w sumie dobrze skomunikowane, ale wiecznie jest brak miejsca postojowego jeżeli ktoś wpadnie na pomysł, aby przyjechać autem musi być przygotowanym na poszukiwanie miejsca postojowego pod samą placówka. Brak udogodnień ( praktycznych) dla osób na wózkach inwalidzkich lub matek z dziećmi ( schody, podwójne drzwi. Ponadto zawsze ( nieważne która godzina) jest tam kolejka. Panie zazwyczaj się starają być miłe i uprzejme, ale często im nie wychodzi niestety. Jezeli nie mam potrzeby korzystania, z owej placówki staram się omijać.

Klient_p9Lt

27.02.2022

Placówka

Gdańsk, Księdza Mariana Góreckiego 12

Nie zgadzam się (0)
Dwa tygodnie temu...
Dwa tygodnie temu nadany list polecony priorytet z potwierdzeniem odbioru. Do dziś nie otrzymałem potwierdzenia odbioru. Czekam na listonosza, sprawdzam w skrzynce i nic. Dzwonię drugi dzień do placówki pocztowej: nikt nie odbiera telefonu. NIE POLECAM POCZTY POLSKIEJ i wnoszę o odebranie z jej nazwy słowa: POLSKIEJ, bo to obraza Narodu.

Niezweryfikowany Klient_eVrZ

25.02.2022

Placówka

Wrocław, ul. Skoczylasa 19

Nie zgadzam się (0)
Witam. Zastanawiam się...
Witam. Zastanawiam się jaką drogę przebyła przesyłka nadana 14.02.2022 w miejscowości Czaplinek kod pocztowy 78-550, odbiorca przesyłki też Czaplinek kod pocztowy 78-550, przesyła dostarczona 21.02.2022 r. Potrzeba było aż 7 dni, aby doręczyć przesyłkę w tej samej miejscowości, z instytucji oddalonej od nadawcy do odbiorcy około 150 metrów, a odbiorca od poczty zamieszkuje około 50 metrów i sąsiaduje z pocztą podwórzem. Moja ocena - fatalna

Niezweryfikowany Klient_jbGs

22.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dostarczanie paczek przez...
Dostarczanie paczek przez Pocztę Polską to dramat. Za każdym razem, kiedy jest do mnie nadawana paczka to albo otrzymuję drugie awizo (pierwsze podobno wystawia Poczta w Zabrzu gdzie trafiają paczki i stamtąd są rozwożone, a potem dopiero trafiają na Pocztę wg miejsca zamieszkania) albo tak jak dzisiaj telefon z Poczty, że jak dzisiaj nie odbiorę to odeślę. I tak już od roku.

Niezweryfikowany Klient_VYxY

17.02.2022

Placówka

Zabrze, ul. 3 Maja 60

Nie zgadzam się (0)
Uzupełnienie do opinii...
Uzupełnienie do opinii Klient_33ne (przez autorkę tej opinii) Po opublikowaniu opinii w kilku miejscach w internecie odwiedziła mnie przed chwilą Pani listonoszka przynosząc list polecony wykazywany jako dostarczony wczoraj. Otrzymałam przeprosiny. Losy pozostałych 2 listów poleconych, dostarczonych rzekomo 12.01.2022 pozostają dalej nieznane.

Niezweryfikowany Klient_33ne

09.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Poczta Polska działa...
Poczta Polska działa fatalnie. Konsekwencje błędów swoich (jako instytucji) i pracowników przerzuca na klientów, a w szczególności na odbiorców. 12.01.2022 podobno dostarczono mi 2 listy polecone ekonomiczne od 2 różnych nadawców , a 08.02.2022 podobno dostarczono mi list polecony priorytetowy. Żadnego z tych listów nie otrzymałam. Tylko ja mogłam odebrać listy od doręczyciela lub wyjąć je ze skrzynki. Nie ma możliwości żeby ktoś zrobił to w moim imieniu a pamięć i zmysły jeszcze dobrze mi funkcjonują. Na stronie śledzenia przesyłki są wykazane jako dostarczone. To nieprawda. Oczywiste dla mnie jest, że doręczyciel zgubił przesyłki lub gdzieś je zostawił "na później". Zgłaszałam sprawę telefonicznie na pocztę UP Warszawa 4 (ul. Targowa, Warszawa) . Poczta nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności bo w swoich zapisach umieściła info o dostarczeniu przesyłki. Nadawca jednej z przesyłek składał reklamację uznaną przez pocztę za bezzasadną bo wg Poczty listy doręczono. Wniosek: Doręczyciel może robić z przesyłkami , w szczególności poleconymi, co mu się spodoba, może jej nie dostarczyć a potem skłamać przekazując informację o rzekomym dostarczeniu. Odbiorca jest na straconej pozycji. Złożyłam formalnie e-skargę ale nie liczę , że Poczta spróbuje wyjaśnić co jej pracownicy robią z przesyłkami poleconymi. Jak mam udowodnić, że zapis o dostarczeniu jest nieprawdą i w moim przypadku już 3-krotnym? Taka instytucja jak Poczta Polska nie powinna istnieć.

Niezweryfikowany Klient_33ne

09.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Czas oczekiwania na...
Czas oczekiwania na połączenie 40 minut, moja pozycja początkowa 9 w kolejce Obsługa na plus, uprzejma, pomogła rozwiązać problem

Niezweryfikowany Klient_iO4V

07.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Daje zero i...
Daje zero i pół, gdyż nie da się dać niżej. Brak kompetencji, zero prób rozwiązania sprawy, wodolejstwo, zrzucanie odpowiedzialności na innych, spychologia i głęboki PRL. Cały świat się z nich śmieje, nam pozostała gorycz

Niezweryfikowany Klient_3pun

04.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dwa dni temu...
Dwa dni temu otrzymałam awizo, udałam się po odbiór mojej paczki. Na zewnątrz kolejka 10 osób, w środku brak płynu do dezynfekcji, Pani obsługująca bez maseczki. Na moje "dzień dobry" niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Pracownica miała problem ze znalezieniem mojej paczki i była niemiła mówiąc, że to moja wina, bo powinnam ją odebrać szybciej. W pomieszczeniu panuje chaos totalny, a paczki leżą na podłodze, która na czystą nie wygląda. Po powrocie do domu okazało się, że ramki, które zamówiłam są potłuczone. Chyba już nigdy nie skorzystam z Poczty Polskiej. Szczerze odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.

Klient_mc5g

02.02.2022

Placówka

Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 21

Nie zgadzam się (0)

Poczta Polska

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudnia ponad 70 000 Pracowników, sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jest jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90% Polaków. Koncentruje się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej. W ostatnim czasie Poczta Polska zdobyła 1. miejsce w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii najcenniejszych polskich marek działających w sektorze usług. W 2020 roku Poczta została laureatem konkursu TOP Marka zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Poczta Polska?

Ktoś 2 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Fatalnie.
Fatalnie.
Zgadzasz się?