Biedronka

(3.53)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (16647 z 22883)

Bułeczki wypiekane w...
Bułeczki wypiekane w supermarkecie są średniej jakości.

mmmoonniikkaa

27.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duże kolejki. Jeżeli...
Duże kolejki. Jeżeli ktoś placu gotówką nie ma możliwości zapłaty w kasie samoobsługowej i musi czekać.

mmmoonniikkaa

27.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dużo sklepów, zawsze...
Dużo sklepów, zawsze po drodze do którejś można wejść na zakupy. Kolejki jak wszędzie, towaru dużo, pracowników coraz mniej. Dużo ciekawych promocji. Dostawy towaru w każdym sklepie o innych porach, więc nie zawsze można liczyć na "świeżynki".

Maru

27.02.2024

Placówka

Warszawa, Broniewskiego 58a

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu zauważyłam brudne podłogi oraz brak koszyków zakupowych. W dziale z warzywami znajdowały się rzodkiewki w promocji 1+1 gratis. Niestety ich jakość była niezachęcająca - zwiędłe liście i pomarszczone bulwy świadczyły o nieświeżości produktu. Przechodząc między owocami, a pieczywem i lodówkami, zauważyłam ogromną ilość cenówek - niepokrywającą się z rodzajem żywności przy jakiej się znajdywały. W dalszej części lokalu znajdowały się liczne palety z towarem, które zdecydowanie utrudniały przemieszczanie się oraz sięganie po produkty. Na sklepie zauważyłam jednego sprzedawcę wykładającego towar. Na półkach brakowało kilku rzeczy, które chciałam kupić. Po zebraniu części zakupów, które udało mi się dostać, podeszłam do jedynej otwartej kasy. Stałam w kolejce 18 minut. Kasjer był bardzo kulturalny i uprzejmy. Szybko skasował moje zakupy i podziękował za wizytę.

tangerine

27.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ceny w sklepie...
Ceny w sklepie niskie, duży asortyment, niestety często ciężko o czysty sklep, lub niezastawioną podłogę towarem, przez połowę dnia

PawelStaroniek

27.02.2024

Placówka

Warszawa, Głębocka 110

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje ogromny chaos. Oferty tygodnia wystawione są na paletach pośrodku alejek. Produkty zostawiane przez klientów po całym sklepie. Brak pracowników, nie ma kto na kasie siedzieć, odsyłają do samoobsługowej a nie zawsze płacę kartą. Brud, smród z zepsutych wymacanuch owoców. Omijam szerokim łukiem

filipek0108

26.02.2024

Placówka

Chorzów, Gałeczki 30

Nie zgadzam się (0)
Przestrzeń sklepu nie...
Przestrzeń sklepu nie ułatwia zakupów. Często poustawiane palety w przejściu przez co robi się kolejka i zamieszanie.

Klient_Q7YS2

26.02.2024

Placówka

Kraków, Józefa Wybickiego 18

Nie zgadzam się (0)
Sklep Biedronka ma...
Sklep Biedronka ma duży wybór produktow w niskich cenach, co jest dużym plusem. Obsługa jest dobra, pracownicy uprzejmi i pomocni. Jednak często w sklepie jest bałagan, palety z towarem są nierozpakowane i utrudniają przejście w alejkach. Towar nie jest półkch więc cieżko znaleść cenę produktu. To psuje wrażenie z zakupów i sprawia, że sklep wygląda nieprofesjonalnie. Szkoda, bo sklep ma potencjał. gdyby tylko zadbał o porzadek i estetykę.

martaobala@wp.pl

26.02.2024

Placówka

Wrocław, Kiełczowska 66d

Nie zgadzam się (0)
Biedronka Gdynia Cisowa...
Biedronka Gdynia Cisowa (róg Chylońskiej i Owsianej). Wprowadzenie kas bezobsługowych miało być ułatwieniem dla klientów. Problemem jest długi oczekiwanie na obsługę w przypadku konieczności weryfikacji wieku kupującego.

Placówka

Gdynia, Chylońska 251

Nie zgadzam się (0)
Duży asortyment produktów...
Duży asortyment produktów oraz świeże pieczywo. Miła obsługa przy kasie.

Klient_vnFTl

23.02.2024

Placówka

Małdyty, Morąska 1

Nie zgadzam się (0)
Podłogi czyste, świeże...
Podłogi czyste, świeże owoce i warzywa. Kasjer bardzo miły.

Klient_vnFTl

23.02.2024

Placówka

Miłakowo, Daszyńskiego 6

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep to...
Ten sklep to nieśmieszny żart wszedzie brudno, palety na przejazdach wygląda to jak w magazynie. MASAKRA.

olgierdmaslo209.@

22.02.2024

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Sklepy sieci Biedronka...
Sklepy sieci Biedronka posiadają duży asortment w przyjaznych cenach. W sklepie wszystko jest rozmieszczone w taki sposób, że nie mam najmniejszego problemu aby znaleźć jakiś produkt. Alejki są oznaczone, więc wchodząc do sklepu od razu wiem, gdzie iść po konkretny produkt, którego akurat potrzebuję. Obsługa sklepu przyjazna, każdy pracownik posiada odpowiedni strój, bez problemu pomagają w odnalezieniu konkretnych produktów. Osoby przy kasie informują o promocjach, a także pytą o kartę bądź aplikację. Na plus aplikacja w której codziennie można odkrywać nowe oferty i promocje dostosowane do potrzeb klienta. Jedynym minusem są liczne palety, które często blokują przejścia na sklepie lub utrudniają dostęp do niektórych produktów, gdyż zasłaniają określone półki z produktami. Dodatkowo warto by było pomyśleć nad ulepszeniem działania kas samoobsługowych. Zdarza się, że waga nie widzi produktu, bądź gdy potrzeba pomocy pracownika, trzeba na niego bardzo długo czekać.

ikuliku

22.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Palety stoją licznie...
Palety stoją licznie i blokują sprawne przejście po sklepie. Dwie osoby starają się rozkładać kilka palet jednocześnie a w międzyczasie kolejny pracownik wywozi następne palety na sklep z magazynu. W razie problemów na kasach samoobsługowych nie ma kto podejść, bo albo jest pracownika zajęty obsługą na kasie albo nikogo innego akurat nie ma w pobliżu. Asortyment często wybrakowany

Klient_vG9W1

21.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W tym markecie...
W tym markecie mogę stałe robić zakupy,Sklep dobrze zatowarowany obsługą kompetentną,lada z mięsem czysta dobrze poukładany towar ,świeżyCzas obsługi krótki .Sklep czysty pachnący.kasjerka informuje o promocjach,przypomina o karcie lojalnościowej,miła obsługa,a przecież to sklep na wsi.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór produktów...
Duży wybór produktów i oczywiście tanio, co w obecnych czasach jest ważne.

krzysiaaa12

20.02.2024

Placówka

Wysokie Mazowieckie, Jagiellońska 41

Nie zgadzam się (0)
Idealne miejsce do...
Idealne miejsce do zrobienia zakupów spożywczych na całej rodziny. Duży wybór produktów i oczywiście tanio, co w obecnych czasach jest ważne. Fajne promocje

Marzena2908

20.02.2024

Placówka

Nowa Sól, Wojska Polskiego 55

Nie zgadzam się (0)
Sklepy Biedronki posiadają...
Sklepy Biedronki posiadają szeroki asortymentem jednak panuje tam ogromny nieład: palety na środku działów, które uniemożliwiają swobodne przejście klientom, brud w owocach, nieprofesjonalna obsługa. Brak otwarcia większej ilości kas, gdy kolejka jest dosyć długa.

Klient_uNFwv

20.02.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Więcej Palet niż...
Więcej Palet niż regałów i miejsca dla klientów. Po niektóre kasjerki zachowują się jakby pracowały na przymus. Żeby otworzono dodatkową kasę w czasie gdy kolejka sięgała do 2/3 sklepu klient musiał użyć wulgaryzmów żeby otworzono dodatkową kasę, bo kulturalne prośby klientek odbijały się echem od uszu kasjerki.

Galxan

17.02.2024

Placówka

Kłodzko, Noworudzka 2

Nie zgadzam się (0)
Niestety, sklepy „Biedronka”...
Niestety, sklepy „Biedronka” charakteryzują się nieporządkiem oraz słabej jakości produktami. Obsluga również pozostawia wiele do życzenia, ciągłe przewracanie oczami kiedy ktoś ma jakiś problem (np. Błąd cenowy [inna cena przy kasie aniżeli cena podana na cenówce]), brak uśmiechu, brak interakcji z klientem oraz podnoszenie głosu na klienta.

Klient_RJCG6

17.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś przed chwilą dodał opinię na temat tej firmy

Bułeczki wypiekane w...
Bułeczki wypiekane w supermarkecie są średniej jakości.
Zgadzasz się?