Apteka "Panaceum"

( 4.18 )

Opinie (34)

Personel apteki posiada dużą wiedze na temat sprzedawanych

Personel apteki posiada dużą wiedze na temat sprzedawanych leków, jest kulturalny. Obsługa jest przeprowadzana w sposób sprawny i szybki. W przypadku, gdy klient ma wątpliwości, co do wyboru odpowiedniego wyboru leku to pracownicy służą mu pomocą. Jeżeli cena danego leku wydaje nam się za wysoka to personel pomaga znaleść tańsze leki o tym samym działaniu, jeżeli jest to możliwe. Miejsce obsługi jest zadbane, reprezentuje wysoki poziom apteki.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: personel, wiedza i doradztwo. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi.

Jestem klientką tej apteki od czasu

Jestem klientką tej apteki od czasu, kiedy zamieszkałam w tej dzielnicy Lublina, czyli od prawie trzech lat. Za każdym razem spotykałam się z warunkami, jakimi powinna cechować się profesjonalna apteka, a są to: nienaganna czystość oraz kompetentny i miły personel za "apteczną szybką". Również ostatnia wizyta należała do udanych. Głównym powodem odwiedzenia tego miejsca był męczący kaszel, dlatego poprosiłam o syrop na tę dolegliwość. Pani poświęciła mi wystarczającą ilość czasu, pokazując kilka produktów o różnym działaniu i cenach. Odpowiadała także cierpliwie na moje pytania. Jedyne zatem , co może troszkę przeszkadzać klientowi w danej aptece, może być organizacja leków na szklanych półkach, gdyż w dużej mierze nie mają one oznaczonych cen na opakowaniach. Trzeba zatem każdorazowo dopytywać o ten istotny szczegół farmaceutę, co może stanowić pewną uciążliwość. Poza tym obsługa i wygląd apteki pozostają bez zarzutów, stąd jak najbardziej mogę polecić z niej korzystanie.

Wybrałem się do apteki przy okazji z zamiarem zakupu pasty

Wybrałem się do apteki przy okazji z zamiarem zakupu pasty cynkowej. Drzwi i okna były bardzo czyste jak również strefa wejścia. Będąc w środku podeszłem do okienka. Farmaceutka przywitała mnie słowami "dzień dobry". Poprosiłem o pastę cynkową, widzać również w promocyjnej cenie tabletki musujące z witaminą C poprosiłem również i o tabletk. Po zapłacie za produkt dostałem resztę oraz paragon.

Apteka jasna i przestronna

Apteka jasna i przestronna, jest w niej miejsce, gdzie w razie potrzeby można usiąść i napić się wody. Przy wejściu leżą różnego rodzaju ulotki informacyjne, jednak są niepoukładane. Pani, która obsługuje jest miła i uprzejma, ubrana w biały czysty uniform. Produkty na półkach są równo poukładane i wyeksponowane. Bardzo bogaty asortyment.

przechodząc obok apteki przypomniałem sobięże miałem kupić

przechodząc obok apteki przypomniałem sobięże miałem kupić maść cynkową. Otoczenie oraz drzwi i okna apteki były czyste. Będąc w środku skierowałem siędo kasy. Farmaceutka kkulturalnie mnie przywitała. Poprosiłem o maść jednak jej nie było, więc farmaceutka zaproponowała pastę cynkową. Po zapłącie za produkt doastałem paragon. Obsługa przebiegła szybko i sprawnie.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Gdy nie wiem jaki lek wybrać ,obsługa zawsze proponuje kilka wariantów. Warianty zawsze przedstawione w różnych kategoriach tj. jakość , cena , warte polecenia itp. W lokalu zawsze czysto . Jedyną zauważoną wadą jest zbyt długa obsługa klienta oraz brak miejsca aby spocząć ,co dla osoby starszej bądź niepełnosprawnej jest bardzo dużym atutem w aptece.

Chłopak jest trochę przeziębiony

Chłopak jest trochę przeziębiony, więc poszliśmy do apteki. Pani z uśmiechem na twarzy nas powitała. Zapytała czego potrzebujemy, my za bardzo nie wiedzieliśmy co jest dobre na przeziębienie, więc Pani poradziła nam nowy Ferwex. Podobno skuteczniejszy niż tabletki. Podziękowaliśmy za miłą obsługę i wyszliśmy.

Wybrałem się do apteki po krem acne derm

Wybrałem się do apteki po krem acne derm. Drzwi i okna były bardzo czyste jak również strefa wejścia. Będąc w środku podeszłem do okienka. Farmaceutka przywitała mnie słowami "dzień dobry". Zapytałem się czy jest acne-derm, usłyszałem odpowiedź twierdzącą więc kupiłem ten produkt. Po zapłacie za produkt dostałem resztę oraz paragon.

Lubię tu robić zakupy

Lubię tu robić zakupy. Recepty realizuję bez problemów, ponieważ apteka jest dobrze zaopatrzona, mają odpowiednie zapasy leków, rzadko muszą mi zamawiać lek z hurtowni. Panie magister doskonale potrafią doradzić w sprawie leków bez recepty. Apteka ma też dobrze zaopatrzony dział kosmetyków. Ceny mogłyby być niższe, ale myślę, że to bardziej zarzut w stronę producenta niż apteki. Wystrój apteki ułatwia korzystanie z materiałów typu gazetki, ulotki.Apteka jest otwarta w godzinach dogodnych dla klientów.

Moja oberwacja tyczy się apteki w Zamościu

Moja oberwacja tyczy się apteki w Zamościu. Mieści się ona w Domu Towarowym Tomasz. Drzwi i okna były bardzo czyste, również strefa wejścia. Pomieszczenie było czyste i schludne. W aptece znajdujdowały się ulotki o zdrowiu. Udałem się do niej po konkretny specyfik. Byłem jedynym klientem, podeszłem do okienka. Famaceutka przywitałą mnie słowami "Dzień dobry, podać coś?" Zapytałem o cetaphil, farmaceutka powiedziałą że jest i mi go podała. Wyrażnie usłyszałem kwotę do zapłaty i zapłaciłem. Dostałem resztę i paragon. Apteka jest dość dobrze zaopatrzona a ceny nie są zbyt wysokie. Obsługa klienta była bardzo miła.

Po wejściu do apteki udziela się klientowi miły nastrój

Po wejściu do apteki udziela się klientowi miły nastrój. Panie farmaceutki są uśmiechnięte i ogólnie nastawione na pomoc klientowi. Wiedza personelu bez zarzutów, doradztwo na wysokim poziomie. Wygląd i zachowanie nie pozostawia złudzeń, że mamy przyjemność przebywać z osobami zadbanymi i bardzo kulturalnymi. Jeśli chodzi o ofertę jest bardzo szeroka, asortyment bardzo duży, natomiast cena oczywiście niektórych medykamentów konkurencyjna. Czas obsług,i tu trzeba być elastycznym, w zależności od pory dnia, ja trafiłem na mały ruch więc byłem obsłużony w krótkim czasie. Wygląd apteki z zewnątrz jak i wewnątrz bez zarzutów.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka "Panaceum"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.24 )

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem