GTS Energis

( 2.50 )

Opinie (2)

Mam od nich lacze internetowe i jestem bardzo zadowolony

Mam od nich lacze internetowe i jestem bardzo zadowolony. Prze okres 2 lat na palcach jednej reki moge policzyc ile godzin nie mialem dostepu do sieci. Dostep do internetu swiadcza na okablowaniu TPSA. Teraz mam 6Mbit i prawie caly czas max transferu. Na moje warunki to najlepszy dostawca. Mieszkam nad morzem w niezby duzej miejscowosci.

Zamówiłem poprzez infolinię usługi internetowe

Zamówiłem poprzez infolinię usługi internetowe, podałem przepustowość jaka jest mi potrzebna oraz zaznaczyłem, że musi to być router bezprzewodowy, ponieważ musi obsługiwać dwa komputery w różnych pomieszczeniach. Po kilku dniach pocztą otrzymałem umowę, podpisaną odesłałem. Po kilku kolejnych dniach otrzymałem pocztą router przewodowy jednokomputerowy, po kilku kolejnych rozmowach z infolinią i wysłanych drogą mailową skargach (tak zasugerowała pani z infolinii gdyż tak będzie szybciej i pozostanie ślad w dokumentach) przysłano mi kolejny router. Kolejny router jednokomputerowy, przewodowy. Schemat reklamacji powtórzył się. Przez ten cały czas a był to okres dwu miesięcy mieliśmy z narzeczoną ograniczony dostęp do internetu. Tylko jedno z nas mogło korzystać a drugie niecierpliwie czekało. Podczas kolejnych rozmów z infolinią dowiadywałem się, że moja reklamacja zostanie umieszczona w bazie i za każdym razem tłumaczyła się, że to wina poprzedniej operatorki infolinii, ponieważ źle zapisała reklamację oraz, że w ciągu kilku dni otrzymam odpowiedź. Łącznie przeprowadziłem niestety około 25 rozmów w ciągu dwóch miesięcy, zanim panie z infolinii przesłały mi właściwy router. Data wskazana powyżej oznacza ostatnią rozmowę z infolinią.

Odwiedzałeś ostatnio GTS Energis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Enea

(3.27 )

Energa

(3.20 )

Stoen

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem