Biedronka

(3.41)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (16578 z 23007)

Zawsze dobra promocja...
Zawsze dobra promocja na piwko, obsługa miła i profesjonalna, ale drogie artykuły spożywcze więc lepić niż jeść. Baterie utajone jak krew w kale.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Supermarkety ze świeżymi...
Supermarkety ze świeżymi produktami i dość sympatyczną obsługą. Parkingi są bardzo przestronne. Niestety czystość pozostawia wiele do życzenia.

Klient_1m0KX

16.07.2024

Placówka

Wrocław, Grabiszyńska 240

Nie zgadzam się (0)
Super obsługa, nigdy...
Super obsługa, nigdy nie spotkałam tam nikogo niemiłego, zawsze porządek na sklepie

Zuzia1234

15.07.2024

Placówka

Wrocław, Bernarda Pretficza 37

Nie zgadzam się (0)
Sklep wyposażony w...
Sklep wyposażony w dość szeroką gamę produktów, ceny stosunkowo niskie na tle innych placówek. Niestety sklep z dnia na dzień wygląda coraz gorzej jeżeli chodzi o czystość i porządek na półkach co powoduje niezadowolenie klienta

banczolinka

10.07.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje porządek . Opakowania foliowe na pieczywo i owoce warzywa dostępne, towar wyfejsowany . Obsługa sklepu miła kompetentna i pomocna. Wiata z wózkami , czysta. Sklep czysty przejrzysty , możliwość przejazdu pomiędzy alejkami wózkiem

fhunatalias21

09.07.2024

Placówka

Kwidzyn, Słowackiego 4

Nie zgadzam się (0)
Słaby wybór produktów,...
Słaby wybór produktów, pracownicy nie mili... Zagracone przejścia paletami oraz walahace się puste pudełka artykułach spożywczych

OskarPieni_ok4D

09.07.2024

Placówka

Ostrołęka, Dzieci Polskich 11

Nie zgadzam się (0)
Ciężko znaleźć ...
Ciężko znaleźć wiele rzeczy umieszczonych w koszach, które są dostępne w gazetce, ze względu na bałagan, który panuje w nich panuje. Obsługa nie sprząta i nie układa byle jak odłożonych produktów oraz nie dba o to, aby dane cenówki przynależały do wyłożonego asortymentu. Co więcej niejednokrotnie byłam świadkiem jak jedna pracownica drugiej pytała, czy odłoży jej i dla kogoś od niej mięso próżniowo pakowane, które będzie w promocji bo jej akurat teraz na zmianie nie będzie więc nie ma jak tego zrobić w momencie przyjmowania dostawy. Oczywiście nie złapałam nikogo za rękę więc nie mam pewności czy te słowa przekładają się na czyny zatrudnionego tam personelu, nie mniej jednak jeśli tak jest to dla pozostałej klienteli, która nie ma znajomości, czy koligacji rodzinnych wśrod pracowników biedronki często nie jest w stanie "załapać się" na daną ofertę promocyjną ze względu na to, że z rana w momencie kiedy artykuły są w jednodniowych promocjach nie mają jak zrobić zakupów, bo pracują też na pierwszą zmianę, a jak już idą po pracy na zakupy to już nie ma tego produktu, bo wszystko zostało wyprzedane. Następnie byłam świadkiem jak pracownik obsługujący taśme kasową, przy niewielkiej ilosci klientów bądź teź przy niewielkiej ilości zakupów które mieli ustawieni do kasy ludzie i obsługiwał i kasował w pierwszej kolejnosci innego pracownika biedtonki podchodzącego za plecy klienta lekceważąc oczekujących już klientów w kolejce, bez żadnych przeprosin ani wytlumaczenie ( podchodzi , inna pracownica tej samej biedronki do kolezanki siedzącej na kasie i mówi "Weź mi Monika skasuj to i to bo ja mam tylko dwie rzeczy, A obsługująca kasę i innych klientów którzy czekają na to bez zawahania po zakończeniu kasowania klienta którego już rozpoczęła zaczyna obsługiwać bez słowa koleżanke). Mam wrażenie, że są równi i równiejsi oraz że klient nie zasługuje na to aby okazywać mu szacunek, Co więcej byłam świadkiem gdzie pewna Klientka podeszła do kasy samoobsługowej zrobiła zakupy po czym przy płatności nie zrealizowała jej, wynosząc zakupy na zewnątrz nawet nikt się nie zoorientował z zaistniałej sytuacji, ochrony nie było nigdzie w pobliżu a zgłaszając to do kasjerki z kasy obsługowej usłyszałam " trudno, ja nie jestem w stanie obsługiwać jednocześnie taśmę i być przy kasie samoobusługowej.". Czy to jest normalne zachowanie?

Placówka

Gdynia, Chylońska 42a

Nie zgadzam się (0)
W sieci sklepów...
W sieci sklepów biedronka panuje duży bałagan. Porozstawiane palety utrudniają poruszanie się po sklepie. Często w lodówkach można spotkać puste kartony, w których były produkty. Rozumiem,że obsługa ma dużo pracy. Nie zmienia to faktu, że robienie zakupów w tej sieci jest uciążliwe. Na plus trzeba przyznać oferty sezonowe. Często można trafić na dobrej jakości rzeczy, których nie ma w codziennym asortymencie.

IzaGry

04.07.2024

Placówka

Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63

Nie zgadzam się (0)
Nie dość że...
Nie dość że przy zwrocie towarów, dostaje się bon, gotówki nie można odzyskać, to Panie w sklepie nie potrafią nabić rabatów na kartę z bonem, wmawiają człowiekowi że nie dał czegoś do skanowania... Kasują anulują paragony znów nabijają wszystko od początku na kasę a rachunek z każdym skanowaniem coraz większy.... Produkty mrożone się rozmrażaja, wszystko przez to że mąż oddał produkt, który wcześniej był na mojej karcie.... Żenada

PaulinaCzaja_4q3b

04.07.2024

Placówka

Gdynia, Strażacka 2

Nie zgadzam się (0)
Zakupy w tej...
Zakupy w tej placówce były bardzo ciężkie. Między alejkami porozkładane palety z towarem, który stoi i nie jest rozpakowywany. Nie mogłam liczyć na pomoc we wskazaniu danego produktu ponieważ oprócz kasjerów nie było nikogo innego. Jedyny plus to taki, że Pani przy kasie była bardzo miła.

IlonaMitura

04.07.2024

Placówka

Drawsko Pomorskie, Złocieniecka 11c

Nie zgadzam się (0)
Wygląd lokalu daje...
Wygląd lokalu daje wiele do życzenia. Jest bardzo dużo palet na sklepie. Obsługa często nie interesuje się gdy ktoś woła na kasy samoobsługowe. Nie jest zbyt czysto. Warzywa i owoce leżą na ziemi podeptane.

juliax79

04.07.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem stałym klientem...
Jestem stałym klientem w Biedronce przy Ul. Podmiejskiej 32A w Kaliszu. Obsługa sklepu niezwykle miła, profesjonalna i uprzejma. W dniu dzisiejszym chciałabym wyrazić opinię o Pani ze stoiska mięsnego ( godzina 14 - 14.30 ). Jest bardzo miła, potrafi zawsze doradzić i polecić dobry produkt oraz dobrze zapakować. Nawet przy długiej kolejce jest uśmiechnięta. Na stoisku panuje porządek i wszystkie wyroby są wyeksponowane.

Klient_mAYVY

03.07.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kupiłem 4 krzesla...
Kupiłem 4 krzesla skandynawskie no promocji, przepłaciłem i dwa z nich są zepsute, reklamuje drugi tydzień i końca nie widać. Tragedia, to mój pierwszy i ostatni zakup w takiej firmie.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Więcej palet na...
Więcej palet na sklepie niż otwartych kas, nie polecam

Klient_3VEvk

02.07.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Towar rozłożony na...
Towar rozłożony na półkach estetycznie, czystość miejsca średnia, mało miejsca przez dużą ilość wyłożonego towaru i towaru do rozłożenia na półkach. Kolejki do kasy średnie, personel widać że przykłada się do pracy.

mbknight

02.07.2024

Placówka

Kraków, Mieczysława Medweckiego 21

Nie zgadzam się (0)
Biedronka-Plac Zwycięstwa -...
Biedronka-Plac Zwycięstwa - Koronowo. Oceniam jako stały klient. Towar 8/10 Obsługa personelu 7/10 ( uwaga do firmy -za mało personelu )

AlanLukas_bsbE

02.07.2024

Placówka

Koronowo, Plac Zwycięstwa 21

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam
Nie polecam

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep otwarty w...
Sklep otwarty w niedzielę, a na sali sprzedaży tylko JEDNA osoba, która obsługiwała klientów przy kasie zwykłej, pomagała przy kasach samoobsługowych i jeszcze w wolnej chwili układała towar. Była przy tym cały czas bardzo miła i pomocna dla klientów, choć widać, ze bardzo zmęczona. Brawa dla tej Pani!!! A dla sklepu ogólna nagana, jak można zostawić jedną osobę na zmianie w niedzielę, kiedy wiadomo, że będzie mnóstwo klientów...?

Poziomk@

01.07.2024

Placówka

Piotrków Trybunalski, Belzacka 122

Nie zgadzam się (0)
W sklepach sieci...
W sklepach sieci biedronka nie podoba mi się, że towar nie jest ułożony na półkach tematycznie. Wchodząc do sklepu tej samej sieci wybieramy ten sklep bo go znamy, pomimo innej lokalizacji. Z tymi sklepami niestety tak nie jest

Klient_nT3N9

01.07.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa klienta, tak...
Obsługa klienta, tak jak produkty są na bardzo dobrym poziomie, ale dużo do życzenia daje porządek. Duży problem, aby przejść z wózkiem, ponieważ wszędzie stoją palety.

Placówka

Płock, Armii Krajowej 18

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś przed chwilą dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?