Pocztex

(2.94)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (39 z 76)

polecam
polecam

Klient_qusSc

04.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
ta firma to...
ta firma to jakaś popierdółka, kolejny raz informacja o próbie dostarczenia i niepowodzeniu, jak czekalem na te paczke caly dzień...masakr jakas

Placówka

Nie zgadzam się (0)
wszystko pięknie szybko...
wszystko pięknie szybko załatwione. Jestem bardzo zadowolony . Polecam

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sytuacja dotyczy kurierów....
Sytuacja dotyczy kurierów. Dostaję SMS o tym, że dziś będzie doręczona moja paczka. Czekam cały dzień i cisza. Dzwonię do kuriera. Tam też cisza. Wieczorem patrzę a paczka wróciła, bo podobno nie było mnie w domu. A z domu pracuję i nigdzie nie wychodziłam.

kasiamarczak

13.10.2022

Placówka

Lublin, Wyżynna 1

Nie zgadzam się (0)
Wykupiona usługa dostawa...
Wykupiona usługa dostawa w dniu. Dostawa w sobote. Expres i ubezpieczenie. Niestety od 5 rano paczka czeka w sortowni. Nikt jej nie pobrał. Ja niemoge odebrac z sortowni. Infolinia mowi ze niemoze nic zrobić. Ogolnie farsa.

Niezweryfikowany Klient_P9Bn

11.04.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Poczta Polska to...
Poczta Polska to kolejny pokomunistyczny moloch, który sam się prosi o likwidację. W ostatnim czasie dwukrotnie miałem wątpliwą okazję korzystać z dostaw zakupów przez tę instytucję i dwukrotnie przesyłka do mnie przeleżakowała na terminalach więcej niż wynosił deklarowany czas dostawy (pomijając dni weekendowe). Jestem wyjątkowo zniesmaczony takim traktowaniem klientów. Wystawiam 1 gwiazdkę bo mniej się nie da zaznaczyć. kaer

Klient_CrCp

20.03.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Cały dzień czekam...
Cały dzień czekam w domu po otrzymaniu powiadomieniagodz. 10 30, że dziś zostanie dostarczona paczka. O 17 53 w tracki gu pokazuje Próba doręczenia nieudana. To jest chyba drwina. Brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem, nikt nie pukał nikt nie dzwonił. Brak awizo czy prób połączenia. Nie polecam.

Niezweryfikowany Klient_08bW

13.02.2021

Placówka

Kolbudy, ul. Bukowskiego 3

Nie zgadzam się (0)
To jakaś porażka...
To jakaś porażka a nie usługa kurierska. Kurier bez podjęcia próby doręczenia przekazuje przesyłkę do urzędu pocztowego, bez próby ponownego dostarczenia. Zależało mi na tym by przesyłka trafiła do mnie do domu gdybym chciała przesyłkę peczkomatową to taką bym zamówiła. Wielokrotnie zamawiałam przez inne firmy kurierskie i nigdy nie było problemu. Kurier dzwoni umawia się i dostarcza przesyłkę, tu ani telefonu ani próby doręczenia, tylko od razu awizo. A potem stój w kolejce po odbiór na poczcie ok. godziny. Totalna porażka. Nigdy więcej.

Niezweryfikowany Klient_C6Ya

13.12.2020

Placówka

Trzebiatów, ul. Jaromin

Nie zgadzam się (0)
Kurier wysłał mi...
Kurier wysłał mi smsa, że zostawił przesyłkę u ochrony. Nawet nie zadzwonił do mnie domofonem i nie sprawdził czy jestem w domu. Jestem niepełnosprawna, jeżdżę na wózku i mieszkam sama. Teraz nie mam możliwości odebrania przesyłki a to były leki bardzo ważne dla mnie. Zadzwoniłam do kuriera, kurier zbluzgał mnie, rozłączył się i nie odbierał ode mnie telefonów. Zadzwoniła do niego moja córka - efekt ten sam. Przesyłka dalej leży u ochrony. Nigdy więcej nie skorzystam z pocztexu. Inni kurierzy są mili, nie robią łaski, że dostarczają przesyłki i wcale nie są drożsi. Nie polecam nikomu POCZTEX. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Niezweryfikowany Klient_E2nm

27.11.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dwie przesyłki w...
Dwie przesyłki w jednym tygodniu z "próbą doręczenia" gdy cały dzień byłam w domu. Lepiej dopłacić kilka złotych i wybrać normalnego kuriera, a nie jeżdżącego chyba hulajnogą. Pocztex powinien nosić nazwę paczkomaty a nie kurier.

Niezweryfikowany Klient_JLS8

22.09.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tragedia , avizowane...
Tragedia , avizowane bez próby doręczenia !!!!!

Niezweryfikowany Klient_z9XU

11.08.2020

Placówka

Zabrze, ul. Dworcowa 1

Nie zgadzam się (0)
Kurier się nawet...
Kurier się nawet nie pofatygował z paczką. Cały dzień siedziałam w domu - dostałam awizo SMSem. Odradzam!

Niezweryfikowany Klient_G2QC

24.04.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jestem osobą niepełnosprawną,...
Jestem osobą niepełnosprawną, zakupy robię w internecie (głównie w bon prix). Otrzymuję zazwyczaj smsa, że była próba doręczenia przesyłki (próby nie było bo nie wychodzę z domu), następnie otrzymuję awizo, że paczka jest do odbioru na poczcie, co przy mojej niepełnosprawności wiąże się z ogromnym kłoptem. Sytuacja powtórzyła się od listopada już trzykrotnie bo trzy razy zamawiałam paczki.Po prostu kurier nie przychodzi do adresata tylko zostawia przesyłkę do odbioru na poczcie

Niezweryfikowany Klient_FY9U

01.01.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
mają takiego (treść...
mają takiego (treść usunięta) że dhl musi im pomagać..tam pewnie dwóch umie czytac a jeden pakować, z taką precyzją to wy do niczego nie dojdziecie porazka 2 tygodnie na przesyłkę ,a tylko 300 km , z zagranicy miałem w ciągu dwóch dni. jednym słowem do niczego się nie nadajecie (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Niezweryfikowany Klient_aW11

17.12.2019

Placówka

ciechanów, ul. sienkiewicza 81

Nie zgadzam się (0)
Kurier Pocztex 48...
Kurier Pocztex 48 po prostu mnie okradł. Chyba nie trzeba się nad tym bardziej rozpisywać, przesyłka z biżuterią nigdy do mnie nie dotarła mimo, iz była ubezpieczona. Wielokrotnie pisałam reklamacje, które nigdy nie były uwzględnione, Poczta Polska nie potrafi odpowiedzieć gdzie się znajduje paczka, komu ją wydali, jakie nazwisko jest w systemie a zwłaszcza, jakim prawem wydali ją komuś innemu?! Dodam, iż BYŁAM CAŁY CZAS W DOMU!!! Nie było żadnego Pana z przesyłką, nikt nawet nie zadzwonił do drzwi. Sąsiedzi nic nie wiedzą. Kontakt z Pocztą Polską to droga przez mękę. Dodają tyle formalności, aby petent się w końcu sam zniechęcił. Byłam twarda i żądałam od Sklepu Internetowego wszelkich dokumentów potwierdzających wysyłkę. Niestety, kiedy po raz n-ty zażądali abstrakcyjnego oświadczenia, Sklep Internetowy także przestał mi odpisywać. Zostałam z niczym. Ostrzegam Pa ństwa przed Pocztą Polską, jeśli coś Państwu zginie nikt nie będzie w stanie pomóc. Płacimy za niekompetencję i nieopowiedzialnych kurierów.

Klient_SkM7

10.05.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Przez kilka dni,...
Przez kilka dni, czekałam na przesyłkę, która miała dotrzeć w ramach Pocztex48. No niestety, z 48 h zrobiło się 96h. Gdy próbowałam uzyskać jakiekolwiek informacje dotyczące paczki na infolinii, to przede wszystkim musiałam poczekać ponad pół godziny w "kolejce". Kiedy udało mi się dodzwonić do konsultanta, który jedynie zapytał o nr przesyłki, po czym poinformował mnie, że na temat paczki nic nie wiadomo, bo statusy w systemie były kilka razy zmienione i nie potrafi mi pomóc, po czym się rozłączył. Jakość obsługi na poziomie zerowym. Przykre podejście do klienta.

Iwona_1222

03.03.2019

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Dzwoniąc na infolinie...
Dzwoniąc na infolinie w celu doinformowania się dlaczego kurier nie zadzwonił do mnie przed przyjazdem i dosłownie 10 minut jak pojechał wróciłem do domu zastałem awizo . Zadzwoniłem do kuriera i poinformował mnie że paczka po 14 będzie do odbioru na poczcie . Zgodnie ze strony wynika że jest to niezgodność nienależytego wykonania . Po czym pani na infolinii podała sprzeczne informacje na ten temat iż w momencie gdy kurier nie zastanie nas w domu to musi awizować lecz zgodnie z opisem on nawet nie dzwoni na telefon podany na przesyłce . Jakiś czas temu nawet pisał numer telefonu by tylko zadzwonić jak będę w domu to przywiezie. To ostatni raz jak zamawiałem przez pocztex 48 i inne ich usługi . Nie wspomnę o niemiłej obsłudze na poczcie gdzie po 14 paczka miała być do odbioru a musiałem czekać od 14:20 do 14:40 aż pani życzliwie wprowadzi paczkę w system poczty popijając świeżą herbatkę .

Ω

30.11.2017

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
nigdy więcej żadnych...
nigdy więcej żadnych usług doręczenia paczek z tej firmy - masakra. Dostałam numer aby śledzić przesyłkę, od rana widnieje informacja że trwa przygotowanie do doręczania i nic po za tym , wiec dzwonię na infolinię aby uzyskać jakiś szczegółowych informacji, kiedy zostanie mi doręczona przesyła - otrzymałam informację że kurier ma czas do piątku do 20 ( dziś środa) po cholerę te śledzenie / monitoring skoro i tak teraz muszę 3 dni siedzieć i oczekiwać na listonosza. Poczta Polska chce się rozwijać a jest 10 lat za firmami kurierskimi, bo tam od kurierów z porządnych firm otrzymuję się sms lub dzwonią kiedy będzie paczka i w jakich godzinach ( a jest przekrój 2godz, a nie czekanie 3 dni). Po drugie podobno to jest pocztex48 i w ciągu 48 godz powinno być doręczone od pobrania - zostało pobrane wczoraj czyli we wtorek i ma czas do piątku - masakra. Wolę już 3 zł więcej za firmę kurierska zapłacić

Kiki_2

17.12.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny korzystanie z usług poczty polskiej, a w tym konkretnym przypadku pocztexu było totalną porażką. Na początku wszystko szło ok, śledziłam swoją przesyłką na stronie internetowej i jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się że 27.11 o godzinie 15:00 pojawił się status nieudane doręczenie. Moje zdziwienie wynikało z faktu, iż tego dnia cały dzień siedziałam w domu. Postanowiłam więc odwiedzić pocztę w Chropaczowie, na której pani stwierdziła że takiej paczki nie posiada ale zadzwoniła na pocztę do centrum i okazało się że paczka jest tam. Kasjerka z poczty powiadomiła mnie że paczka była dzisiaj doręczona, ale nie było mnie w domu i ponownie zostanie dostarczona jutro. Natomiast ja postanowiłam nie czekać i pojechałam na pocztę do centrum. Tam pani w okienku stwierdziła że u nich nie ma takiej paczki, jednak poszła poszukać i po chwili wróciła z kurierem, który był mocno oburzony na to że go oskarżam i powiedział że on dopiero dostał tą paczkę także nie ma możliwości aby była ona dostarczona dziś. I na koniec najlepsza obie panie (kasjerka i kurier) stwierdziły że ten system śledzenie przesyłek nie działa i nie można na nim polegać.

Dominika_568

04.12.2014

Placówka

Świętochłowice, Pocztowa 12

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Bardzo szybka...
Rewelacyjnie. Bardzo szybka dostawa. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

zalogowany_użytkownik

18.10.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)

Pocztex

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Pocztex?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Zgadzasz się?