fotozakupy.pl

(2.83)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 5)

W przeglądarce ceneo.pl...
W przeglądarce ceneo.pl sprawdziłam ceny aparatu fotograficznego. Najbardziej korzystną ofertę przedstawiał sklep internetowy fotozakupy.pl. Postanowiłam tam zakupić upatrzony model. Opinie o sklepie w większości były pozytywne, co zdecydowało o moim działaniu. Nie zawiodłam się. Po wybraniu modelu wypełniłam formularz kontaktowy. Przy okazji dowiedziałam się, że za zakupy powyżej 2000zł nie uiszczamy opłaty za przesyłkę (kurierską, czy też pocztową). Obniżyło to nieznacznie koszty zakupu. Po zakupie byłam na bieżąco informowana co mam zrobić, gdzie wpłacić pieniądze (mamy do wyboru zapłatę przelewem albo przy odbiorze, bądź też metodą PayPal), jak opisać przelew. Natomiast po zapłaceniu wiedziałam, dzięki meilom, kiedy paczka została wysłana, kiedy mogę się jej spodziewać. W przypadku tego zakupu spisał się również kurier, gdyż paczka przyszła dwa dni po zakupie.

zezenka

30.01.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep fotozakupy.pl oferuje...
Sklep fotozakupy.pl oferuje asortyment z dziedziny fotografii, oraz dodatkowo lunety i lornetki. Strona sklepu wygląda na bardzo profesjonalną. Barwy są dobrze dobrane, a cała strona jest przejrzysta i jej obsługa jest intuicyjna. Asortyment podzielony jest na kilka kategorii dzięki którym łatwo jest odnaleźć interesujące nam przedmioty. Każdy przedmiot posiada dokładny opis, specyfikację techniczną, opinie użytkowników, oraz dobrej jakości zdjęcia. Sprzedawca oferuje możliwość dostawy dwiema firmami kurierskimi, których koszt jest identyczny. Nie wykluczony jest również transport zakupu za granicę. przy zakupach powyżej 2000 zł przesyłka gratis. Ceny w sklepie są jednak dość wygórowane jak na sklep internetowy. Nie skusiłbym się kupić aparatu w tym sklepie gdyż ceny są za wysokie.

Toms

19.11.2010

Placówka

Tarnowskie Góry, Krakowska 2

Nie zgadzam się (0)
Nie miałam mozliwości...
Nie miałam mozliwości sprawdzić !Ze względu na to,że pomimo dostępności na stronie internetowej nikt nawet nie skontaktował się celem poinformowania mnie,że w magazynie nie ma tego modelu.Czekałam do godziny 13.Dopiero telefoniczna informacja pozwoliła mi ustalić,że Panowie mają produkt innej firmy.Brak profesjonalizmu w prowadzeniu działalności odradzam zakupy w tym sklepie.

zarejestrowany-uzytkownik

18.11.2010

Placówka

Nie zgadzam się (0)

fotozakupy.pl

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż fotozakupy.pl?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.